טיסות להונג קונג

טיסות להונג קונג

טיסות זולות להונג קונג

טיסות להונג קונג מגיעות אל שדה התעופה "צ'ק לאפ קוק" הנמצא על האי לנטאו. נמל התעופה נפתח לפעולה רק בשנת 1998 ולכן נחשב למודרני וחדיש. השדה משמש נוסעים בדרך ליעדים בסין או באסיה, הוא פועל 24 שעות ביממה וניתן להגיע ממנו אל העיר בעזרת מוניות, אוטובוס נוח או רכבת מהירה. האקלים בהונג קונג הוא סובטרופי, הטמפרטורה בקיץ נעימה ונעה בין 25 ל-32 מעלות ובחורף יורדת אל בין 14 ל-19 מעלות. מקומיים רבים בהונג קונג מדברים גם אנגלית בצורה שוטפת ולכן קל להתמצא בחנויות ובמסעדות. המטבע המקומי הוא דולר הונג קונגי כאשר דולר אמריקאי אחד שווה בערך 7.8 דולר הונג קונגי. השעון המקומי מכוון על 5 שעות קדימה מישראל וחוקים נוקשים הקשורים לשמירה על איכות הסביבה מבטיחים טיול נקי
טיסה להונג קונג

טיסה להונג קונג

בין התאריכים, 28.05 - 03.06
טיסה סדירה
ETHIOPIAN AIRLINES
טיסות זולות להונג קונג

טיסות זולות להונג קונג

בין התאריכים, 01.06 - 10.06
טיסה סדירה
ETHIOPIAN AIRLINES
טיסות להונג קונג

טיסות להונג קונג

בין התאריכים, 28.05 - 31.05
טיסה סדירה
ETHIOPIAN AIRLINES
טיסה זולה להונג קונג

טיסה זולה להונג קונג

בין התאריכים, 28.05 - 03.06
טיסה סדירה
ETHIOPIAN AIRLINES

טיסות להונג קונג עם אופיר טורס


כרטיס טיסה להונג קונג - אי של חוויות


האי הונג קונג מושך אליו תיירים מכל רחבי העולם המעוניינים לגלות את סוד הקסם של סין. בשנים האחרונות החלו גם ישראלים רבים להגיע אל הונג קונג, אם לצורך ביקור באתרים התיירותיים ובמרכזי הקניות או אם לצורך מעבר לאיים סמוכים כמו מקאו. הונג קונג מציעה ניגודים ואינספור אפשרויות בילוי וכיום היא נחשבת לבירת המסחר והפיננסים של המזרח.

טיסות זולות להונג קונג - תחבורה מקומית


הטיסות אל האי אפשריות כמעט מכל יבשת – אירופה, סין, יפן או תאילנד. עבור ישראלים, טיסות להונג קונג מתקיימות על בסיס קבוע ומוצעות במספר מסלולים. טיסות להונג קונג מישראל באופן ישיר הן זולות ומשתלמות, אך ניתן להגיע אל האי מסין גם באמצעות רכב פרטי, רכבת או אוטובוס. בתוך הונג קונג עצמה קל מאוד להגיע ממקום למקום ואמצעי התחבורה העיקריים הם מוניות, רכבת תחתית, מעבורות, רכבות המונעות באמצעות כבלים גוררים (peak train) או טראם. בכל הקשור אל אוטובוסים ישנה אפשרות לרכוש כרטיס נטען אוקטופוס ולהשתמש בו גם במסעדות וחנויות.

טיסות ישירות להונג קונג - עושר תרבותי בכל שעות היום


טיסות להונג קונג מוכיחים כי אין תחליף לתרבות הסינית העשירה. ביום ניתן לבקר באחד מבין היכלי התרבות המקומיים ובלילה יפתחו את שעריהם עשרות מקומות בילוי, מועדונים ענקיים ובארים. כך מתאימה עצמה הונג קונג לתיירים בכל הגילאים המגיעים אל האי לתקופות קצרות וארוכות.


טיסות לואו קוסט להונג קונג מזמינים מראש


מחיר טיסות להונג קונג תורם לפופולאריות של היעד. הזמינו מוקדם ככל האפשר טיסות להונג קונג דרך חברת אופיר טורס ותוכלו ליהנות מהטבות נוספות.

* המחיר המוצג תקף להזמנה דרך האתר בלבד. בביצוע הזמנה טלפונית יתווספו דמי שירות.
רוצים לקבל עוד פרטים ? המומחים שלנו ישמחו לחזור אליכם
תחזרו אליי