טיסות לאוסלו

טיסה ישירה לאוסלו

טיסה ישירה לאוסלו הממוקמת בתחילתו של פיורד, היא עיר הבירה של נורווגיה והעיר המאוכלסת ביותר בה חיים 620,000 תושבים. מרבית שטח העיר מכוסה ביערות ואגמים ובתחומי העיר 40 איים. הנקודה הגבוהה ביותר היא קירקברגט 629 מטר ובגבולותיה שטחים פתוחים ופארקים רבים. בעיר אוסלו יושבת הממשלה הנורווגית, בית הפרלמנט, הארמון המלכותי, מרכז נובל לשלום, הקתדרלה היפה, טירת אקרסהוס, מוזיאונים מעניינים כגון מוזיאון הספנות הויקינגי, מוזיאון מונק ומוזיאון קון טיקי, מבנים מסקרנים, פארקים, שרידי היסטוריה ועוד
טיסה זולה לאוסלו

טיסה זולה לאוסלו

בין התאריכים, 17.07 - 22.07
טיסה סדירה
LOT-POLISH AIRLINES
טיסות לאוסלו

טיסות לאוסלו

בין התאריכים, 16.07 - 24.07
טיסה סדירה
LOT-POLISH AIRLINES
טיסות לאוסלו נורבגיה

טיסות לאוסלו נורבגיה

בין התאריכים, 16.07 - 24.07
טיסה סדירה
LOT-POLISH AIRLINES
טיסה לאוסלו

טיסה לאוסלו

בין התאריכים, 16.07 - 23.07
טיסה סדירה
LOT-POLISH AIRLINES

טיסות לאוסלו - נורבגיה עם אופיר טורס


טיסות לאוסלו – אתרים מרכזיים


פארק ויגלנד- גן ובו כ-212 פסלים של האמן גוסטב ויגלנד שנמצא במערב העיר. הפסלים מתארים אספקטים שונים מחיי האדם והמשפחה והם נראים כאילו כל רגע יהלכו בפארק, עשויים ברונזה וגרניט. הכניסה לפארק היא חינם ולאורך כל השנה. בפארק חוץ מהפסלים גם שדרת עצי אדר מטופחים, מדשאה גדולה, מונולית – פסל גרניט מרשים עם 121 דמויות אדם ומתנשא לגובה של כ-17 מטר, מזרקות, גשרים, בריכות מלאכותיות עם ברווזים וברבורים, מוזיאון העיר אוסלו, מרכז מבקרים, מגרשי ספורט ובריכות שחייה.

ארמון המלך– שנבנה במאה ה-19 ונמצא בקצה הרחוב המרכזי של אוסלו. חדרי הארמון פתוחים לקהל הרחב בחודשי יוני – אוגוסט ובכל יום מתקיים בשעה 13:30, טקס חילופי משמרות בכניסה לארמון. מסביב לארמון פארק ובו מקומות ישיבה מוצלים ואגמים קטנים בהם שטים ברווזים.

מרכז נובל לשלום– הוקם בשנת 2005 וזהו מוזיאון מרתק שמתעד את פועלם של הזוכים בפרסל נובל לשלום. בנוסף מתקיימות במרכז תערוכות מתחלפות ובחודשי הקיץ מתקיימים סיורים מודרכים. בקומה השנייה תערוכת צילומים של הזוכים באותה שנה, חדר נוסף ובו מוצגים כל הזוכים עד אותה שנה, חדר אחר מציג את חייו של אלפרד נובל ובחדר האחרון מידע רחב ואלקטרוני על כל הזוכים. טקס חלוקת פרסי נובל מתקיים מדי שנה ברחבת העירייה.

טירת אקרסהוס- נבנתה במאה ה-14 כמבצר שנועד להגן על העיר מפני התקפות מהים. היא יושבת על גבעה קטנה וממנה נשקפים נופים של הפיורד והאיים הקטנים. במאה ה-16 המבצר הורחב ושימש גם כמקום מגוריו של מלך נורבגיה. בהמשך הפכה הטירה לאתר היסטורי מרכזי.
בטירה מוזיאון צבאי ומוזיאון הכלא, המתעד את תקופת מלחמת העולם השנייה, במהלכה שימשה הטירה כבית כלא למתנגדי השלטון הגרמני. בשטח הטירה פארקים ופינות מוצלות.

הגלריה הלאומית– בגלריה אוסף היצירות הגדול ביותר של אמנים נורבגים מהמאה ה-19 ועד ימינו. באחד החדרים מוצגת תערוכה של אדוארד מונק שהעניק לעיר את יצירותיו לפני מותו עם היצירות "הצעקה" ו"המדונה" המפורסמים. כמו כן מוצגים במוזיאון יצירות של אמנים זרים כגון פיקאסו, ואן גוך וסזאן. כניסה חופשית.

הקתדרלה של אוסלו– נבנה במאה ה-17 ועבר שיפוץ מקיף ב-1950. בקתדרלה יצירות אומנות של אמנים ופסלים נורבגיים ובחודשי הקיץ רסיטל באורגן שמאפשר להתרשם מהאקוסטיקה במקום. כניסה חופשית.

טיסות ישירות לאוסלו - חצי האי ביגדוי


האזור משלב אתרי טבע ומבני תרבות. 6 מוזיאונים מרוכזים כאן, שפע פארקים, יערות וחופי רחצה. לחצי האי אפשר להגיע עם קו 30 שיוצא ממרכז העיר. 

מוזיאון הוויקינגים– מציג שתי ספינות ויקינגים שמורות ביותר שנמצאו וכן פריטים ויקינגים שונים שנמצאו בקברים באזור האוסלו פיורד. 

מוזיאון קון טיקי– מציג פריטים ממסעות של החוקר הנורבגי תור היירדאל שיצא למסעות ברחבי העולם. במוזיאון גם הסירות בהן הוא השתמש שנבנו באותה דרך שנבנו סירות בעת העתיקה ונעו בעזרת זרמי מים ורוח. שמו של המוזיאון לקוח משמה של הרפסודה בה הוא השתמש כדי להגיע מדרום אמריקה לפולינזיה. 

המוזיאון להיסטוריה תרבותית– במוזיאון אפשר ללמוד על ההיסטוריה הנורבגית, מנהגים ומסורות שהיו נהוגים לארוך השנים. במוזיאון מוגים גם בתים היסטוריים שהובאו מרחבי המדינה. בחודשי הקיץ פעילויות שונות בהן מופעים של ריקוד מסורתי, בישול מאכלים מקומיים ועוד.* המחיר המוצג תקף להזמנה דרך האתר בלבד. בביצוע הזמנה טלפונית יתווספו דמי שירות. 
רוצים לקבל עוד פרטים ? המומחים שלנו ישמחו לחזור אליכם
תחזרו אליי