טיסות לסין

טיסות לסין

טיסות זולות לסין

טיסות זולות לסין, המדינה השלישית בגודלה בעולם נמצאת בקצה המזרחי של יבשת אסיה. סין היא אחת הארצות העתיקות בתרבויות העולם עם מורשת בת אלפי שנים. בסין מתגוררים כיום 1.25 מיליון איש שהם כחמישית מכלל תושבי כדור הארץ. בין האתרים המפורסמים בסין ניתן למנות את החומה הגדולה, העיר האסורה שנמצאת בבייג'ין, יער האבן ביונאן, שמורת הפנדות של סצ'ואן, חיילי הטרה קוטה ופסל הבודהא הענק באמי שאן. עוד אפשר לראות בסין – כפרים אותנטיים, אתרים ארכיאולוגיים והיסטוריים, ערים גדולות המשלבות ישן וחדש, תרבות מעניינת עם פסטיבלים ומנהגים ועוד
טיסה סדירה לבייג'ין

טיסה לבייג'ין

$655 מחיר לאדם
הזמן

01/10/19 - 08/10/19
טיסות - סדירות אישור מיידי

טיסה לבייג'ין סין

טיסה לבייג'ין סין

$1,061 מחיר לאדם
הזמן

22/9/19 - 29/9/19
טיסות - סדירות אישור מיידי

טיסות לשנחאי סין

טיסה לשנחאי

$1,090 מחיר לאדם
הזמן

26/9/19 - 03/10/19
טיסות - סדירות אישור מיידי

טיסות לסין מזמינים עם אופיר טורס


טיסות ישירות לסין – אתרים מרכזיים


טיסות ישירות לסין ליעד מלא היסטוריה וטבע, החומה הסינית הגדולה – מערכת ביצורים מאדמה, לבנים ואבנים שנמצאת בצפון סין. החומה נבנתה ושופצה פעמים רבות ומטרתה הייתה להגן על האימפריה הסינית מפני פשיטות הברברים ממונגוליה וממנצ'וריה. החומה הגדולה נמשכת משאנהאיגוואן במזרח ועד לופ נור המערב. החומה משתרעת לאורך של 8851 קילומטר וכוללת את חומות המשנה המסתעפות ממנה וגובה החומה 7.5 מטר. החומה הוכרזה בשנת 1987 כאתר מורשת עולמית ואחת משבעת פלאי העולם.

העיר האסורה – הייתה ארמונם של קיסרי סין, משושלת מינג הקיסר השלישי ועד הקיסר האחרון משושלת צ'ינג ונקראת ככה בעקבות איסור כניסתם של התושבים שאינם חלק מהקיסרות. העיר האסורה שוכנת במרכז בייג'ין, שהיא בירת סין. היא נבנתה במשך 18 שנים ולה מבנה מלבני בעל שני חלקים – הראשון, הארמון הקדמי שכולל אזור מנהלי והשני, מצפון הארמון הפנימי שכולל את אזורי המגורים. במתחם 4 שערים ולא פחות מ-9999 חדרים. העיר הוכרזה כאתר מורשת עולמית בשנת 1987.

יער האבן / יער האבן של שילין – יער האבן של סין נמצא במחוז יונאן. יער של אבנים גדולות, תופעה גיאולוגית שגרמה לסלעים להפוך לזקיפי ענק הנראים כמו עצים. הפארק משתרע על 350 דונם, וברחבי הפארק מערות, נחלים, נקודות תצפית וצמחייה ירוקה. הפארק מחולק לשבעה אזורים שונים והאבנים בני יותר מ-270 מיליון שנה. הרוח, הנחלים, השחיקה הטבעית ושורשי העצים עיצבו את עמודי האבן ככה שיראו ממש כמו עצים שצומחים מהאדמה.

טיסות זולות לסין - שמורות הפנדה


טיסות זולות לסין תיקח אתכם אל שמורת הפנדה הענק – שמורת הפנדות שוכנת בדרום מערב מחוז סצ'ואן ומהווה משכנן של יותר מ-30% מאוכלוסיית הפנדות בעולם. במקום גם מגדלים ומרביעים את הפנדות כיוון והם נמצאים בסכנת הכחדה. השמורה משתרעת על שטח של 9245 ק"מ וכוללת שבע שמורות טבע ותשעה פארקים. בשמורה חיים גם בעלי חיים נוספים הנמצאים גם הם בסכנת הכחדה – כגון הפנדה האדום, נמר השלג והנמר הערפילי המצוי ועוד. חיילי הטרה קוטה / צבא הטרקוטה– אתר עתיקות מרשים ליד העיר שי אן, של פסלי טרה קוטה עשויים חרס שנתגלו בשנת 1974 במאוזולאום של צ'ין שה חואנג, קיסרה הראשון של סין ופוסלו על מנת לשמור על קבר הקיסר לאחר מותו. באתר 6000 דמויות חיילים שהשתמרו באופן מדהים ומחולקות לכוח של קשתים, פרשים, כידונאים וסייפים. הפסלים רוכזו במוזיאון שנפתח רשמית לציבור בשנת 1979.

הזמינו כרטיס טיסה לסין ותהנו ממבצעים מיוחדים בהזמנת אונליין באתר.


* המחיר המוצג תקף להזמנה דרך האתר בלבד. בביצוע הזמנה טלפונית יתווספו דמי שירות.