טיסות לסוצ'י

טיסות לסוצ'י

טיסות זולות לסוצ'י

טיסות לסוצ'י יקחו אתכם לעיר ברוסיה שהיא תענוג גם בקיץ וגם בחורף. בקיץ מדובר בעיירת קייט עם ים ואטרקציות מעניינות בעיר ובחורף זו עיירת סקי לכל דבר. בטיסות לסוצ'י תוכלו לראות את המתקנים הישנים ששימשו את אולימפיאדת החורף של שנת 2014
טיסה לסוצ'י

טיסה לסוצ'י

$334 מחיר לאדם
הזמן

27/12/19 - 03/1/20
טיסות - שכר אישור מיידי

טיסה זולה לסוצ'י

טיסה זולה לסוצ'י

$289 מחיר לאדם
הזמן

19/12/19 - 22/12/19
טיסות - שכר אישור מיידי

טיסה לסוצ'י

טיסה לסוצ'י

$982 מחיר לאדם
הזמן

25/12/19 - 01/1/20
טיסות - סדירות אישור מיידי

טיסות לסוצ'י עם אופיר טורס


טיסות לסוצ'י עיר לחופו של הים השחור ברוסיה ומשמשת גם כיעד קייט בקיץ וגם כיעד סקי בחורף. העיר ידועה במרכז הספורט שלה ואירחה את אולימפיאדת החורף בשנת 2014, שימשה כאחד היעדים במונדיאל 2018 והיא מארחת את תחרויות פורמולה 1 של גרנד פרי רוסיה כל שנה. בנוסף טיסות לסוצ'י הם גם נקודת מוצא לטיול באתרי הקווקז המערבי ובמיוחד השמורה הלאומית של הקווקז שהוכרזה כאתר מורשת עולמית בשנת 1999.

טיסה לסוצ'י מציעה לנו עיר השוכנת לחופו הצפוני מזרחי של הים השחור, על גבול גאורגיה ולאורכו של נהר פסואו. בעורפה שוכן רכס הרי הקווקז המערבי ובשטח העיר זורמים נחלים רבים המנקזים את רכס הקווקז אל הים השחור. העיר מחולקת לארבעה רבעים ואקלימה הוא סובטרופי גשום עם קיץ חם וחורף קצר ומתון. ענף התיירות הוא החזק בעיר ולאורך החופים בתי מלון, בתי הארחה ומתקני ספא ובתוך העיר בתי קפה, מסעדות, פארקי מים, גנים בוטניים ואתרי תיירות נוספים.

הזמינו עוד היום טיסה לסוצ'י ובואו ליהנות מהחורף הנעים ולעשות סקי בסוצ'י באתרים המיוחדים ולראות את המתקנים ששימשו את אולימפיאדת החורף או להגיע בקיץ וליהנות מים עם חופים נעימים, פארקי מים והרבה אטרקציות קייט.

טיסות זולות לסוצ'י – אטרקציות מרכזיות


טיסות לסוצ'י הן לעיר מיוחדת שמתאימה לחופש בכל עונות השנה שלה, הכול תלוי מה אתם מחפשים ומה בא לכם לעשות. העיר מחולקת לארבעה חלקים שכל אחד מהם מציע משהו אחר ואטרקציות מעניינות.

טיסה לסוצ'י תיקח אותנו לרובע מרכז, שזהו הרובע הקטן מבין הארבעה ובו מבחר של אתרי תיירות חשובים – קתדרלת המלאך מיכאל – נבנתה בשנת 1874 וסימלה את ניצחונה של רוסיה במלחמת הקווקז. עמוד הגרניט האדום – נושא את פסלו של הקדוש המגן על העיר והוקם בשנת 2006 בטיילת העיר. הגן הבוטני דנדריום – אוסף של צמחים ועצים טרופיים וסאב טרופיים והמקום משמש גם במרכז מחקר. בגן מעל 1800 מינים של צמחים הכוללים דקלים סינים, עצי דובדבן, גינת ורדים, אגנים עם חבצלות מים ולוטוס ובשדרת ראשי העיר ניטעים עצי דקל בידי ראשי עיר מכל העולם המבקרים בעיר. תיאטרון זימני שהוקם בשנות ה-30, תחנת הרכבת שנבנתה בסגנון סטנליסטי בשנת 1952 ולה 3 חצרות פנימיות ומגדל הנושא 4 שעונים. בניין הטרמינל הימי שהוקם ב-1955.

טיסות לסוצ'י הן גם לרובע לזרבסקי שנמצא צפונית מערבית למרכז העיר והוא הרובע הגדול בעיר. בין האטרקציות שאפשר לראות ברובע – 2 כנסיות, דולפינריום ואקווריום ואפשר להאכיל בו היפופוטמים, כרישים ופינגווינים, כמו כן במקום מופעי ראווה של דולפינים מאולפים. מצודה, מעון הנשיא, כנסייה ביזנטית מהמאה ה-11 על גבעה, מצודת גולובינסקי ועוד.

טיסות לסוצ'י רובע חוסטה – השלישי בגודלו ובו מעט אטרקציות כגון כנסייה מהמאה ה-14, תיאטרון הקיץ בפארק, גן בוטני וחורבותיה של מצודת חוסטה על צוק בגובה 100 מטר ומגדל תצפית.

טיסות לסוצ'י הן גם לרובע אדלר הרביעי ששוכן בדרום מזרח וגובל בגבול עם גאורגיה. הוא השני בגודלו ובו נמצא שדה התעופה, הפארק האולימפי שנבנה לקראת אולימפיאדת החורף של 2014, יש אפשרות לטייל במקום ובמקום גם לונה פארק ומוזיאון מכוניות ספורט עם כ-50 מכוניות מרוץ של פורמולה 1. בשעה שמונה בערב מתקיים במקום מופע צבעוני של מזרקות מרקדות לצלילי מוזיקה. באזור גם אתרי סקי שנפתחים לגלישה בסוף דצמבר ונסגרים בסוף מאי והם מתאימים לרמות שונות של גולשים. שרידי מבצרים.

אטרקציות נוספות בטיסות לסוצ'י – מיני יריד בימי ראשון בפארק במרכז סוצ'י ובו מבחר מדליות, מטבעות, בולים, כסף שהונפק במיוחד לאירועים מיוחדים, קמעות וסיכות. גן ירוק בו חיות עשויות דשא וספסלים לישיבה. קזינו, פארק חבלים, פארק מים, ספא באזור רוזה חוטור פוליאנה קרסניאה