טיסות לסיאול

טיסות לסיאול

טיסות זולות לסיאול

טיסות לסיאול בירת קוריאה הדרומית והיא ממוקמת בצפון מערב המדינה, דרומית לשטח המפורז, על גדות נהר האן. בסיאול 4 אתרי מורשת עולמית – ארמון צ'אנגדאוקגונג, מבצר הוואסאונג, ג'ונגמיו והקברים המלאכותיים של שושלת ג'וסאן. אתרים נוספים בהזמנת טיסה לסיאול - פארק לאומי, מבנים מיוחדים המחזיקים בשיאים עולמיים, עיר עתיקה שם ממוקמים רוב הארמונות, משרדי הממשלה, מרכז העסקים הראשי, רוב המלונות ושווקים מסורתיים. באי יאידו, שנמצא במרכז הנהר, נמצאים – בניין האספה הלאומית, אולפני הטלוויזיה והכנסייה הפרסבטרית הגדולה בעולם. האצטדיון האולימפי נמצא דרומית לנהר האן
טיסה לסיאול

טיסה זולה לסיאול

בין התאריכים, 21.05 - 11.06
טיסה סדירה
ETHIOPIAN AIRLINES
טיסות זולות לסיאול

טיסות זולות לסיאול

בין התאריכים, 25.05 - 13.06
טיסה סדירה
ETHIOPIAN AIRLINES
טיסה לסיאול דרום קוריאה

טיסה לסיאול דרום קוריאה

בין התאריכים, 25.05 - 11.06
טיסה סדירה
ETHIOPIAN AIRLINES
טיסה לסיאול

טיסה לסיאול

בין התאריכים, 23.05 - 12.06
טיסה סדירה
LOT-POLISH AIRLINES

טיסות לסיאול קוריאה עם אופיר טורס 


טיסות לסיאול אל בירת קוריאה הדרומית, ממוקמת בצפון מערב המדינה, דרומית לשטח המפורז, על גדות נהר האן. סיאול היא המרכז העולמי הפיננסי בעל הצמיחה המהירה ביותר ומרכז טכנולוגי מוביל בעולם עם מס' חברות ברשימת 500 החברות הטכנולוגיות בעולם. טיסות לסיאול יציעו לכם ארבעה אתרי מורשת עולמית – ארמון צ'אנגדאוקגונג, מבצר הוואסאונג, ג'ונגמיו והקברים המלאכותיים של שושלת ג'וסאן, פארק לאומי ומבנים מיוחדים המחזיקים בשיאים עולמיים – עולם לוט, פארק השעשועים המקורה הגדול בעולם, מזרקת בנפו ומזרקת הגשר הגדולה בעולם. בטיסות לסיאול תוכלו גם לבלות במרכזה של העיר - בעיר העתיקה, שם ממוקמים רוב הארמונות, משרדי הממשלה, מרכז העסקים הראשי, רוב המלונות ושווקים מסורתיים. על האי יאידו, במרכז הנהר, נמצאים – בניין האספה הלאומית, אולפני הטלוויזיה והכנסייה הפרסבטרית הגדולה בעולם. האצטדיון האולימפי נמצא דרומית לנהר האן. עוד בעיר – מעל 100 מוזיאונים כולל המוזיאון הלאומי, מקדשים, מסעדות מכל הסוגים, מרכזי קניות, 30 אוניברסיטאות, 6 פארקים, אתרי זיכרון ו-3 פארקי שעשועים.

טיסות זולות לסיאול – אתרים מרכזיים


טיסות זולות לסיאול מובילות אל עיר גדולה ומודרנית עם גורדי שחקים ומלונות מפוארים ומצד שני גם היסטוריה ארוכה שמוצגת במוזיאונים הרבים, בארמונות המרשימים ובמקדשים הפזורים ברחבי העיר. עיר תוססת ותיירותית שמומלץ לבלות בה כמה ימים. בסיאול 5 ארמונות מרשימים שנבנו ע"י שושלת ג'וסאון במאה ה-12 - ארמון גיונגבוקגונג– הארמון הגדול ביותר בעיר, שהיה הארמון הראשון של שושלת ג'וסאון, נבנה בשנת 1394. בארמון אולמות מפוארים ואגפים משוחזרים, מוזיאון פולקלור לאומי, מקדשים וחצרות נעימים. ניתן לראות בשעות עגולות עד 16:00 את טקס חילופי המשמרות המסורתי בשער ומול שער הארמון נמצאת שד' גואנגוואמון ובה פסלי מנהיגים ומזרקות. ארמון צ'אנגדקגונג– הארמון השני של שושלת ג'וסאון וקטן יותר מהארמון הראשון. נבנה במאה ה-12 ושימש כארמון קיץ, אך בהמשך הפך לארמון עיקרי של המלוכה. הארכיטקטורה בארמון מרהיבה והגנים יפים ומטופחים, אפשר לראות בו את ההיכלות המפוארים שם נערכו משתאות וטקסים, את מגוריה של המלכה ואת הגן סודי שופע שנמצא במעבה חורשת עצים עם בריכה. הארמון הוכרז ע"י אונסקו כאתר מורשת עולמית ומשמש עד היום לשימושים שונים של ממשלת קוריאה.

