טיסות לאומן

טיסות לאומן

טיסות זולות לאומן

אומן היא עיר במרכז אוקראינה עם כ-90,000 תושבים. בעיר קבור הרב נחמן מברסלב וקברו מהווה מוקד עליה לרגל לאלפי חסידים ובמיוחד בראש השנה. בשנת 2000 רבבות יהודים החלו לפקוד את העיר ומגמה זו גרמה ליצירת קהילה יהודית קבועה. באומן משאבים חקלאיים רבים וחוות פזורות מכל עבר. מומלץ לרכוש תוצרת מקומית בדוכנים לאורך הדרך
טיסה לאומן
טיסה זולה לאומן
טיסות לאומן אוקראינה
טיסות לאומן

טיסות לאומן עם אופיר טורס

אומן היא עיר במרכז אוקראינה. בעיר כ-90,000 תושבים ושם קבור רבי נחמן מברסלב, שקברו מהווה מוקד עליה לרגל לאלפי חסידים ובמיוחד בראש השנה.

בשנת 2000 רבבות יהודים החלו לפקוד את העיר ומגמה זו גרמה ליצירת קהילה יהודית קבועה, שרובה מורכבת מבעלי תפקידים בחברות התיירות, הדואגים לצרכיהם של אלפי עולי הרגל ומקיימים פעילויות בעיר בכל ימות השנה.

אומן עשירה במשאבים חקלאיים וחוות פזורות מכל עבר. ניתן למצוא תוצרת חקלאית שנמכרת בדוכנים לאורך הדרך.

אתרים מרכזיים באומן


פארק סופיה– הוקם במאה ה-18 ע"י אציל מקומי. פארק גדול עם מפלים, גשרוני אבן, צמחים מרהיבים צבעוניים המעוצבים יפה וכן נהר ובו אפשר לשכור סירות פדאלים ולשוט בנחת. האווירה בפארק פסטורלית ומרגיעה.

קייב

7°-8°
חמישי 5°-8°
שישי 5°-10°
שבת 3°-13°

קבר רבי נחמן מברסלב– "הציון הקדוש"- מהווה מוקד עלייה לרגל לחסידי ברסלב ואחרים. הרבי ביקש להיקבר בישראל, אך אמר לחסידיו שהוא מעדיף להיטמן באוקראינה מחשש שלא יעלו לקברו.


רבי נחמן הבטיח שכל מי שיעלה לקברו, ייתן צדקה ויאמר את עשרת פרקי תהלים של התיקון הכללי, הוא יעשה עבורו מאמצים בעולם האמת, להצילו משאול התחתית. הוא הקפיד שיגיעו אליו בראש השנה, מכיוון ואז יש בכוחו להמתיק את הדינים וכך המשיך גם לאחר מותו. סמוך לקבר הוקמה קהילה יהודית של כ-30 משפחות.

וכך בכל שנה קרוב לראש השנה נערכת עלייה לקברו של הרב ובה משתתפים כ-30,000 איש כולל ישראלים שומרי מסורת שלא קשורים לחסידי ברסלב.

השוק החקלאי– בשוק אפשר לרכוש תוצרת מקומית של מזון, ביגוד, מזכרות שונות ועוד. השוק נמצא קרוב לרחוב פושקינה ופתוח כל השבוע.

רחוב פושקינה– הרחוב הראשי באזור היהודי. רחוב תוסס עם אווירה נעימה, זהו המקום לקנות מזכרות מהעיר – ספרי תורה, מוזיקה חסידית, בבושקות חסידיות ועוד.
ברחבי אומן פזורים אתרים היסטוריים נוספים – מנזר הוואסילי, שהוקם במאה ה-18, כנסיית רומן קתולית ועוד.


* המחיר המוצג תקף להזמנה דרך האתר בלבד. בביצוע הזמנה טלפונית יתווספו דמי שירות.  

שאלות ותשובות

כמה זמן אורכת טיסה מישראל לאומן?

טיסה מישראל לאומן אורכת כשלוש שעות ו-30 דקות.

באיזה שדה תעופה מומלץ לנחות בקייב לשם הגעה נוחה לאומן?

העיר אומן נמצאת על הדרך הראשית בין קייב, בירת אוקראינה, לבין אודסה, עיר הנמל. שדה התעופה המרכזי באוקראינה נמצא סמוך לקייב, ליד העיירה בוריספול והוא מרוחק כ-240 ק'מ מאומן, שדה התעופה של אודסה מרוחק כ-270 ק'מ מאומן. ישנן גם טיסות לויניצה, המרוחקת כ-200 ק'מ מאומן.

מהו המחיר הממוצע של טיסה מישראל לאומן?

מחיר ממוצע של טיסות מישראל לאומן נע בין 200 ל-500 דולר.

האם ישנן טיסות זולות לואו קוסט מישראל לאומן בקייב?

כמובן, במסגרת כניסת חברות הלואו קוסט לישראל ישנן טיסות זולות במיוחד לאומן. מומלץ להתעדכן במחירים ובמבצעים באתר אופיר טורס.

כיצד ניתן להגיע מהטרמינל אל אומן?

דרכי ההגעה אל אומן מהשדה הן באמצעות מיניבוס, הסעה מאורגנת באוטובוס או מונית.

רוצים לקבל עוד פרטים? המומחים שלנו ישמחו לחזור אליכם
תחזרו אליי