טיסות לשטוטגרט

טיסות לשטוטגרט

טיסות ישירות לשטוטגרט

טיסות לשטוטגרט היא בירת מחוז באדן וירטמברג בגרמניה. אוכלוסייתה מונה 600,000 איש והיא ידועה כמרכז תעשיית הרכב הגרמנית ובעיר כמה מפעלים שהגדולים ביניהם הם – מרצדס בנץ ופורשה. העיר ממוקמת קרוב לגבול עם צרפת ושוויץ, על גדות נהר הנקר ומוקפת גבעות, כרמים ויערות עבותים. בעיר שוכנים הפרלמנט, מוסדות ממשלה, שתי אוניברסיטאות, מוזיאונים ובית אופרה יוקרתי. האתרים המומלצים לטיול בעיר – הארמון החדש המשמש את השלטון המקומי, הארמון הישן ובו מוזיאון, הגן הזואולוגי – בוטני, מוזיאון מרצדס בנץ ומוזיאון פורשה, אנדרטת שילר ומדרחוב המלכים
טיסה לשטוטגרט

טיסה לשטוטגרט

בין התאריכים, 27.06 - 03.07
טיסה סדירה
AEGEAN AIR
טיסות זולות לשטוטגרט

טיסות זולות לשטוטגרט

בין התאריכים, 26.06 - 02.07
טיסה סדירה
SWISS
טיסה לשטוטגרט גרמניה

טיסה לשטוטגרט גרמניה

בין התאריכים, 08.07 - 10.07
טיסה סדירה
AEGEAN AIR
טיסות לשטוטגרט

טיסות לשטוטגרט

בין התאריכים, 27.06 - 29.06
טיסה סדירה
KLM

טיסות לשטוטגרט – גרמניה עם אופיר טורס

 

אתרים מרכזיים בעיר


טיסות לשטוטגרט יביאו אתכם אל הארמון החדש והשלוס פלאץ (הכיכר המרכזית)– בצידה המזרחי של הכיכר נמצא הארמון החדש שנבנה במאה ה-18. זהו מבנה גדול בצורת ח', המשקף את ההשפעה הצרפתית על העיר ובנייתו ארכה 10 שנים. הארמון בנוי בכמה סגנונות – בארוק, רוקוקו וניאו קלאסי. לצד הארמון ניצבים בניינים מודרניים כגון המוזיאון לאומנות. בניין הארמון שימש בעבר מקום מושבם של מלכי וירטמברג והיום משמש את השלטון המקומי ובו משרדי ממשלה. כמו כן מתקיימים במקום קבלות פנים לאישים חשובים המגיעים לעיר.

השלוס פלאץ– הכיכר המרכזית היא כיכר רחבת ידיים המוקפת בניינים, מזרקות וגנים. במרכז הכיכר עומד היובל – עמוד שנתרם ב-1841 לציון יובל הכסף לשלטונו של וילהלם הראשון. בראש העמוד פסל בגובה 5 מטר של האלה קונקורדיה. במאה ה-19 הכיכר הפכה לפארק ציבורי וכיום מתקיימים בה אירועים ובהם קונצרטים ופסטיבל הקיץ.

הארמון הישן– הארמון הישן נמצא בצידה הדרומי של הכיכר. הוא נבנה במאה ה-14 ושימש את שליטי המדינה עד שעברו להתגורר ליד הארמון החדש. כיום שוכן במקום מוזיאון וירטמברג – מוזיאון עשיר שבקומה הראשונה פסלי ברונזה איטלקיים, בקומה העליונה כלי נגינה ואוסף שעונים, בחלקו העיקרי אוסף פסלי דת שוואביים ואגף ארכיאולוגי עם ממצאים מטרויה, עתיקות רומיות ועוד. בחצר המוזיאון מתקיימים קונצרטים.

כיכר שילר– נמצאת מאחורי הארמון הישן ומוקפת בניינים שנהרסו בזמן המלחמה, אך שוחזרו בהתאם לתוכניות הבנייה המקוריות שלהם. הכיכר הוקמה במאה ה-16 ונקראה בזמנו "כיכר הארמון". בשנת 1839 הוצב בכיכר פסלו של המשורר והמחזאי פרידריך שילר ושמה של הכיכר שונה. בכיכר מתקיים שוק פרחים בימים ג', ד' ושבת, בחודש אוגוסט מתקיים לצדו פסטיבל היין ובחג המולד שוק חגיגי.

