טיסות לסידני

טיסות לסידני

טיסות זולות לסידני

טיסות לסידני אוסטרליה

טיסות לסידני אוסטרליה

בין התאריכים, 04.10 - 15.10
טיסה סדירה
LUFTHANSA
טיסות לסידני

טיסות לסידני

בין התאריכים, 03.07 - 30.07
טיסה סדירה
EMIRATES
טיסה זולה לסידני

טיסה זולה לסידני

בין התאריכים, 06.10 - 27.10
טיסה סדירה
BRITISH AIRWAYS
טיסה לסידני

טיסה לסידני

בין התאריכים, 02.09 - 26.09
טיסה סדירה
EMIRATES

טיסות זולות לסידני אוסטרליה 

סידני היא ללא ספק אחת הערים היפות והמטופחות בעולם. בעיר זו מתגוררים כ-5.3 מיליון תושבים, והיא מהווה את המרכז הכלכלי, התרבותי והחברתי של מדינת אוסטרליה.

בלב העיר ניצב אחד האתרים המפורסמים בעולם - אופרה האוס של סידני. מבנה הבטון והזכוכית המיוחד הפך את האופרה להיות אחד הסמלים המזוהים ביותר עם העיר. מדי שנה מקבל האתר מיליוני מבקרים שבאים ליהנות ממופעי המוזיקה, התיאטרון והמחול המתקיימים בו.

לצד האופרה, העיר מציעה מגוון עשיר של אטרקציות נוספות. בצדו המזרחי של העיר ניצבת גשר הנמל המפורסם, שהפך לאחד מסמלי הזהות של סידני. גשר זה, באורך של 1,149 מטרים, נבנה בשנת 1932 והוא מהווה נקודת תצפית מרהיבה על העיר.

אחת מנקודות החן הנודעות של סידני היא חוף בונדי, המשתרע לאורך 1 ק"מ. חוף החול הלבן והמים הכחולים-ירוקים משכו אליהם דורות של מבקרים שבאו ליהנות מהאווירה הרגועה והנפלאה של המקום.

בנוסף לאתרים הידועים, סידני מציעה גם חוויות תרבותיות מרתקות. בפארק הלאומי "הייד" שבמרכז העיר, משתרעים גנים נפלאים המעניקים הזדמנות להתרענן ולברוח מהקצב המהיר של העיר. בשכונות כמו דרלינג הרבור, דאלווין ואלכסנדריה ניתן למצוא מגוון של גלריות אמנות, בתי קפה וחנויות ייחודיות.

סידני היא עיר מרהיבה המשלבת היטב בין מורשת היסטורית, עיצוב מודרני ואיכות חיים גבוהה. היא ללא ספק יעד תיירותי פופולרי ומומלץ בכל עת של השנה.
רוצים לקבל עוד פרטים ? המומחים שלנו ישמחו לחזור אליכם
תחזרו אליי