טיולים מאורגנים לברלין

טיולים מאורגנים לברלין

הצג רשימת יעדים לבחירה

טיולים מאורגנים לברלין

בירת גרמניה, העיר הגדולה במדינה והשנייה בגודל אוכלוסייתה באיחוד האירופי, אחרי לונדון. ב-1988 נבחרה העיר ל"בירת התרבות האירופית". טיולים מאורגנים לברלין מציעים מוזיאונים, הפילהרמונית של ברלין והתזמורת הסימפונית, כמו גם 3 בתי אופרה. בעיר גם שני אתרי מורשת עולמית. טיול מאורגן לברלין מבטיח חוויה בלתי נשכחת ומלאת חוויות ורשמים
טיול מאורגן לברלין
טיול מאורגן לברלין
טיול מאורגן לברלין

טיול מאורגן לברלין עם אופיר טורס


כוכבי הטיול: ברלין– הרייכסטאג, בית הכנסת היהודי, האנדרטה לזכר קורבנות השואה, "צ’ק-פוינט צ’ארלי", מוזיאון הטופוגרפיה של הטרור, מרתפי הגסטפו, “אנדרטת הספרים הריקה” פוטסדאם– ארמון “שלוס סנסוסי” דרזדן – בית האופרה, העיר העתיקה

יום 1: תל-אביב - ברלין - ניפגש בנמל התעופה בן גוריון ונטוס לברלין - בירת גרמניה. לאחר התארגנות קלה נצא לסיור הכרות בעיר, הכולל תצפית לעבר בית הפרלמנט הגרמני – ה"רייכסטאג". נצפה על כיכר פריז ועל שער ברנדנבורג. נמשיך דרך פארק "טיר גרטן", בו נתרשם מ"ארמון בלוויו" - מעונו הרשמי של נשיא גרמניה. בהמשך נגיע לכיכר פוטסדאם, ולאחר מכן – נמשיך בנסיעה למלוננו.

יום 2: ברלין (יום חופשי) - למעוניינים - ניתן לצאת (בתשלום) ליום טיול בברלין. נתחיל בשדרת "אונטר דן לינדן" - שדרת עצי התרזה. נראה את האנדרטה המרשימה לזכר קורבנות השואה שעוצבה ע”י האדריכל אייזנמן. נמשיך לכיכר בֶּבֶּל- מקום שריפת הספרים בשנת 1933. נצפה ב“אנדרטת הספרים הריקה” של האמן הישראלי - מיכה אולמן, המנציחה את האירוע. נראה את פסלו של פרידריך הגדול ואת בניין האוניברסיטה על שם הומבולדט. נמשיך לאלכסנדר פלאץ, נעבור ברובע ניקולאי ונצפה על מגדל הטלוויזיה, המהווה את סמלה המסחרי של מזרח ברלין. מכאן נמשיך את הסיור בחלקה המערבי של ברלין. נתחיל ב"קו דאם" המפורסם - הרחוב המרכזי של מערב ברלין. אחה”צ נערוך ביקור בבית הפרלמנט הגרמני - הרייכסטאג ההיסטורי, בו נעלה לתצפית על הנוף המרהיב של ברלין, הנשקף מכיפת הזכוכית שלו.

יום 3: לייפציג - לותרשטאדט ויטנברג (יום חופשי) - למעוניינים - ניתן לצאת (בתשלום) ליום טיול בלייפציג. נעצור לביקור קצר בלותרשטאדט ויטנברג - עירו של מרטין לותר. לאחר מכן נמשיך לסיור בלייפציג - עירו של המלחין יוהאן סבסטיאן באך. נטייל בעיר העתיקה ונתרשם מהבתים הציוריים ומהכיכרות הקסומות. בהמשך נגיע אל כיכר השוק הגדולה, בה נוכל לראות את בית העירייה הישן ואת ”בית השקילה”. משם נעבור אל ”שוק המטעמים”, ולאחריו – אל כנסיית תומס, בה קבור המלחין. נמשיך לאתר קרב האומות שנבנה ב- 1913 כדי לחגוג את יום השנה המאה לניצחון על צבאו של נפוליאון. בתום הביקור נשוב חזרה לברלין.

יום 4: דרזדן – בסטאי (יום חופשי) - למעוניינים ניתן לצאת (בתשלום) ליום טיול בדרזדן. לאחר ארוחת הבוקר ניסע לעיר דרזדן - בירת חבל סקסוניה. דרזדן, השוכנת על גדות נהר האלבה - נחשבה לאחת היפות בערי מזרח אירופה. העיר נהרסה כליל במלחמת העולם השנייה ונבנתה מחדש תוך הקפדה רבה על שימור השרידים ועל שמירת הצביון הבארוקי שאפיין אותה. נתחיל את הביקור מבית האופרה, הנחשב לאחד המפוארים והחשובים באירופה. נצפה ממרפסת בריל על נהר האלבה. נמשיך לטיול רגלי מהנה בעיר העתיקה ונתרשם מעבודות השיקום שהושקעו ב”כנסיית גבירתנו” שנהרסה במלחמת העולם השנייה. נראה את יצירת הפסיפס של “מצעד אצילי סקסוניה” ומשם נמשיך ל”סקסוניה השווייצרית” - שמורת הטבע “בסטאי”. בתום הטיול – נשוב למלוננו.

יום 5: ברלין – פוטסדאם - לאחר ארוחת הבוקר ניסע לעיר פוטסדאם - בירת מחוז ברנדנבורג, בה נמצא ארמון “שלוס סנסוסי” - ארמון “אין הדאגות”, הנחשב לאחד היפים שבארמונות אירופה. הארמון נבנה עבור פרידריך הגדול ועוצב בסגנון צרפתי קלאסי שפרידריך העריץ מאד. נצפה בארמון ובגנים המרהיבים. בתום הביקור ניסע לפרבר ”ואנזה” – שם נבקר בווילה שבה התקיימה ב-1942 "ועידת ואנזה", אשר החליטה על “הפתרון הסופי”. נמשיך לשכונת גרינוולד, בה נראה את אתר ההנצחה שבתחנת הרכבת - ממנה יצאו הרכבות עם יהודי ברלין לכיוון אחד... בתום הביקור נחזור למלוננו.

המחירים כוללים:
v טיסות תל אביב - ברלין - תל אביב
v בתי מלון - אכסון במלונות בדרגת תיירות טובה, בהתאם לכלול בתוכנית הטיול
v תחבורה – אוטובוסי תיור נוחים וממוזגים - לביצוע הסיורים ביום הראשון והאחרון
v תשר (טיפים) לנותני השירותים בחו"ל
v מדריך מקצועי

המחירים אינם כוללים:
v תשר למדריך הקבוצה
v הנפקת דרכון ו/או הארכת תוקפו (על הדרכון להיות בתוקף למשך 6 חודשים מיום תחילת הטיול)
v תוספת דלק ומיסים – תוספת דלק שתחול לאחר 1.2.2014 וכן מיסי נמל בחו"ל
v דמי סבלות
v כל מה שלא כלול בסעיף "המחירים כוללים"
v קיום טיולי הבחירה מותנה במינימום של 20 משתתפים.

הערות:
המסלול מתאר את אתרי הביקור, אך לא בהכרח את כיוון הנסיעה או את סדר הימים.
ייתכנו שינויים בסדר ובמקומות הלינה.


* המחיר המוצג תקף להזמנה דרך האתר בלבד. בביצוע הזמנה טלפונית יתווספו דמי שירות.
רוצה שמומחה יחזור אליך? נא השאר פרטים
תחזרו אליי