שייט עצמאי בהולנד

חיים על המים – דרך חיים בהולנד


הולנד מקיימת את חייה סביב נהרות ותעלות מים מזה מאות שנים. ככזו, היא מבטיחה הרבה ומקיימת אף יותר. ערים בעלות מוקדי תרבות ופנאי נודעים, שדות פרחים הנפרשים עד האופק ואופיים המקסים של המקומיים, הופכים את שייט התעלות בהולנד לחוויה בלתי נשכחת. הולנד היא מעוז התעלות וסכרי המים. כאן תמצאו את הנופים שעוררו השראה בצייריה המפורסמים של הולנד, תחוו את שמחת החיים של ההולנדים ותתפנקו באחד מבתי הקפה על הרציפים לצד התעלות. שייט תעלות בהולנד יאפשר לכם לגלות את אופייה האמיתי של הולנד ולגלות טפח מתרבותה העשירה. עיירות עתיקות שנשתמרו באופן מופלא, שווקי גבינות תוססים, מרבדי פרחים הנפרסים עד האופק וכמובן להפליג עד אמסטרדם עיר הקניות והתרבות מהחשובות והמשפיעות באירופה.

צבעונים  שקיעה בהולנד  נהר

מגוון פעילויות ספורט ותחרויות מים מתקיימות לאורך תעלותיה של הולנד. עגינה בלב הערים הגדולות, אמסטרדם מצפון ואוטרכט (Utrecht) מדרום, גם היא חוויה יוצאת דופן ודרך בלתי שגרתית לחוות את חלקה האורבני של המדינה. חודשי הקיץ בהולנד הם חגיגה בכל קנה מידה. קונצרטים פתוחים, הצגות רחוב, תערוכות פרחים, פסטיבלי קציר ומסעות אופניים, הם רק חלק מהאירועים שבהם תוכלו לקחת חלק בעיירות לאורך מסלולי השייט. המעדיפים שייט תעלות רגוע בסגנון כפרי יוכלו למצוא פיסות גן עדן במסלולים המשלבים עיירות נמל קטנות וכפרי דייגים הטובלים בנוף הירוק ורחב הידיים האופייני להולנד.

הסירות מאובזרות בכל הדרוש לניהול "בית צף" בנוחיות ובבטיחות, במשך שבוע הפלגה. החל מקבינות שינה עם שירותים ומקלחות, מטבח מאובזר, מצעים ומגבות וריהוט גן על הסיפון
אין צורך ברישיון להשיט סירות נהר אלו למעט באזורים בודדים. לאחר תדרוך קצר במשרדינו וכן בבסיס קבלת הסירה, כל אחד יכול להשיט את הסירה ללא כל קושי. שייט בהולנד מאפשר ליהנות מאווירה אותנטית ומהרבה שלוות נפש. ארץ זו משופעת באגמים לרוב ובאלפי ק"מ של תעלות המחברות ביניהם. 

בשבוע של הפלגה, ניתן לבקר באחד מהאזורים הבאים:

פריזלנד Friesland - האזור הצפוני
חבל ארץ בעל אתרים היסטוריים ותרבותיים, המוקף אגמים וים, עם שטחים מיוערים וכפרים ציוריים. במסלול השייט עוברים גשרים מתרוממים לרוב, ערים ועיירות, בתי קפה ססגוניים ובתים עתיקי יומין ובאזור החוף ניתן למצוא חופי רחצה. אזור האגמים הוא אחד מאזוריה היפים של הולנד. אין ספק שלחלק מההנאה תהייה מארוחות הדגים המעולות בכפרי הדייגים, עם הבירה המקומית הנלגמת על ידי המקומיים בגאווה רבה. הערים והעיירות הנפרסות לאורך חופי הים והתעלות, מציעות מראה משובב של חזיתות בתים צבעוניות, מוזיאונים והיסטוריה. לקינוח, אתרי הנופש הפזורים לאורך חוף הים משופעים באטרקציות ספורטיביות ובמגוון אפשרויות פינוק ורוגע.

לוזדרכט Loosdrecht - האזור הדרומי (קרוב לאמסטרדם)
שייט באזור זה של הולנד, מאפשר להפליג אל אמסטרדם וליהנות מבילוי בעיר. טיולי אופניים פופולאריים בכל רחבי הולנד, לצד טחנות הקמח הישנות ושדות צבעונים לרוב. ניתן לשלב ביקור במוזיאונים, כמו מוזיאון הילדים באמסטרדם ומוזיאון השוקולד. כמו כן, ליהנות משפע הפארקים והגנים המרהיבים, אשר יוסיפו ודאי להנאת הבילוי.

אמסטרדם  תחנות רוח  אופפניים 
רוצים לקבל עוד פרטים? המומחים שלנו ישמחו לחזור אליכם
תחזרו אליי