טיסות לאודסה

טיסות לאודסה

טיסות זולות לאודסה

טיסה אל עיר הנמל באוקראינה לחופו של הים השחור. בעיר נמל מסחרי גדול שמגיעים אליו סחורות רבות. טיסות לאודסה מציעות למבקר קילומטרים של חופי ים, מרחצאות רפואיים, מסעדות, מועדוני לילה, ארמונו של לב טולסטוי, עשרות מוזיאונים, אולפן סרטים ועוד.

טיסה לאודסה מזמינים עם אופיר טורס


טיסה אל אחת הערים אליהן נוהרים הכי הרבה ישראלים זו אודסה שבאוקראינה. המדינה שהייתה בעבר חלק מברית המועצות מושכת אליה תיירים רבים מישראל בשל עיר הבירה שלה קייב, בשל ערי החוף שלה ובעיקר בזכות אומן, אליה מגיעים מדי שנה, בעיקר לקראת החגים, קבוצות רבות של מתפללים כדי לפקוד את קברו של רבי נחמן מאומן.

חופשה באוקראינה


אוקראינה היא הרבה יותר מהיעד המבוקש אומן. כפי שכבר הוזכר, עיר הבירה קייב גם היא עיר מתויירת מאוד, שמציגה לתייר שפע של מקומות בהם יוכל לטייל. אחד המקומות הללו הוא מנזר פצ'רסקה לאברה, אחד המנזרים העתיקים והחשובים ביותר לא רק באוקראינה, אלא בכל שטחה של ברית המועצות לשעבר. מוסד דת נוסף אליו כדאי להגיע היא הכנסייה היפהפייה קתדרלת סנט סופיה, אשר באמתחתה שלוש עשרה כיפות מוזהבות. הכנסייה, ששוחזרה פעמים רבות בשל מלחמות, נבנתה במאה האחת עשרה ומכילה ציורי פסיפס וקישוטי קיר מהמרהיבים ביותר בכל אירופה. כמו כן בקייב תוכלו לטייל גם בכיכר העצמאות, אשר ממוקמת ברחוב הראשי של העיר ובה נישאים בגאון שש מזרקות מרהיבות ביופיין, כשמעל כולן ניצבת לה אנדרטת העצמאות של אוקראינה, שבראשה המלאך מיכאל- פטרונה של העיר קייב.אבל אם קייב לא מושכת אתכם, טיסה לאודסה תעשה את העבודה. אודסה היא העיר הרביעית בגודלה באוקראינה והינה שוכנת על הים השחור, מה שמאפשר לתיירים רבים שמחפשים קצת שקט להתרחק מההמולה של קייב ולנוח על אחד מהחופים בעיר.

פנינת הים השחור


אודסה מכונה פנינת הים השחור לא בכדי והיא נחשבת לעיר היפה ביותר בכל שטחה של אוקראינה. העיר מושכת לשטחה תיירים רבים מכל העולם כשלצד הנופש המרגיע על חוף הים היא מציגה גם מקומות יפהפיים אותם ניתן לפקוד. אודסה מציעה מבחר של אתרים - אחד המקומות הבולטים בעיר הם 192 מדרגות פוטיומקין, שהינן שער הכניסה לעיר מכיוון הים ונישאות לגובה של 27 מטר. בראש המדרגות תיתקלו בפסלו של המושל הראשון של העיר אודסה, הדוכס רישלייה. אודסה תציג בפניכם אתרים תיירותיים נוספים ופופולריים לא פחות בדמות המנהרות התת קרקעיות של העיר- הקטקומבות, ארמון טולסטוי ומוזיאון פוטוצ'קי לאמנות.* המחיר המוצג תקף להזמנה דרך האתר בלבד. בביצוע הזמנה טלפונית יתווספו דמי שירות.
רוצים לקבל עוד פרטים ? המומחים שלנו ישמחו לחזור אליכם
תחזרו אליי