דילים לסוצ'י

דילים לסוצ'י

חבילות נופש לסוצ'י

חבילות נופש לסוצ'י, עיר שהיא גם נופש וקייט בקיץ וגם נופש עם סקי בחורף. עיר שיש בה הכל כולל המתקנים שנשארו וכדאי ללכת לראות אותם מאולימפיאדת החורף של שנת 2014
טיסה לסוצ'י

טיסה לסוצ'י

בין התאריכים, 22.07 - 30.07
טיסה סדירה
AZERBAIJAN
טיסות לסוצ'י רוסיה

טיסות לסוצ'י רוסיה

בין התאריכים, 05.08 - 08.08
טיסה סדירה
AZERBAIJAN
טיסה זולה לסוצ'י

טיסה זולה לסוצ'י

בין התאריכים, 29.07 - 06.08
טיסה סדירה
AZERBAIJAN
טיסותת לסוצ'י

טיסותת לסוצ'י

בין התאריכים, 22.07 - 30.07
טיסה סדירה
AZERBAIJAN

חבילות נופש לסוצ'י עם אופיר טורס


חבילות נופש לסוצ'י הנמצאת לחופו של הים השחור ברוסיה ומשמשת הן כיעד קייט בקיץ והן כיעד סקי בחורף. העיר סוצ'י אירחה את אולימפיאדת החורף של שנת 2014 והמבנים שנבנו עבור האולימפיאדה עדיין נמצאים בעיר ומומלץ לבקר אותם. בנוסף הייתה אחד מהיעדים שאירחו את המשחקים במונדיאל 2018 ובכל שנה מארחת את תחרויות פורמולה 1 של גרנד פרי רוסיה. בנוסף דילים לסוצ'י מהווים גם נקודת מוצא לטיולים באתרים של הרי הקווקז המערבי ובמיוחד השמורה הלאומית של הקווקז שהוכרזה כאתר מורשת עולמית בשנת 1999.

חבילת נופש לסוצ'י גמגיעה לעיר השוכנת לחופו הצפוני מזרחי של הים השחור, על הגבול עם גאורגיה ולאורכו של נהר פסואו. בעורפה של סוצ'י שוכן רכס הרי הקווקז המערבי ובשטח העיר זורמים נחלים רבים הנאספים מרכס הקווקז אל הים השחור. חבילות נופש לסוצ'י העיר שמחולקת לארבעה רבעים ואקלימה הוא סובטרופי גשום עם קיץ חם וחורף קצר ומתון. ענף התיירות משגשג בעיר ולאורך החופים בתי מלון, בתי הארחה ומתקני ספא. במרכז העיר ניתן למצוא בתי קפה, מסעדות, פארקי מים, גנים בוטניים ואתרי תיירות נוספים.

הזמינו עוד היום חבילת נופש לסוצ'י ובואו ליהנות מהחורף הנעים, לגלוש באתרי הסקי המיוחדים ואף לראות את האטרקציות המעניינות של אולימפיאדת החורף. בקיץ תוכלו ליהנות מחופים נקיים, פארקי מים והרבה אטרקציות קייט.

דילים לסוצ'י – אטרקציות מרכזיות

חבילות נופש לסוצ'י מציעות למטייל עיר מיוחדת שמתאימה לחופש בכל עונות השנה, הכול תלוי מה אתם מחפשים ומה בא לכם לעשות. סוצ'י מחולקת לארבעה חלקים שכל אחד מהם מציע אטרקציה אחרת ומבחר אתרים שונים.

דיל לסוצ'י ייקח אתכם לרובע המרכזי והקטן מבין הארבעה. ברובע מבחר של אתרי תיירות חשובים כגון – קתדרלת המלאך מיכאל שנבנתה בשנת 1874 וסימלה את ניצחונה של רוסיה במלחמת הקווקז, עמוד גרניט אדום הנושא את פסלו של הקדוש המגן על העיר והוקם בשנת 2006 בטיילת העיר. הגן הבוטני דנדריום ובו אוסף של צמחים ועצים טרופיים וסאב טרופיים. במקום גם מרכז מחקר. ברחבי הגן מעל 1800 מינים של צמחים ועצים הכוללים דקלים סינים, עצי דובדבן, גינת ורדים, אגנים עם חבצלות מים ולוטוס ובשדרת ראשי העיר ניטעים עצי דקל בידי ראשי עיר מכל העולם המבקרים בעיר. תיאטרון זימני שהוקם בשנות ה-30, תחנת הרכבת שנבנתה בסגנון סטנליסטי בשנת 1952 ולה 3 חצרות פנימיות ומגדל הנושא 4 שעונים. בניין הטרמינל הימי שהוקם ב-1955.

חבילות נופש לסוצ'י מציעות אטרקציות גם ברובע לזרבסקי שנמצא צפונית מערבית ממרכז העיר והוא הרובע הגדול בעיר. בין האטרקציות/המבנים שניתן לראות ברובע – 2 כנסיות, דולפינריום ואקווריום בו אפשר להאכיל היפופוטמים, כרישים ופינגווינים, בנוסף במקום מופעי ראווה של דולפינים מאולפים. עוד ברובע - מצודה, מעון הנשיא, כנסייה ביזנטית מהמאה ה-11 על גבעה, מצודת גולובינסקי ועוד.

דילים לסוצ'י לרובע חוסטה שהוא השלישי בגודלו ובו מעט אטרקציות/מבנים כגון כנסייה מהמאה ה-14, תיאטרון הקיץ בפארק, גן בוטני וחורבותיה של מצודת חוסטה על צוק בגובה 100 מטר ומגדל תצפית.

חבילות נופש לסוצ'י הן גם לרובע הרביעי - אדלר השוכן בדרום מזרח וגובל עם גאורגיה. ברובע השני בגודלו נמצא שדה התעופה, הפארק האולימפי שנבנה לקראת אולימפיאדת החורף של 2014 ויש אפשרות לטייל במקום בנוסף יש שם גם לונה פארק ומוזיאון מכוניות ספורט עם כ-50 מכוניות מרוץ של פורמולה 1. בכל יום בשעה שמונה בערב מתקיים במקום מופע צבעוני של מזרקות מרקדות לצלילי מוזיקה. ברובע אדלר גם אתרי סקי שנפתחים לגלישה בסוף דצמבר ונסגרים בסוף מאי והם מתאימים לרמות שונות של גולשים. שרידי מבצרים.

אטרקציות נוספות בחבילותנופש לסוצ'י – מיני שוק בימי ראשון בפארק במרכז סוצ'י ובו מבחר מדליות, מטבעות, בולים, כסף שהונפק במיוחד לאירועים מיוחדים, קמעות וסיכות שניתן לרכוש. גן ירוק בו חיות עשויות דשא וספסלים לישיבה, קזינו, פארק חבלים, פארק מים וספא באזור רוזה חוטור פוליאנה קרסניאה