טיול מאורגן לפראג, וינה ובודפשט

טיול מאורגן לפראג, וינה ובודפשט

הצג רשימת יעדים לבחירה

טיולים מאורגנים לפראג, וינה ובודפשט

פראג הקסומה, וינה עוצרת הנשימה ובודפשט המדהימה. טיול מאורגן לשלושת ערי הבירה הקסומות הללו מבטיח לכם חוויה אירופאית בלתי נשכחת. במהלך הטיול נבקר בכל האתרים המשמעותיים שמציעה כל בירה: כיכרות, גשרים, אנדרטאות, בתי כנסת, בתי האופרה ועוד
טיול מאורגן לערים קסומות
פראג, וינה, בודפשט וברטיסלבה

טיול מאורגן לערים קסומות

$769 מחיר לאדם בהרכב זוג
הזמן
ערים קסומות דוברי עברית 3 מלונות

08/5/20 - 14/5/20 ארוחת בוקר

טיול מאורגן לערים הקסומות
פראג, וינה, בודפשט וברטיסלבה

טיול מאורגן לערים קסומות

$769 מחיר לאדם בהרכב זוג
הזמן
ערים קסומות דוברי עברית 3 מלונות

08/6/20 - 14/6/20 ארוחת בוקר

טיול מאורגן לדנובה
הערים הקסומות

טיול מאורגן לדנובה

525 מחיר לאדם בהרכב זוג
הזמן
הדנובה והערים הקסומות

29/3/20 - 04/4/20 ארוחת בוקר

טיול מאורגן לפראג, וינה ובודפשט - ערים קסומות


כוכבי הטיול: בודפשט – כיכר הגיבורים, הפרלמנט, אנדרטאות וכיכרות העיר, בית הכנסת, גשרי העיר' וינה – ארמון הופבורג, קתדרלת סנט סטפן, בתי העירייה והפרלמנט, כיכר האופרה, פראג – מצודת פראג, גשר קארל, הרובע היהודי ואתרים נוספים, ברטיסלבה– גבעת המצודה, העיר העתיקה, בית האופרה והבלט

יום 1: תל-אביב - ברטיסלבה – בודפשט - ניפגש בשדה התעופה בן גוריון ונטוס לברטיסלבה - בירת סלובקיה. עם הנחיתה נצא דרומה, נחצה את הגבול ההונגרי ונגיע לבודפשט - בירת הונגריה, המכונה “פריז של מזרח אירופה”. נצא לסיור בעיר היפהפייה, במהלכו נראה את כיכר הגיבורים, את אנדרטת המילניום ואת בית הפרלמנט. נערוך תצפית ממצודת הדייגים ומכנסיית מטיאש. נראה גם את בית הכנסת הגדול והמפואר שברחוב דוהני, נצפה במצודה שחולשת על העיר ונראה את אנדרטת השחרור מעול הנאצים. נמשיך בסיורנו ונראה את ארמון בודפשט וכמובן לא נפסח על הגשרים, אשר מחברים את שני חלקי העיר - ביניהם גשר השלשלאות המפורסם. נטייל במדרחוב הססגוני – "ואצי אוצה". בערב נוכל לצאת (בתשלום) לסיור תצפית על בודפשט הלילית, הכולל שייט.

יום 2: (יום חופשי) ברך הדנובה - יום חופשי. המעוניינים, יוכלו לצאת (בתשלום) ליום טיול לאורך הדנובה, אל אזור “ברך הדנובה”. נעצור לסיור בעיירה המיוחדת אסטרגום, בירתה הדתית של ממלכת הונגריה. נבקר בקתדרלה הגדולה ונצפה מעבר לנהר אל סלובקיה השכנה. נמשיך לעיירה וישגרד, לביקור במצודה. בהמשך נגיע אל עיירת האמנים הציורית “סנטאנדרה”, שם נטייל במדרחוב עם מגוון הדוכנים והחנויות ואף נבקר במוזיאון המרציפן. בערב נוכל לצאת (בתשלום) לבילוי ב”מסיבת גולאש” הכוללת ארוחת ערב טיפוסית עם מופע צועני, שבסיומו נצא לסיור נפלא בבודפשט הלילית. לינה בבודפשט.

