טיסות לבייג'ין

טיסות לבייג'ין

טיסות זולות לבייג'ין

טיסות זולות לבייג'ין הפכו באחרונה ליעד מבוקש. טיסות ליעד זה נעות בעיקר סביב נושאי עבודה ולימודים בין אם זו נסיעה למטרת מציאת קרמיקות וריהוט עתיק לבית, אותם דואגים להוביל ישירות לישראל ובין אם זו הגעה למדינת המזרח הרחוק של תלמידי השפה הסינית באחת מהאוניברסיטאות בארץ, על מנת לעבור סמסטר בחו"ל. אך מה שמרבית המגיעים למדינה מפספסים הוא טיול מרתק לבייג'ין
טיסה לבייג'ין

טיסה לבייג'ין

$895 מחיר לאדם
הזמן

27/10/19 - 03/11/19
טיסות - סדירות אישור מיידי

טיסה סדירה לבייג'ין

טיסה סדירה לבייג'ין

$609 מחיר לאדם
הזמן

24/10/19 - 31/10/19
טיסות - סדירות אישור מיידי

טיסה זולה לבייג'ין

טיסה לבייג'ין בסין

$625 מחיר לאדם
הזמן

31/10/19 - 07/11/19
טיסות - סדירות אישור מיידי

טיסות לבייג'ין עם אופיר טורס!

טיסות לבייג'ין - החומה הסינית וכיכר טאיינמן
בעיר הקסומה ישנן מגוון רחב של אטרקציות וחוויות יוצאות דופן. העיר בייג'ין מלאה אתרים היסטוריים ומרתקים כאחד, כשכמובן מעל כולם ניצבת בגאון החומה הסינית. "החומה הגדולה", כפי שהיא מכונה במדינה, מתחילה ונגמרת דווקא בשני מקומות שאינן העיר בייג'ין. החומה מתחילה בשאנחאיגואן ומסתיימת בליבו של מדבר גובי, אך ישנן כמה נקודות בחומה הקרובות יחסית לעיר, אליהן אמנם לא ניתן להגיע רגלית, אך אפשר להגיע ללא קושי בעזרת תחבורה.

אפשרויות רבות להגעה לחומה עומדות בפני כל תייר המגיע לעיר, בין אם הגיע באופן עצמאי ובין אם החליט לעלות על טיסות לבייג'ין במסגרת של טיול מאורגן. נקודה חשובה נוספת ומתויירת לא פחות בעיר היא כיכר טאיינמן. את הכיכר מקיפים מבנים היסטוריים רבים ומשמעותיים בתרבות הסינית דוגמת הפרלמנט הסיני או שער טאיינמן, עליו תלויה בגאון תמונתו העצומה של מאו טסה טונג, כיאה למקום בו הכריז שליט העבר של סין על עצמאותה של המדינה.

טיסות לבייג'ין - מתחם העיר האסורה
אל אטרקציה נוספת ויפה לא פחות בבייג'ין, תתוודעו באמצעות הגעה לאחד המקומות היפים ביותר בעיר וכנראה שבין היפים ביותר במדינה. טיסות לבייג'ין יאפשרו לכם להגיע אל מתחם העיר האסורה, מקום המכיל בתוכו אלפי מבנים שעד לפני 500 שנה הכניסה אליהם הייתה אסורה לפשוטי העם ומכאן קיבלה את שמה. בעיר האסורה שכנו שושלות של קיסרים ועוזריהם הנאמנים שיצאו מעבר לחומות אך ורק לעיתים נדירות. טיול בבייג'ין מוכרח לעבור בעיר האסורה, מה שיציג בפניכם מבחר מרהיב של מבנים, אשר ייחודם הוא היותם בנויים בצורה אחידה ובעלי צבעים וצורות די זהים.


* המחיר המוצג תקף להזמנה דרך האתר בלבד. בביצוע הזמנה טלפונית יתווספו דמי שירות.