שייט נהרות עצמאי באנגליה

שייט נהרות עצמאי באנגליה

שייט עצמאי באנגליה


נהר התמזה (Thames) המפורסם, זורם ומתפתל בין אזורי הכפר הירוקים והמקסימים של דרום אנגליה, לאורך ארמונות וגנים מלכותיים, אזורים כפריים הטובלים בירוק ובין רחובותיה של לונדון ואוקספורד, כשהוא ספוג בהיסטוריה ומורשת של בתי המלוכה האנגלים (ולא בכדי נקרא גם "דרך המלך"). מבט מסיפון הסירה אל טירת וינדזור (Windsor Castle) והפארק המלכותי שלה, די בו כדי להצדיק שייט זה. הוסיפו לכך את ארמון המפטון קורט (Hampton Court Palace), את הגנים הבוטניים המלכותיים (Kew Gardens) ואת קסמה של אוקספורד ותיווכחו שלשייט על נהר התמזה יש נופך אצילי ומרגש כאחד.

טירת וינדזור 

שומרי הארמון באנגליה הטאואר בלונדון   


 
אין לשכוח את העיירות הקטנות, המאפשרות לתבל את החופשה בקניות איכותיות ובבירה מסורתית בפאב המקומי. עם תכנון נכון וקצת מזל תוכלו גם להאזין לקונצרט פתוח על גדות הנהר ולצפות בתחרויות שייט מקומיות. מסלולי השייט באזור מציגים את המיטב שיש לאנגליה להציע ומנקודת מבט בלתי שגרתית.

דייג בנהר משחק גולף רכיבה על סוסים

מאפייני האזור:
• כפרים מהמאה ה-14 והפאבים ספוני העץ שלהם
• בתים מרהיבים של כוכבי קולנוע לאורך הנהר
• מרוץ הסירות המפורסם של הנלי (Henley Rowing Regatta), הנערך בעיירה הנלי-אפון-תמז (Henley-upon-Thames)

שייט עצמאי על נהר התמזה מתאים במיוחד למשפחות, אך גם לאוהבי טבע, היסטוריה ולאלו מכם שרוצים לשלב דייג וכמובן לונדון.

לונדון ואוקספורד

גשר לונדון אוקספורד   


על מימיו השלווים של נהר התמזה נחשפים אוצרות המלוכה והחברה הגבוהה של אנגליה לצד יופייה הכפרי. ביקור בארמון וינדזור וגניו המלכותיים הוא חובה. בגדה הסמוכה לארמון שוכן Eton, אחד מבתי הספר היוקרתיים בעולם. בשייט על התמזה תיהנו גם מביקור בכפרים אנגליים טיפוסיים הטובלים בנוף יפהפה. Wallingford - עיירה מקסימה בה התגוררה אגתה כריסטי, היא מקום מצוין לחובבי העתיקות ודוגמה לארכיטקטורה אנגלית טיפוסית. עבור חובבי הקניות, ביקור ב-Reading התוססת, בין חנויות האופנה ומקומות הבילוי המהנים, הוא בגדר חובה. בשייט על התמזה תגלו את אנגליה במלוא הדרה: ערים עתיקות ומבוצרות, גנים מלכותיים, מרחבים ירוקים המשתרעים עד האופק ומצודות המתנוססות על גבעות. הביקור בטירת וינדזור, בית קליבדן ואתרים היסטוריים אחרים הוא חובה. באווירה פחות מלכותית ועם זאת מאוד אנגלית, תגלו כי העיירות הקטנות הן מקום נפלא להכיר את התרבות האנגלית. תוכלו לבקר במועדוני שייט ותיקים, בחנויות ענתיקות, בכנסיות, בכיכרות שוק הומות, בפאבים כפריים ועוד.

עוד תוכלו לראות טירות מתנוססות על גבעות מיוערות, פאבים מקומיים בכפרים אנגליים טיפוסיים וערים תוססות לחובבי הקניות. נהר התמזה הוא מקום מלא עניין לבריחה קצרה מהשגרה. סמיכות האתרים והעניין הרב שהם מציעים יוצרים גן עדן לחובבי ההליכה והטיולים, לחובבי הצילום, לשוחרי ההיסטוריה ולכל מי שמעריך בירה אנגלית צוננת ותבשיל בשר מהביל.

מפה שייט נהרות באנגליה

לקוחות שלנו ממליצים, מספרים ומצלמים על שייט נהרות עצמאי באירלנד ובבריטניה הקליקו כאן !!! 
רוצים לקבל עוד פרטים? המומחים שלנו ישמחו לחזור אליכם
תחזרו אליי