טיסות לאיסטנבול

טיסות לאיסטנבול

טיסות זולות לאיסטנבול

טיסות זולות לאיסטנבול הוא היעד שיעזור לכם אם התלבטתם רבות לגבי חופשת החלומות שלכם, אותה אתם מעוניינים לעשות בחו"ל, אך עם זאת לא ביעד רחוק. טיסות לאיסטנבול מציעות לכם תרבות זרה אך יחד עם זאת מוכרת קמעה ומאכלי רחוב של המקום אך עדיין כאלה שיזכירו קצת את הבית - איסטנבול זה המקום
טיסה לאיסטנבול

טיסה לאיסטנבול

$237 מחיר לאדם
הזמן

17/11/19 - 21/11/19
טיסות - סדירות אישור מיידי

טיסה לאיסטנבול

טיסה לאיסטנבול

$281 מחיר לאדם
הזמן

14/11/19 - 19/11/19
טיסות - סדירות אישור מיידי

טיסה זולה לאיסטנבול

טיסה זולה לאיסטנבול

$259 מחיר לאדם
הזמן

21/11/19 - 25/11/19
טיסות - סדירות אישור מיידי

טיסות לאיסטנבול מזמינים עם אופיר טורס


טיסות זולות לאיסטנבול - שווקים, היסטוריה וארמונות


טיסות זולות לאיסטנבול אל חוויה ייחודית של סיור בשווקים של המקום. אחד מהם הוא השוק המצרי הממוקם ברובע אמינונו, המתהדר במבחר עצום של תבלינים. כמובן שזהו לא השוק היחיד באיסטנבול ובמהלך טיולכם בעיר תיתקלו בשווקים נוספים, כאלה המתהדרים במאכלים מקומיים דוגמת השווארמה הטורקית ובאפשרויות לקניית דברים לשימושכם האישי כמו בגדים, שטיחים ואביזרי נוי.

טיסות זולות לאיסטנבול מציגות לנו בנוסף לשווקים גם מבחר לא קטן של ארמונות מהודרים. אחד מהם הוא ארמון טופקאפי, אולי המבנה המרשים ביותר בעיר. הארמון מציג מספר מבנים בארבע חצרות ענק אשר מחוברות האחת לשנייה ויוצרות מתחם רחב מוקף חומה, ששימש למגורים של הסולטאנים החל מהמאה ה-15. בין המבנים בהם תיתקלו בארמון רחב הידיים הזה תוכלו להיתקל בכנסייה מהתקופה הביזנטית, מוזיאון הארמון המציג כלי חרסינה וזכוכית בהם השתמשו שם בעבר ואפילו מסעדה יוקרתית. את ארמון הטופקאפי החליף במאה ה-19 ארמון מרשים לא פחות, ארמון הדולמבחצ'ה. בארמון תוכלו לחזות במדרגות מקריסטל, תוכלו ללכת ברחבי הארמון עד לשפת הים ואף תוכלו לצפות בנוף הבוספורוס המשתקף ממנו.

הזמנת כרטיס טיסה לאיסטנבול - המסגד הכחול


לאחר שהזמנתם כרטיס טיסה לאיסטנבול תגיעו אל אחת הערים היותר דתיות בעולם כעיר מייצגת של דת האסלאם ולכן לא פלא שדבר נפוץ נוסף אותו תוכלו למצוא בעיר הן מסגדים. הבולט שבהם יהיה ככל הנראה המסגד הכחול שנבנה במאה ה-17. 260 חלונות מכיל המבנה ויותר מ-20,000 אריחים מיוחדים, שבזכות השילוב של האור המתקבל מהחלונות ומשתקף על המרצפות, קיבל המסגד את שמו המזוהה עמו כל כך. טיסות לאיסטנבול אל המסגד הכחול יציגו לכם גם את רחבת ההיפודרום הנמצאת ביציאה מהמסגד. ההיפודרום שהוקם במאה השלישית כיום הפך לגן ציבורי שעדיין מכיל את השרידים למתקן המפואר ששכן בו קודם לכן, דוגמת עמוד שהובא במיוחד ממצרים העתיקה ונותר בודד כששאר העמודים שהובאו יחד איתו בעבר, לא עמדו במבחן הזמן.


* המחיר המוצג תקף להזמנה דרך האתר בלבד. בביצוע הזמנה טלפונית יתווספו דמי שירות.