טיסות לאוסטרליה

טיסות לאוסטרליה

טיסות זולות לאוסטרליה

טיסות לאוסטרליה יקחו אתכם אל היבשת הקטנה ביותר בעולם, ששטחה העצום מבטיח ערים תוססות ומראות טבע מרהיבים, שמורות אלמוגים וסלעים מקודשים, למעלה משש מאות סוגי אקליפטוסים ובעלי חיים כמו הקנגרו והקואלה, האמו והוולבי, שלא תראו בשום מקום אחר. טיסה לאוסטרליה מתאימה לתרמילאים, לזוגות וגם למשפחות עם ילדים. עם זאת, גודלה העצום של אוסטרליה והמרחבים בה מחייבים ביקור ממושך
טיסה לסידני

טיסה לסידני

$1,622 מחיר לאדם
הזמן

22/9/19 - 29/9/19
טיסות - סדירות אישור מיידי

טיסה סדירה למלבורן

טיסה סדירה למלבורן

$2,314 מחיר לאדם
הזמן

26/9/19 - 03/10/19
טיסות - סדירות אישור מיידי

טיסה לסידני אוסטרליה

טיסה לסידני אוסטרליה

$2,315 מחיר לאדם
הזמן

26/9/19 - 03/10/19
טיסות - סדירות אישור מיידי

טיסות לאוסטרליה עם אופיר טורס!


טיסות לאוסטרליה, היבשת הקטנה ביותר בעולם – 7.68 מיליון קמ"ר שטחה – יביאו אתכם למדינה מרתקת, המתאפיינת באקלים, צמחייה ובעלי חיים ייחודיים, שלא תפגשו בשום מקום אחר בעולם. טיסה לאוסטרליה היא טיסה המחולקת לשתי טריטוריות – הטריטוריה הצפונית וטריטוריית הבירה האוסטרלית – ולשש מדינות: ניו סאות' ווילס, קווינסלנד, טסמניה, ויקטוריה, אוסטרליה הדרומית ואוסטרליה המערבית. למרות שזוקפים לזכותם של ההולנדים את גילוי אוסטרליה במאה ה-17, הרי שהילידים האוסטרלים, האבוריג'נים, הגיעו אליה לפני לפחות 50,000 שנים, מדרום אסיה. מי ששימשה את האירופאים בתחילה כמושבת עונשין, היא בימינו ארץ אדירת מימדים ומרתקת, המציעה למבקרים בה שלל אתרים ואטרקציות.

טיסות לאוסטרליה – מידע כללי
טיסה לאוסטרליה היא אחת הטיסות הארוכות ביותר שיש ואורכת כ-20 שעות, בין היתר כיוון שאין טיסות לאוסטרליה היוצאות ישירות מישראל ותמיד ישנן עצירות ביניים. טיסות לאוסטרליה מישראל יעצרו על פי רוב בתאילנד או בהונג קונג. כמובן, ניתן לקחת טיסות לאוסטרליה גם דרך יעדי ביניים באירופה או באמריקה. לכן, כדאי לנצל טיסה לאוסטרליה ולתכנן את עצירות הביניים כך, שתזכו לתפוס שתי ציפורים במכה אחת, וליהנות מיעד אקזוטי נוסף בדרך אל היבשת.
טיסה לאוסטרליה היא, כאמור, טיסה אל יבשת. אמנם הקטנה ביותר בעולם, ובכל זאת - טיסה מקצה לקצה שלה היא כמו טיסה מקצה אחד של ארצות הברית אל הקצה השני. על כן, תכננו את הטיסה שלכם כך שתנחתו בסמוך לאזור בו תרצו לבקר. טיסות לאוסטרליה נוחתות בכל אחת מהמדינות של היבשת ולכל אחת מהן יש אטרקציות שונות ומקומות אחרים לבקר בהם. רוב שיטחה של אוסטרליה הוא מדברי, אולם טיסה לאוסטרליה יכולה להפגיש אתכם עם שלל סוגי אקלים באתרים השונים. בשל גודלה העצום של היבשת, ראוי להקדיש לביקור בה תקופת טיול ארוכה יחסית. מי שמתקשה בארגון הטיול בשל גודלה העצום שלה מדינה, יכול לקחת טיול לאוסטרליה בצורה מאורגנת, אם זה טיול מאורגן פרטי או במסגרת קבוצה.

טיסה לאוסטרליה – אתרים מרכזיים
בהתאם לסוג הנופש עליו חשבתם בטרם בחרתם טיסות לאוסטרליה, אפשר להמליץ על סוגים שונים של אתרים ביבשת. חובבי המים והספורט הימי, למשל, יעלו על טיסות לאוסטרליה במטרה להגיע אל שונית האלמוגים הגדולה (The Great Barrier Rief), הממוקמת לאורך חופי מדינת קווינסלנד ונחשבת לאחד מאתרי הטבע המרהיבים בעולם. אולם באוסטרליה יש שפע של פארקים מרהיבים, ערים מעניינות ומקומות מעניינים לביקור, ואת הטיסה שלכם כדאי לתכנן בהתאם למקומות אותם תרצו לראות. פירוש שמה של בירת אוסטרליה, קנברה, הוא "מקום מפגש" בשפתם של בני הנגנונאוואל – אחד מהשבטים הילידים של אוסטרליה. למרות היותה הבירה הרשמית - היא העיר השמינית בגודלה במדינה בלבד. אם תבחרו להגיע אל היבשת באמצעות טיסות לאוסטרליה שנוחתות בקנברה, קחו בחשבון שזוהי העיר הגדולה ביותר במדינה שאינה שוכנת לחופו של ים.