עוד תוכלו לראות בטיסה לסיאול - פארק נאמסאן ומגדל נאמסאן– פארק נאמסאן הוא ריאה ירוקה באמצע העיר, עם גנים בוטניים, ספרייה, שטחי מחיה של בעלי חיים ועוד. בפארק נמצא מגדל נאמסאן שמומלץ לעלות אליו לתצפית על העיר והסביבה והוא אחד הגבוהים ביבשת, מתנשא לגובה של 237 מטר. על גג המגדל ניצב גשר מנעולים פופולרי ולצידו הוקמו עצים מיוחדים ממתכת, שחזקים מספקים לשאת את כובד המנעולים הצבעוניים שעליו.

מקדש ג'ונגמיו– מקדש של זרם הקונפוציוס הממלכתי העתיק, שמוקדש כולו למלכים של שושלת ג'וסאון. במקום מתקיימים טקסים שמשקפים את המסורת שהתחילה במאה ה-14. המקדש הוכרז ע"י אונסקו כאתר מורשת עולמית. המקדש פתוח במשך השבוע בין השעות 09:00-18:00 וסגור בימי שלישי.

נחל צ'אונגיצ'און וכיכר צ'אונג– נחל במרכז העיר שהפך לזרם שפכים, כוסה בבטון בשנת 1958 כחלק מתהליך ההתפתחות התעשייתית אך בשנת 2005 שופץ והוקמה טיילת נעימה שמומלץ לטייל עליה. לאורך הטיילת חנויות ומסעדות והיא מחברת בין אתרי התיירות בעיר, בקצה שלה מפל עם כיכר נחמדה ו-22 גשרים מחברים בין שני הצדדים. נאמדאמון– שוק מסורתי גדול ותוסס שנמצא במרכז העיר. בשוק מעל 1000 חנויות של מזכרות, בגדים, נעליים, בדים, משחקים, מצלמות ועוד. לכל רחוב מאפיין משלו ומומלץ להסתובב בו וגם סתם ללכת לאיבוד בסמטאות הצדדיות. סגור בימי ראשון. סמוך לשוק נמצא שער סונגנימון שהוצת בשנת 2008 ועבר שיפוץ במשך 5 שנים. הכניסה אליו חופשית ואחד המקומות המומלצים בקוריאה. כלא סאודמון– במקור המקום היה בית כלא שנבנה במאה ה-20 . במקום נכלאו פעילים לאומניים בזמן הכיבוש היפני. היום יש במקום מוזיאון היסטורי שמדבר על ההיסטוריה המקומית. פתוח כל השבוע חוץ מימי שני. מרכז המבקרים של חברת סמסונג– נמצא באזור גאנגנאם ומדובר במרכז מבקרים מרשים, שאפשר להתרשם בו ממוצרי החברה ואף להתנסות בהם. פתוח כל השבוע חוץ בימי ראשון. המוזיאון הלאומי– המוזיאון השישי הגדול בעולם עם תערוכות של פריטי אומנות והיסטוריה מרחבי המדינה ומתקופות שונות. פתוח כל השבוע חוץ מביום שני. הפארק האולימפי– במקום זה אירחה סיאול את המשחקים האולימפיים בשנת 1988. הפארק נמצא באזור גאנגדונג שבדרום מזרח העיר ובו טיילת יפה, פארק אקולוגי, מסלולי הליכה ועוד. הבית הכחול– מעונו ומשרדו של נשיא קוריאה הדרומית. שוכן במרכז העיר, על מורדותיו של הר בוקהנסאן, על שטח של 250 דונם. השטח כולל מס' מבנים בסגנון קוריאני מסורתי עם השפעות מודרניות. בין המבנים – משרדו של הנשיא, מעונו הרשמי, בית הארחה, לשכת העיתונאות ומבני מנהלה. שמו ניתן לו בשל רעפי הגג הכחולים של המבנה המרכזי.

טיסה ישירה לסיאול - המלצות לבילויים מחוץ לעיר


טיסות לסיאול תוכלו גם לצאת מחוץ לעיר אל אזור הגבול המפורז –DMZ– מומלץ לקחת יום טיול מאורגן לגבול השטח המפורז שבין קוריאה הדרומית לקוריאה הצפונית. האזור חותך את חצי האי הקוריאני לשניים ומשתרע לאורך 241 קילומטר מים לים. מרוחק מסיאול כ-60 קילומטר ומדובר בשעה נסיעה. במקום תצפית על הגבול ועל האזור המפורז שבאמצעו שמורת טבע עם דובים, נמרים, ציפורים ועוד, בניינים בהם נערך משא ומתן, מעבר הגבול ומערה שנחפרה מתחת לגבול לפלישה בזמן המלחמה. הגבול סגור בימי שני. כפר האמנים היירי– נמצא קרוב לאזור המפורז והוקם בשנת 1997. במקום 400 אמנים קוריאנים, מהבולטים במדינה ופה הם עובדים, יוצרים ומציגים את העבודות שלהם בגלריות מקומיות, מוזיאונים ובתי קפה. טרקים יומיים בהרים– סביב העיר סיאול אפשרויות לטיולים בהרים. ההרים מגיעים לגובה של 800 מטר והגישה אליהם נוחה בתחבורה ציבורית. במקום שבילים ברורים ושלטי הכוונה. כמובן שיש מסלולים קלים וקשים.


* המחיר המוצג תקף להזמנה דרך האתר בלבד. בביצוע הזמנה טלפונית יתווספו דמי שירות.
רוצים לקבל עוד פרטים ? המומחים שלנו ישמחו לחזור אליכם
תחזרו אליי