דרום אמריקה למטיילים

דרום אמריקה למטיילים

דרום אמריקה למטיילים אחרי צבא: חוויה בלתי נשכחת

דרום אמריקה היא יבשת עצומה ומגוונת, המציעה למטיילים מגוון רחב של חוויות. עבור מטיילים אחרי צבא, דרום אמריקה היא יעד מושלם לחוות את העולם, ללמוד על תרבויות חדשות, ולפגוש אנשים מכל העולם.

מדוע דרום אמריקה היא יעד מושלם למטיילים אחרי צבא?

היא זולה: מחירי החיים בדרום אמריקה נמוכים יחסית למחירי החיים במדינות המערב. זה מאפשר למטיילים אחרי צבא לטייל לתקופה ארוכה יותר, וליהנות מהחוויות שיש ליבשת להציע.
היא מגוונת: דרום אמריקה היא יבשת עם נופים מדהימים, תרבויות מרתקות, ומגוון רחב של פעילויות. מטיילים אחרי צבא יכולים למצוא בדרום אמריקה את כל מה שהם מחפשים בטיול שלהם, בין אם זה טבע פראי, ערים תוססות, או חופים יפהפיים.
היא בטוחה: דרום אמריקה נחשבת ליעד בטוח יחסית למטיילים. עם זאת, חשוב לנקוט באמצעי זהירות בסיסיים, כגון הימנעות מהליכה לבד בלילה, וערנות למצב הביטחוני במדינות שבהן אתם מטיילים.

מה צריך לדעת לפני שמטיילים בדרום אמריקה?

ויזות: לרוב המדינות לא תצטרכו ויזות מעטות המדינות שכן כמו בוליביה, ג'אנה וונצואלה.רוב מדינות דרום אמריקה מאפשרות לישראלים לשהות בהן עד 90 יום.
חיסונים: ישנם מספר חיסונים מומלצים למטיילים בדרום אמריקה. מומלץ להתייעץ עם רופא לפני הטיול.
ביטוח נסיעות: ביטוח נסיעות הוא חיוני לכל טיול, ובמיוחד בדרום אמריקה. ביטוח הנסיעות יכסה אתכם במקרה של תאונה, מחלה, או אובדן רכוש. מומלץ לעשות הרחבה לספורט אתגרי.
כרטיס יציאה: בכניסה לכל מדינה בדרום אמריקה תצטרכו להציג כרטיס יציאה מאותה מדינה, כלומר אם נחתתם בפרו בכרטיס טיסה יבדקו שאתם יוצאים מפרו. כך שעדיף לרכוש כרטיסי טיסה גמישים בשינויים שלהם שינויי יעד ותאריך ושלחברת התעופה יש אפשרות לחזור מכמה שיותר יעדים בדרום אמריקה. רוב המטיילים יודעים איפה הם נוחתים אבל הם לא יודעים מאיפה יחזרו...  
מסלולים מומלצים לטיול בדרום אמריקה
דרום אמריקה היא יבשת עצומה, ולכן חשוב לתכנן את המסלול שלכם מראש. להלן מספר מסלולים מומלצים לטיול בדרום אמריקה:
מסלול קלאסי: מסלול זה מתחיל בארגנטינה, עובר דרך צ'ילה, ומסתיים בברזיל. המסלול כולל אתרים מפורסמים כגון מפלי האיגואסו, הרי האנדים, ויערות הגשם של האמזונס.
מסלול טרקים: מסלול זה כולל טיולי טרקים בהרי האנדים, ביערות הגשם של האמזונס, ובאזור האגמים של פטגוניה. מסלול זה מתאים למטיילים מנוסים, המחפשים אתגר פיזי.
מסלול דרום אמריקה היבש: מסלול זה כולל את מדינות פרו, בוליביה, ואקוודור. המסלול כולל אתרים מפורסמים כגון מאצ'ו פיצ'ו, סלאר דה אויוני, ויערות הגשם של האמזונס.

 

יעדים פופולאריים למטיילים בדרום אמריקה

למומחה טיסות לדרום אמריקה
תחזרו אליי