טיסות לגרמניה

טיסות לגרמניה

טיסות זולות לגרמניה

טיסות לגרמניה אל אחד היעדים המעניינים ביותר עבור ישראלים. אין צורך להכביר במילים מדוע ישראלים רבים מתלבטים אודות השאלה אם לעלות על טיסות לגרמניה או לא, אבל בכל מקרה, מדובר ביעד מרתק ובטח עבור ישראלים. בכל מקום ישנה תזכורת לשואה ולמלחמת העולם ה-2 וזה עניין ששווה להתמודד איתו, למי שיש את הרצון או הכוחות לכך. גרמניה המחודשת, של לאחר נפילת החומה ב-1990, היא אחת המדינות המובילות בעולם, חוד חנית תרבותי וחברתי, מודל להערצה בעולם כולו וכמובן, גם עבור ישראלים רבים. הקשר בינה לבין ה"גרמניה ההיא" הוא היסטורי בלבד. מדובר במדינה מפותחת ומרתקת, ששווה לבקר בה ללא ספק
טיסה זולה לברלין

טיסה זולה לברלין

בין התאריכים, 24.05 - 04.06
טיסה סדירה
KLM
טיסה זולה למינכן

טיסה זולה למינכן

בין התאריכים, 25.05 - 31.05
טיסה סדירה
LOT-POLISH AIRLINES
טיסה זולה לפרנקפורט

טיסה זולה לפרנקפורט

בין התאריכים, 23.05 - 03.06
טיסה סדירה
AEGEAN AIR
טיסה זולה לקלן

טיסה זולה לקלן

בין התאריכים, 28.05 - 04.06
טיסה סדירה
AEGEAN AIR

טיסות לגרמניה עם אופיר טורס


טיסות זולות לגרמניה - המאה ה-21


טיסות לגרמניה אל מדינה שלאחר נפילת חומת ברלין, גרמניה הפכה להיות מדינה מפותחת מאד, הכלכלה החזקה באירופה ומדינה שמושכת אליה תיירים רבים. ברלין היא היעד המרכזי עבורם (אולם לא רק) ויש בגרמניה היצע רחב של מוקדי תרבות מדהימים עבור התיירים: קרקסים, אופרה, מסעדות, מועדונים, בתי קפה וחיי לילה, מוסיקה, בגדים (במיוחד יש שניה), מותגים וקניות, אופנה, גלריות וכמובן מרכזי אמנות, מוזיאונים ותרבות עיצוב ברמה הגבוהה ביותר.

טיסות ישירות לגרמניה - אתרים מומלצים


כמובן, שכל זאת לצד ההיסטוריה והאדריכלות שחשוב לבקר בה (במיוחד ברייכסטג, בצ'ק פוינט צ'רלי ובמוזיאון השואה). העם הגרמני שמח, נחמד, אדיב וצבעוני ושווה לבקר בגרמניה בהזדמנות הראשונה שיש לכם. עוד ערים מעניינות שאפשר לבקר בהן בהזמנת טיסות לגרמניה אפשר למנות את קלן, פרנקטפורט, מינכן, דיסלדורף ועוד. בכל אחת מהערים יש כנסיות, מוזיאונים ואמנות ברמה הגבוהה ביותר.
מעוניינים להזמין טיסות זולות לגרמניה כדי לעשות טיול שורשים או דווקא לראות את המדינה המתפתחת ביותר באירופה? באופיר טורס נשמח להציע לכם כרטיסי טיסה לגרמניה כולה, במחירים אטרקטיביים ובהיצע רחב ביותר.

* המחיר המוצג תקף להזמנה דרך האתר בלבד. בביצוע הזמנה טלפונית יתווספו דמי שירות. 
רוצים לקבל עוד פרטים ? המומחים שלנו ישמחו לחזור אליכם
תחזרו אליי