דילים לורונה - חבילות נופש לורונה

דילים לורונה

חבילות נופש לורונה

ורונה, עיר עתיקה בצפון איטליה. חבילות נופש לורונה ייקחו אתכם לעיר העתיקה עם ארמונות מפוארים, אתרים מהתקופה הרומית, פסטיבל יין גדול, הארנה של ורונה וכמובן הבית של יוליה עם המרפסת המפורסמת
דילים לורונה
דילים זולים לורונה

דילים זולים לורונה

בין התאריכים, 29.06 - 06.07
MONTEMEZZI HOTEL
7  לילות לינה בלבד
באישור מיידי
659
להזמנה מחיר לאדם בהרכב זוג
חופשה בורונה

חופשה בורונה

בין התאריכים, 17.06 - 24.06
MONTEMEZZI HOTEL
7  לילות לינה בלבד
באישור מיידי
759
להזמנה מחיר לאדם בהרכב זוג
דילים זולים לורונה

דילים זולים לורונה

בין התאריכים, 17.06 - 24.06
MONTEMEZZI HOTEL
7  לילות לינה בלבד
באישור מיידי
759
להזמנה מחיר לאדם בהרכב זוג

חבילות נופש לורונה – איטליה עם אופיר טורס


חבילות נופש לורונה, עיר עתיקה, שנמצאת במחוז ונטו בצפון איטליה וידועה בעיקר בזכות סיפור האהבה הטרגי של רומיאו ויוליה והמרפסת היא אחד האתרים המפורסמים בוורונה ובאיטליה בכלל. ורונה היא עיר רומנטית והיסטורית שהוכרזה כאתר מורשת עולמית, עם מבנים עתיקים מהתקופה הרומית, מוזיאונים, שרידי מבצר מהמאה ה-14 שהיה חלק מחומה שהקיפה את העיר, ארמונות מפוארים מתקופת הרנסנס, רחובות צרים, מטבח עשיר ומסורת ייצור יינות מהטובים בעולם. דילים לורונה ייקחו אתכם אל האטרקציות המרכזיות בעיר – המרפסת המפורסמת של רומיאו ויוליה, אמפיתיאטרון רומי עתיק, טירת סן פייטרו, בית הכנסת בעיר העתיקה, שוק פשפשים קטן, מוזיאונים, כנסיות עתיקות ועוד. בעיר מתקיימים פסטיבלים שמושכים תיירים רבים – פסטיבל היין הגדול, פסטיבלי מוזיקה, תיאטרון, הופעות וריקודים.

ורונה

15°-21°
ראשון 14°-24°
שני 16°-24°
שלישי 17°-19°

דילים לורונה – אטרקציות מרכזיות


דילים לורונה, העיר הרומנטית מציעה מבחר אטרקציות ומבנים עתיקים שהמפורסם מביניהם היא המרפסת של יוליה מהמחזה של שייקספיר רומיאו ויוליה. עוד בעיר מבחר כנסיות מרשימות, מוזיאונים שונים, ירידים, מופעים, אופרות ומבנים עתיקים רומנסקים.

חבילה לורונה מציעה לכם מבחר של אתרים / אטרקציות מעניינות - 

האמפיתיאטרון הרומי / הארנה של ורונה– נבנה במאה ה-1 לספירה ונשתמר כמעט בשלמותו. הוא יכול להכיל עד 30,000 צופים ובנוי מאבן שיש ורדרדה. בקיץ מתקיימים במקום מופעי אופרה וקונצרטים ובעבר שימש לקרבות גלדיאטורים והוצאות להורג פומביות.

הבית של יוליה / המרפסת – האטרקציה התיירותית ביותר בעיר היא הבית של יוליה, מהמחזה המפורסם של רומיאו ויוליה. הבית נמצא ברחוב קאפלו מס' 23 ובו נמצאת גם המרפסת המפורסמת בה עמדה יוליה בעוד רומיאו חיזר אחריה בשירה (במחזה). בחזית הבית פסלה של יוליה עשוי ארד ועל קירות החצר מאות מכתבי אהבה של המבקרים במקום. הבית שייך למשפחת קאפולט, אבל אין קשר בינה לבין המחזה הדמיוני של שייקספיר.

עוד בהזמנת חופשה לורונה – הארמון העתיק שנבנה בין השנים 1354-56 והיה בבעלות שליטי ורונה בימי הביניים, הפך למבצר צבאי בשנת 1925 וכיום יש בו מוזיאון אומנות, כלי נשק ותכשיטים עתיקים. הקתדרלה הראשית נבנתה במאה ה-12 ובה ארכיטקטורה מרשימה, בניין העירייה הישן, המוזיאון הארכיאולוגי עם אוסף ואזות יווניות, פסיפסים ואלמנטים מזכוכית, גשר פייטרה הרומי שמספק תצפית על העיר והנמל, מגדל למברטי ועוד.

אז הזמינו עוד היום דילים וחבילת נופש לורונה ובואו לראות את היופי ואף צאו לטייל בערים הקרובות אליה.