יום 3: בודפשט - וינה - בשעות הבוקר נצא לווינה, בירת אוסטריה ואף בירת הוולס והשטרודל. עם ההגעה נצא לסיור בעיר העתיקה, נטייל במתחם ארמון הופבורג, בכיכר מריה תרזה  ובקתדרלת סנט סטפן. נראה את בית העירייה, את בניין הפרלמנט, את כיכר האופרה ואת גן העיר, בו מוצב פסלו של המלחין המפורסם יוהאן שטראוס. בערב, נוכל לצאת (בתשלום) לבילוי בכפר היין הטיפוסי והמפורסם, "גרינציג", שם נוכל לטעום מהיינות המקומיים.

יום 4: וינה - פראג - בוקר חופשי בבירה האוסטרית להשלמת סיורים וקניות. בשעות אחר הצהריים נצא לכיוון פראג, בירת צ’כיה, עירם של המהר”ל ושל החייל האמיץ שווייק. לינה בפראג.

יום 5: פראג - היום יוקדש לעיר פראג. נעלה לגבעת הראדצ’אני, לתצפית על העיר. נבקר במתחם ארמון פראג ובקתדרלת סנט ויטוש. נגיע אל גשר קארל, הגשר מפורסם בפסליו הרבים ובעשרות אמנים ובדרנים, התורמים לאווירה המיוחדת ששוררת עליו ובסביבותיו. המשך הסיור יוקדש להכרות עם פראג העתיקה והיהודית. נגיע אל העיר העתיקה לכיכר השעון האסטרונומי, נסייר ברובע היהודי העתיק ונראה את בית הכנסת של המהר”ל “אלט-נוי שול”. לקראת הערב נגיע למלוננו בפראג.

יום 6: (יום חופשי) פראג  יום חופשי בפראג. המעוניינים, יוכלו לצאת (בתשלום) למערב בוהמיה. נצא מפראג לביקור בעיירת המרפא הציורית, קרלובי וארי, אליה נגיע דרך נוף של גבעות, יערות ונהרות. העיירה בנויה על 12 גייזרים (מעיינות תרמיים) וחבוקה בין הרים. בתום הסיור בעיירת הספא נחזור למלוננו בפראג.

יום 7: פראג - ברטיסלבה - תל אביב - לאחר ארוחת הבוקר נצא דרומה בדרכנו לברטיסלבה,  בירת סלובקיה. עם הגיענו נצא לתצפית מרהיבה מגבעת המצודה על העיר ועל נהר הדנובה. נבקר בעיר העתיקה, נעבור בשער מיכאל ונראה את הבית הצר ביותר בברטיסלבה. נגיע לכיכר העיר העתיקה, שם נמצא מוזיאון העיר, הממוקם בבית העירייה העתיק ונסיים את סיורנו בתצפית על בית האופרה והבלט. בשעות הערב נגיע לשדה התעופה של ברטיסלבה – לטיסה חזרה ארצה.


הערות:
המסלול מתאר את אתרי הביקור אך לא בהכרח את כיוון הנסיעה או סדר הימים.
ייתכנו שינויים בסדר ומקומות הלינה

המחירים כוללים:
v טיסות
v בתי מלון - אכסון במלונות בדרגת תיירות טובה, בהתאם לכלול בתוכנית הטיול
v תחבורה – אוטובוס תיירים נוח וממוזג לביצוע הסיורים
v תשר (טיפים) לנותני השירותים בחו"ל
v מדריך מקצועי מבית אופיר טורס

המחירים אינם כוללים:
v תשר למדריך הקבוצה
v הנפקת דרכון ו/או הארכת תוקפו (על הדרכון להיות בתוקף למשך 6 חודשים מיום תחילת הטיול).
v תוספת דלק ומיסים – תוספת דלק שתחול לאחר 1.1.2016 וכן מיסי נמל בחו"ל
v דמי סבלות
v כל מה שלא כלול בסעיף "המחירים כוללים"

* המחיר המוצג תקף להזמנה דרך האתר בלבד. בביצוע הזמנה טלפונית יתווספו דמי שירות. 
רוצה שמומחה יחזור אליך? נא השאר פרטים
תחזרו אליי