טיסות בוגוטה

טיסות לבוגוטה

טיסות זולות לבוגוטה

בוגוטה היא עיר הבירה של קולומביה ומארחת תיירים ישראלים רבים המגיעים אליה במסגרת טיול ארוך בדרום אמריקה, חופשה משפחתית או נופש מפנק. בוגוטה מציעה עבורכם את השילוב המושלם של תרבות לטינית עם מאפיינים מערביים וכל ישראלי המגיע לעיר מתאקלם תוך מספר שעות
טיסה לבוגוטה

טיסה לבוגוטה

$852 מחיר לאדם
הזמן

בין התאריכים, 31/10/21 - 29/11/21
טיסה סדירה אישור מיידי

טיסה סדירה לבוגוטה

טיסה סדירה לבוגוטה

$938 מחיר לאדם
הזמן

בין התאריכים, 29/10/21 - 28/11/21
טיסה סדירה אישור מיידי

טיסות לבוגוטה

טיסה לבוגוטה קולומביה

$805 מחיר לאדם
הזמן

בין התאריכים, 26/10/21 - 23/11/21
טיסה סדירה אישור מיידי

טיסות לבוגוטה - קולומביה

יעד אטקרטיבי בכל השנה

נמל התעופה הראשי של קולומביה ממוקם 15 ק"מ מהעיר בוגוטה ושמו "אל דוראדו". טיסות לבוגוטה בשדה התעופה מגיעות אל אזור בשם אוויאנקה, אשר מיועד ספציפית לטיסות בינלאומיות. למרות שניתן לטייל בקולומביה לכל אורך השנה, אפשר להרגיש באופן משמעותי את שינויי האקלים בין הערים השונות וזאת בשל הבדלי הגבהים. מומלץ להגיע אל בוגוטה בחודשים דצמבר עד מרץ ויולי אוגוסט, ואפשר ליהנות מחופשה מרתקת גם בעונה הגשומה. אמצעי התחבורה הנפוץ הוא האוטובוס, המשמש לניידות לא רק בתוך בוגוטה אלא גם בין הערים במדינה. כדאי להכיר גם את האפשרות לנסוע באוטובוסים העתיקים הנקראים צ'יבאסים, מוניות השירות הנוסעות בקווים קבועים ושמן קולקטיבוס או מוניות הספיישל. בבוגוטה משתמשים בפסו הקולומביאני, כאשר דולר אחד שווה בסביבות 2200 פסו. הפרש השעות הוא 7 שעות אחורה מישראל והקידומת המקומית לצורך תקשורת בטלפון היא 57.

בוגוטה

9°-19°
שני 9°-19°
שלישי 11°-17°
רביעי 11°-14°

אפשרויות לינה בבוגוטה

בתוך קולומביה פועלות מספר חברות תעופה המקיימות טיסות פנים. טיסות מישראל עוברות בדרך כלל דרך ערי אירופה, כאשר חברת איבריה הספרדית מציעה עצירה במדריד וחברת KLM מציעה עצירה באמסטרדם. טיסות לבוגוטה הן למעשה הדרך היחידה להגיע אל יעדים אחרים בקולומוביה, ולכן יש לברר לגביהן מראש. הדרך האידיאלית להגעה היא בעזרת שילוב הביקור עם יעדים באירופה ובארצות הברית, מה שמקצר משמעותית את זמן הטיסה. הגעה אל האיזור המרכזי של העיר תאפשר גישה אל מלונות נקיים כמו אלגריה או אל טובוסו. צעירים רבים  מעדיפים את "הבית של יפתח", המספק שירותים נוחים ומגוונים.

בילויים מכל הסוגים

בבוגוטה עשרות מוזיאונים מרשימים לצד כנסיות ורובעי קניות וגם אלו אשר אינם חובבי ספורט יכולים ליהנות מביקור באיצטדיון הכדורגל. בחלק מעונות השנה ניתן לצפות גם במלחמות שוורים, אשר מבחינת חיי לילה מציעים התושבים המקומיים עשרות מקומות בילוי סואנים.

הגשמת חלום במחיר משתלם

הזמינו טיסות לבוגוטה דרך חברת אופיר טורס, הקלו על גיבוש מסלול הטיול שלכם ובואו לטעום עיר מגוונת ויוצאת דופן.


* המחיר המוצג תקף להזמנה דרך האתר בלבד. בביצוע הזמנה טלפונית יתווספו דמי שירות.