שייט עצמאי בנהרות אירופה

שייט עצמאי בנהרות אירופה

שילוב של נופש פעיל וחופשה פסטורלית בחיק הטבע, בקצב איטי - סירה - בית - השילוב המנצח!

שייט עצמאי בנהרות אירופה 


ארצות אירופה התברכו ברשת נהרות ותעלות: צרפת, אנגליה, אירלנד, סקוטלנד, גרמניה, בלגיה, הולנד, איטליה ועוד. שייט נהרות / תעלות היא דרך מצוינת לחוות את הנוף הפסטורלי והשקט.

הסירות מאובזרות בכל הדרוש לניהול "בית צף" בנוחיות ובבטיחות. בסירות קבינות שינה עם שירותים ומקלחות, מטבח מאובזר, מצעים ומגבות, ריהוט גן על הסיפון והחשוב מכל – אין צורך ברישיון להשיט סירות נהר אלו. לאחר תדרוך לפני יציאה ותדרוך בבסיס קבלת הסירה, כל אחד יכול להשיט את הסירה ללא כל קושי. קצב ההפלגה הינו איטי ומאפשר התנתקות מקצב החיים היום יומי. השייט עובר בין ברבורים לבנים, עיירות ציוריות, כפרים ושווקים.

השייט מתאים לקבוצות, זוגות ומשפחות עם ילדים. הסירה הקטנה ביותר מתאימה ולזוג אחד והגדולה ביותר עד 12 איש. תקופת השייט - סוף מרץ / תחילת אפריל עד סוף אוקטובר. המחירים נקבעים בהתאם לגודל הסירה, גילה, רמת האבזור והחודש בשנה.

חופשת שייט היא לא בהכרח שייט בספינת קרוזים ענקית עם המוני בית ישראל. אנו באופיר טורס מציעים טיולי שייט באירופה, בספינות נהר קטנות ופרטיות, המשייטות לצד ברבורים לבנים, בין עיירות ציוריות, כפרים ושווקים. שייט נהרות או שייט תעלות בנהרות אירופה מאפשר לכם להתנתק מקצב החיים הקדחתני ולשלב נופש פעיל עם חופשה פסטורלית בחיק הטבע, בקצב הפלגה נינוח ובהתאם למסלול אותו אתם קובעים. נופש שייט עצמאי מתאים לקבוצת חברים, זוגות ונפלא למשפחות עם ילדים. גם ילד בן חמש ישמח להיות קפטן ולו לשבוע ימים בלבד!

שייט תעלות - איך?
שייט נהרות או שייט תעלות מתבצע במדינות אירופה השונות, שהתברכו במקורות מים רבים. ארצות כגון צרפת, אנגליה, הולנד, אירלנד, גרמניה, איטליה, סקוטלנד, פולין ובלגיה. טיול שייט כזה מתחיל ומסתיים בנקודות קבועות ואת מסלול ההפלגה ומשך ההפלגה אתם בוחרים. תוכלו לעגון בנקודה מסוימת, להישאר בה מספר שעות או ימים ואז להפליג ליעד הבא. החופש הזה לבחור, לקבל החלטות בצוותא, להישאר רק איפה שנעים לכם ולהחליט מהו יעד השייט הבא, הופך לנופש שייט של לא רק חופשה נעימה ורגועה - אלא גם לחופשה משפחתית או חברתית מגבשת ומאחדת.

טיול שייט - מה צריך להכין מראש?
יתרונן הגדול של סירות הנהר איתן ניתן לצאת אל שייט נהרות או שייט תעלות, הוא שאין צורך ברישיון על מנת להשיט אותן. אין צורך גם בהכשרה מקיפה ובוודאי שלא בתעודת סקיפר. בטרם תצאו אל טיול שייט תקבלו תדריך מקיף וממצה, הן במשרדינו והן בבסיס קבלת הסירה וזהו! כל אחד יכול להשיט את הסירה ללא כל קושי. עונת השנה בה מתבצע השייט היא בין סוף מרץ לסוף אוקטובר. מחיר השייט משתנה בהתאם לחודש: מחיר הסירות נמוך ביותר בתחילת העונה והוא עולה בהדרגה לקראת החודשים יולי / אוגוסט ויורד שוב בחודשים ספטמבר / אוקטובר. 

מחירי הסירות השונות נקבע בהתאם לגודל הסירה, גילה, רמת האבזור והחודש בשנה. הסירה הקטנה ביותר איתה יוצאים אל השייט היא בעלת קבינת שינה אחת, סלון, מטבח, שירותים, מקלחת ועמדת נהיגה. ספינה זו אידיאלית לתכנון נופש שייט רומנטי לזוג או למשפחה עם ילד אחד. הסירה הגדולה ביותר היא בעלת 5 קבינות שינה, סלון, מטבח, שירותים ומקלחות והיא מתאימה למספר משפחות או קבוצת חברים, המבקשים לצאת לטיול שייט בצוותא.

בחירת מסלול השייט
אירופה מרושתת בתעלות, נהרות ואגמים הטובלים בטבע ירקרק ויפה, עיירות ציוריות, אתרים היסטוריים, נכסי תרבות עתיקים ומגוון של מטבחים לאומיים, עשירים בטעמים ובאפשרויות.
היסטוריה ומסורת – נתיבי המים של אירופה הם עדות לעבר עשיר וססגוני, כאשר חלק ממסלולי השייט יובילו אתכם אל עיירות וערים עתיקות ונפלאות, ממצודת בארוק ועד לטירות רנסנסיות מפוארות. תרבות ואומנות - לאלו מכם חובבי התרבות והאומנות, תוכלו לשלב אתרי מופת, מוזיאונים ועוד כמו בוונציה, אמסטרדם או ברוז' בבלגיה. ספורט מים - לחובבי השחייה והספורט הימי, ניתן ליהנות מסקי מים, קיאקים ופעילות משפחתית בנהרות ובאגמים. גרמניה באגם MURITZ או בהולנד, בנהר התמז או בנהרות צרפת. דייג - דייג אוהב דגים? לחובבי הדייג שבינכם, בסקוטלנד, אירלנד, גרמניה ועוד תוכלו לשלב דייג תוך כדי שייט, רק אל תשכחו לארוז את ציוד הדייג. בחלק מן המקומות ניתן לרכוש / לשכור במקום.

אנו באופיר טורס נשמח לייעץ לכם לגבי שייט נהרות או שייט תעלות בספינות נהר, לבחור עבורכם את הספינה המתאימה לצרכיכם, לסייע לכם בתכנון המסלול ולהפוך את ההפלגה לנעימה במיוחד.

שייט עצמאי - 
שייט נהרות בצרפת, שייט נהרות באיטליה, שייט נהרות באירלנד, שייט נהרות באנגליה, שייט נהרות בבלגיה, שייט נהרות בגרמניה, שייט נהרות בהולנד, שייט נהרות בפורטוגל, שייט נהרות בסקוטלנד, שייט נהרות בקנדה, יומן מסע - שייט נהרות בהולנד, שייט נהרות בהונגריה 

טיולי שייט מזמינים רק דרך אופיר טורס!   

 
תודה רבה לארז כהן ומשפחתו ששיתפו איתנו בחוויות שלהם בשייט הנהרות העצמאי 
שעשו דרכינו באיטליה ב Classique Star

רוצים לקבל עוד פרטים? המומחים שלנו ישמחו לחזור אליכם
תחזרו אליי