טיסות לדיסלדורף

טיסות לדיסלדורף

טיסות זולות לדיסלדורף

גרמניה היא אחת מהמדינות המתויירות ביותר בעולם, הן מבחינת התייר הישראלי והן מבחינת התיירים בעולם. אך לצד ערים כמו מינכן או אתרים כמו היער השחור, לעיתים דומה שיש מספר ערים שקצת חוסות בצילן, למרות היותן ערים נהדרות ומרתקות לכשעצמן. אחת הערים הללו היא דיסלדורף.
טיסה לדיסלדורף

טיסה לדיסלדורף

בין התאריכים, 23.07 - 27.07
טיסה סדירה
IBERIA
טיסות זולות לדיסלדורף

טיסות זולות לדיסלדורף

בין התאריכים, 23.07 - 27.07
טיסה סדירה
IBERIA
טיסות לדיסלדורף גרמניה

טיסות לדיסלדורף גרמניה

בין התאריכים, 25.07 - 27.07
טיסה סדירה
IBERIA
טיסות לדיסלדורף

טיסות לדיסלדורף

בין התאריכים, 23.07 - 27.07
טיסה סדירה
IBERIA

טיסות זולות דיסלדורף - לביזנס ופלז'ר


את דיסלדורף יכירו בעיקר אנשי העסקים שביניכם, שהרי העיר מארחת מדי שנה את כל מומחי המכשור הרפואי בעולם ואת אלה אותם מעניין התחום, שבאים לפקוד את תערוכת Medica. בתערוכה ניתן למצוא את כל הפיתוחים הכי חמים והכי עדכניים בתחום המכשור הרפואי ומלבד צפייה והתעניינות ברכישת המוצרים עבור בתי החולים והמרפאות בהן הם עובדים, יוכלו המשתתפים גם לקחת חלק פעיל בהרצאות ובפורומים של מיטב המומחים ממגוון תחומי הרפואה. אך בין אם הגעתם לדיסלדורף לצורך התערוכה ובין אם לא, כדאי מאוד שתכירו את העיר ואת האטרקציות שהיא מציעה. אחת האטרקציות המוכרות ביותר הוא פארק הופגארטן, אתר התיירות הפופולרי ביותר בעיר שייחודו הוא בהיותו מעוצב בצורת נעל עקב גדולה, ובו ניתן למצוא כמעט במשך כל שעות היממה, בכל ימות השבוע, אינספור תיירים שמגיעים להליכה בפארק או סתם כדי לשבת על אחת המדשאות.

דיסלדורף

26°-32°
שני 20°-23°
שלישי 17°-26°
רביעי 18°-21°

הירגעות עם הבירה המקומית

אטרקציה נוספת של העיר המוזיאון על שם הנריך היינה, הסופר הנודע שהותיר אחריו את ספריית העיזבון המיוחדת שלו, שמוצגת לראווה במוזיאון ואותה תוכלו לראות, לצד פרטים נוספים מעברו הפורה. את הסיור בדיסלדורף תוכלו להמשיך בקתדרלת סיינט למברטוס שנמצאת במרכזה של העיר העתיקה וניצבת שם בגאון החל מהמאה ה-14. ייחודה של הקתדרלה הינו הצריח המיוחד שנישא מעליה. טיסות ישירות לדיסלדורף שמערבות עסקים יחד עם סיורים במגוון אתרים בעיר, יצריכו דרך מיוחדת להירגעות מהיום העמוס. דרך שכזו יכולה להיות ביקור באחד הברים העתיקים בעיר דוגמת בר הבראורי שומאכר, שמלבד בר משמש גם כמבשלת בירה. את הבירה המקומית שנרקחת במקום תוכלו למצוא גם בברים נוספים בסביבה, היות ודיסלדורף מלאה בברים ובכלל במסעדות בהם תוכלו להתענג על הבירה הגרמנית, אחת מהבירות האיכותיות ביותר בעולם.* המחיר המוצג תקף להזמנה דרך האתר בלבד. בביצוע הזמנה טלפונית יתווספו דמי שירות.
רוצים לקבל עוד פרטים ? המומחים שלנו ישמחו לחזור אליכם
תחזרו אליי