גן החיות וילהלמה - הגן הזואולוגי – בוטני– הגן הוקם בשנים 1842-1853, עבור המלך וילהלם הראשון. בגן למעלה מ-8000 חיות, חממות צמחים, אוסף סחלבים, שטחי דשא עם פרחים, מגנוליות ועוד. נחשב לאחד הגנים הגדולים בגרמניה מבחינת מספר בעלי החיים והצמחים. עוד בגן מזרקות, פסלים, שיחים מעוצבים ובניינים מיוחדים.

בניין האופרה– מוסד תרבותי שהוקם בין השנים 1909-1912 ושנשאר עומד על כנו אחרי מלחמת העולם השנייה. הבניין עבר שיפוץ בשנות ה-80 ויש בו מקום ל-1400 צופים. המבנה משמש את להקת הבלט והאופרה הלאומית.

מוזיאון מרצדס בנץ– הוקם בשנת 1986 בכדי לחגוג את יובל המאה להמצאת המכוניות של החברה ושופך אור על 120 שנות ההיסטוריה של החברה. המוזיאון מעוצב בצורה עתידנית עם השפעה של מקטעי DNA, צבוע בכסף ומסמל את האלומיניום ממנו מורכבות המכוניות. במוזיאון תצוגה של 160 כלי רכב, בקומה הראשונה תצוגה של הרכבים הראשונים שיוצרו ע"י החברה, סירת המנוע הראשונה והמכונית הראשונה שיוצרה עם 4 גלגלים. אוסף נוסף הוא מכוניות המרצדס שהיו ברשותם של מפורסמים , אוסף נוסף של מכוניות ומשאיות מרוץ וכן תערוכה של מכוניות העתיד של החברה שלא ברור מתי יצאו.

החברה הוקמה ע"י קרל בנץ וגוטליב דיימלר. ובשנת 1902 נפתח עידן "מרצדס".

מוזיאון פורשה– הוקם בשנת 2009 בבניין שהוא יצירה ארכיטקטונית בפני עצמו. במוזיאון מוצגות 80 מכוניות שחלקן נשלחות לתערוכות רכב שונות בעולם. התערוכה נפתחת בסקירה היסטורית של החברה. במוזיאון גם נקודת תצוגה ובה הדגמה של מכונית מרוץ ואיך היא פועלת וכן אוסף מכוניות המרוץ של שנות ה-70. בקומה התחתונה נמצא "המוסך", שדואג לתחזוקן שיגרתי של המכוניות.

את החברה הקים פרדיננד פורשה, שהחל את דרכו בחברת המכוניות פולקסווגן והוא אחראי על ייצור דגם החיפושית המפורסם.

 

בירת היין של גרמניה


עיר זו מהווה את בירת היין של גרמניה– במאה ה-3 לספירה, שתלו הקיסרים הרומים גפנים ובמאה ה-16 , היא הפכה לאחת מיצרניות היין הגדולות באימפריה. עד היום מייצרים שם מבחר יינות אדומים ולבנים, אשר זוכים בפרסים. בעיר מתקיימים פסטיבלי יין המציגים את התוצרת המקומית. אפשר לצפות על הגפנים של העיר מגבעת וורטמברג, לבקר במוזיאון היין שנמצא למרגלות הגבעה, לבלות באחד מברי היין המיוחדים בעיר ובין החודשים מאי לאוקטובר מתקיימים סיורי יין עם מדריך מוסמך בין הכרמים.* המחיר המוצג תקף להזמנה דרך האתר בלבד. בביצוע הזמנה טלפונית יתווספו דמי שירות. 

שאלות ותשובות

כמה זמן אורכת טיסה מישראל לשטוטגרט?

טיסה מישראל להלסינקי אורכת כארבע שעות ו-25 דקות.

באיזה שדה תעופה מומלץ לנחות בשטוטגרט?

בשנים האחרונות פועל קו ישיר למישראל לשדה התעופה של העיר שטוטגרט.

מהו המחיר הממוצע של טיסה מישראל לשטוטגרט?

מחיר ממוצע של טיסות מישראל לשטוטגרט נע בין 300 ל-400 דולר.

האם ישנן טיסות זולות לואו קוסט מישראל לשטוטגרט?

בהחלט ניתן למצוא טיסות זולות ליעד זה, מומלץ להתעדכן במחירי המבצע באתר אופיר טורס.

כיצד ניתן להגיע מהטרמינל אל מרכז העיר?

ניתן להגיע משדה התעופה אל מרכז העיר באוטובוסים, מוניות או רכב שכור.

רוצים לקבל עוד פרטים ? המומחים שלנו ישמחו לחזור אליכם
תחזרו אליי