דילים ללובליאנה

דילים ללובליאנה

חבילות נופש ללובליאנה

דילים ללובליאנה בירת סלובניה ובה תרבות בין מזרחית למערבית. בחבילות נופש ללובליאנה תגיעו לעיר קטנה וקסומה, עם טירות מימי הביניים, מוזאיקות, גגות ישנים, תיאטראות רבים, מוזיאונים, בתי קפה ומסעדות ובזכות הסטודנטים הרבים שגרים שם מדובר בעיר צעירה שכיף לבלות בה
חבילת נופש ללובליאנה

חבילת נופש ללובליאנה

820 מחיר לאדם בהרכב זוג
הזמן
PARK HOTEL
בין התאריכים, 12/7/22 - 19/7/22 ארוחת בוקר
טיסה זולה ללובליאנה

חבילת נופש ללובליאנה

820 מחיר לאדם בהרכב זוג
הזמן
PARK HOTEL
בין התאריכים, 12/7/22 - 19/7/22 ארוחת בוקר
דיל ללובליאנה

דיל ללובליאנה

854 מחיר לאדם בהרכב זוג
הזמן
PARK HOTEL
בין התאריכים, 19/7/22 - 26/7/22 ארוחת בוקר

חבילות נופש לליובליאנה עם אופיר טורס


ליובליאנה, בירת סלובניה היושבת על שפך נהר הליובליאניצה לנהר בסאבה. דילים לליובליאנה מביאים אותנו לעיר עם תחושה אוסטרית והאדריכלות בעיר מדגישה זו. העיר נהרסה כמה פעמים ע"י רעידות אדמה ונבנתה מחדש בסגנון רנסנס ואח"כ בסגנון נאו קלאסי. עם חבילות נופש לעיר ליובליאנה תוכלו לראות כנסיות וקתדרלות בסגנון הבארוק, תמצאו את הקסם של עיר קטנה עם אופי אורבני, תהנו מתרבות שנעה בין מזרחית למערבית, חדש וישן שעדיין נשתמר בצורת טירות עתיקות, חזיתות מתוקפת הבארוק, מוזאיקות וגגות ישנים.

דילים ליובליאנה הם גם דילים לעיר תרבותית ובה להקות תיאטרון רבות, מוזיאונים, גלריות, התזמורת הפילהרמונית, תזמורות מקצועיות ובעיר נערכים מס' פסטיבלים של מוזיקה קלאסית וג'אז.

חבילות נופש לליובליאנה ייקחו אתכם לראות את האטרקציות היפות בעיר – טירת ליובליאנה, הגלריה הלאומית, הגשר המשולש, ככר פרשרנוב, העיר העתיקה ועוד.

הזמינו עוד היום חבילות נופש לליובליאנה ובואו ליהנות מעיר יפה ונקייה עם אווירה רגועה, שווקים, סמטאות עתיקות, טירות קסומות, מסעדות ובתי קפה, חיי לילה ותרבות מגוונים ובעיקר הרבה סטודנטים שלומדים בעיר וגרים בה והופכים אותה לעיר צעירה שכדאי לבקר בה.

דילים לליובליאנה – אטרקציות מרכזיות


דילים לליובליאנה בירת סלובניה עם אטרקציות מעניינות, ככרות יפות, גשרים על הנהר, מצודה ועיר עתיקה, אוכל טעים ובזול, מלונות מפוארים, רק להזמין חבילת נופש לליובליאנה ולבוא לראות את כל מה שהעיר והסביבה מציעות.

ככר פרשרנוב – הכיכר המרכזית בעיר ובמרכזה פסל בדמותו של המשורר פרנצה פרשרן. סביב הכיכר במרחק הליכה קצר ממוקמים האתרים המרכזיים ובכיכר עצמה אתרי הבידור והבילוי של העיר.
נהר ליובליאניצה – עובר במרכז העיר ומומלץ לטייל לאורך גדותיו. לאורכו בתי קפה ונקודות חן רבות כגון שדרת העמודים הלבנים שתחתיה נמצא שוק עם דוכנים ושוק דגים. הגשר המשולש – יושב על הנהר והוא נבנה ב-1842. בשנת 1931 נוספו לו שני גשרים צדדים. מצודת ליובליאנה – מחומותיו נשקף נוף יפה של העיר והסביבה. המצודה הוקמה במאה ה-15 ושימשה במשך השנים למטרות שונות כגון ארמון ובית כלא. כיום אפשר לעלות למגדל התצפית, לראות את המוזיאון הווירטואלי ובחצר מתקיימים מדי פעם אירועים.

דילים לליובליאנה מציעים לכם לגשת לראות את העיר העתיקה ובה מבנים מקסימים הבנויים בסגנון ימי הביניים והבארוק. בעיר העתיקה ככר חשובה בשם מסטני טרג ובעבר שמשה ככר המרכזית של העיר וניצב בה בית העירייה ומולו מזרקת רובה עם אובליסק ושלושה כדים המסמלים את נהרות סלובניה. בעיר העתיקה גם פסלו של הרקולס, כנסיית יאקוב הקדוש, כנסיית פלוריאן ועוד.

חבילות נופש לליובליאנה הן גם חבילות לעיר תרבותית עם מגוון רחב של מוזיאונים – מוזיאון הטבע, המוזיאון הלאומי, הגלריה הלאומית, הגלריה העירונית, מוזיאון התיאטרון, המוזיאון לאמנות מודרנית, מוזיאון הרכבות הלאומי.

הכנסייה הפרנציסקאנית – סגנון בארוק מהמאה ה-17, גשר הדרקון – קרוב לעיר העתיקה ודרקוני ארד מעטרים אותו משני צדיו. גשר הסנדלרים, קפלת סנט ג'ורג' – סגנון הבארוק עם קירות מעוטרים ותקרות מצוירות. הספרייה הלאומית האוניברסיטאית, פארק טיבולי ובית טיבולי לאומנות גרפית, גן חיות, הגנים הבוטניים ועוד כל כך הרבה.