סידני היא עיר הבירה של מדינת ניו סאות' ווילס והיא העיר הגדולה ביותר באוסטרליה וגם הותיקה ביותר. טיסות לאוסטרליה, הנוחתות בסידני, יפגישו אתכם עם אחת הערים המפורסמות בעולם. בה שוכן המפרץ הטבעי הגדול בעולם. בין האטקציות של העיר רואי למנות את הנמל המפורסם של העיר, הכולל את מבנה האופרה וגשר סידני, ואת חופי הרחצה שעשו להם שם ברחבי העולם בזכות סצינת הגולשים המפותחת שלהם.

מלבורן היא העיר השנייה בגודלה באוסטרליה והיא ביתם של מוסדות ההשכלה הגבוהה הוותיקים והמכובדים באוסטרליה. בין האתרים המעניינים לביקור במלבורן אפשר למנות את ריאלטו טאוור, ממנו אפשר לצפות על העיר, את הספרייה של מלבורן, הממוקמת בבניין בולט ויפה במיוחד במרכז העיר, את כיכר הפדרציה, ועבור חובבי הטבע - את פארק וילסון פרום, אשר אפשר לערוך בו טרקים רגליים יפים במיוחד.

טיסות לאוסטרליה נוחתות גם בערים קטנות יותר ברחבי היבשת: דארווין שבטריטוריה הצפונית, פרת' שבאוסטרליה המערבית, אדלייד שבאוסטרליה הדרומית, והובארט שבטסמניה. עוד אתר שבהחלט ראוי לביקור הוא אולורו שמברכז היבשת, האתר המונוליטי הגדול בעולם, הסלע האדם הענק המקודש לתרבות האבוריג'נית.

טיסות לאוסטרליה – תרבות ואמנות
טיסות לאוסטרליה הן טיסות למדינה המשלבת טבע פראי ומרתק עם תרבות אירופאית קלאסית. על כך יעיד אחד המבנים המפורסמים בה - בית האופרה של סידני, הידוע בזכות הגג דמוי המפרשים שלו ומשמ בית לתזמורת הסימפונית של סידני, אחת מהתזמורות המוכרות בעולם.
אם אתם רוצים לנצל טיסה לאוסטרליה כדי לחוות קצת את התרבות האוסטרלית, הרי שעומדת בפניכם האפשרות לבקר באצטדיון הקריקט של מלבורן, שיכול להפגיש אתכם עם תרבות ספורט אשר כמעט איננה מוכרת בארץ. מלבד זאת, אפשר לציין את המוזיאון לתרבות האבוריג'נית שבסידני, את המוזיאון הסיני במלבורן המתעד את הקהילה הסינית הגדולה ביבשת, וכן את מוזיאון ההגירה – שמתעד ומציג את ההגירה אל אוסטרליה.

טיסה לאוסטרליה – בילויים וקניות
טיסה לאוסטרליה היא טיסה למדינה מערבית לגמרי בכל הנוגע לבילויים וקניות. בכל אחת מהערים הגדולות תמצאו מגוון של מסעדות, בתי קפה ומועדונים, ואפילו בערים הקטנות יותר תמצאו בדרך כלל פאב אחד לפחות. ובאשר לחובבי השופינג שלוקחים טיסות לאוסטרליה – הם ימצאו בכל אחת מהערים הגדולות והמודרניות חנויות וקניונים רבים. בקנברה, למשל, פועלים מרכזי קניות רבים כמו הסיביק סנטר, מרכז הקניות גרמה פלייס ולונסדייל. בסידני, כדאי לבקר בפדי'ס מרקט, במרכז הקניות המלכה ויקטוריה וברשת בתי הכלבו דייויד ג'ונס. ואילון במלבורן כדאי לעשות קניות בארכדה המלכותית, ברחוב אליזבת, ובצ'יינטאון.

טיסות לאוסטרליה – עם הילדים
טיסות לאוסטרליה עם הילדים הם תענוג גדול, ולו בזכות החיות המיוחדות אותם הם יכולים לפגוש במדינה - הקנגרו, הוולבי, האמו, דב הקואלה והשדים הטסמנים. בסידני, המקום המתאים ביותר לבילוי עם ילדים הוא רצועת הנמל דרלינג הרבור, שם יוכלו לבקר במוזיאון האבוריג'ני, במוזיאון פאוורהאוס לתרבות אוסטרלית עכשיוות, במוזיאון הצי ובמצפה התת ימי. במדינת קווינסלנד קיימים כמה פארקים נהדים לילדים, ובהם עולם החלומות, עולם הסרטים ועולם הים, כמו גם שמורות טבע נהדרות, הגדולה שבהן היא קאקאדו פארק. והלגונות המדהימות בכל רחבי המדינה הם יעדים מושלמים לטיולי שייט, שנורקלינג, צלילה ואפילו לימודי גלישת גלים.
טיסות לאוסטרליה יוצאות מנתב"ג בכל ימות השנה, עם מגוון של חברות תעופה. ניתן לקחת רק טיסה לאוסטרליה או משולבת בחבילה כוללת של נופש באוסטרליה. טיסות לאוסטרליה למטרות חופשה באוסטרליה, באחת מהערים הגדולות, או טיסות לאוסטרליה במטרה לשכור או לקנות רכב, ולצאת לטייל ברחבי המדינה. לא משנה מהי מטרת הנסיעה שלכם - אנו באופיר טורס מציעים טיסות לאוסטרליה במחירים המשתלמים ביותר, מהמגוון הרחב ביותר של ספקים, תוך מתן השירות הקשוב והנעים ביותר. טיסות לאוסטרליה מזמינים רק דרך אופיר טורס!


* המחיר המוצג תקף להזמנה דרך האתר בלבד. בביצוע הזמנה טלפונית יתווספו דמי שירות.