טיסות לאנטליה

טיסות לאנטליה

טיסות זולות לאנטליה

טיסות זולות לאנטליה עבור ישראלים רבים היא החופשה המושלמת - הכל כלול. חופשה כזו בה אין צורך לדאוג לכל הדברים שמסביב- לא לאוכל עבור בני המשפחה, לא לנסיעות לבריכה ואפילו לא לאטרקציות עבור הילדים- הכל נכלל במסגרת החופשה. התייר משלם מראש ויודע בדיוק מה הוא מקבל, כך שהוא יכול לנפוש בראש שקט
טיסה זולה לאנטליה

טיסה זולה לאנטליה

$234 מחיר לאדם
הזמן

08/3/20 - 12/3/20
טיסת שכר אישור מיידי

טיסה לאנטליה

טיסה לאנטליה

$234 מחיר לאדם
הזמן

05/3/20 - 09/3/20
טיסת שכר אישור מיידי

טיסות לאנטליה

טיסה לאנטליה טורקיה

$234 מחיר לאדם
הזמן

27/2/20 - 02/3/20
טיסת שכר אישור מיידי

טיסות לאנטליה עם אופיר טורס


טיסות לאנטליה, עיר נופש טורקית לחופי הים התיכון. היא ממוקמת על מצוק בגובה של 35 מטר, במרכז מישור פמפיליה, לאורכו של מפרץ אנטליה ומוקפת בהרי הטאורוס. באנטליה בתי מלון, אתרי נופש של הכול כלול, חופים יפים עם מים בצבע טורקיז, חורשות עצי זית והדרים, מטעי בננות, שמש נעימה רוב השנה ואווירה נופש. טיסה לאנטליה מציעה למטייל מבחר אטרקציות למי שמעוניין גם לטייל בה ולא לעשות רק בטן גב בים או בבריכה, כגון מוזיאונים, מבנים קדומים, עיר עתיקה, טיילת, מפלים ונחלים, פארק ואטרקציות לילדים. הזמינו עוד היום טיסות לאנטליה ובואו ליהנות מהחופים השקטים, הים הנקי, המלונות המפנקים, האוכל הטעים וכמובן לטייל קצת בעיר.

טיסות זולות לאנטליה – אתרים מרכזיים


טיסות זולות לאנטליה, טורקיה היא עיר נופש עם חופים, מלונות מפנקים ואתרי נופש של הכול כלול, אבל היא גם מציעה מבחר אטרקציות נחמדות בעיר למי שמעוניין לעשות גם דברים אחרים. טיסה לאנטליה מציעה את האטרקציות הבאות - קאליצ'י– עיר עתיקה שמורה עם מבנים היסטוריים, ששימשה בעבר כמרכז ולה כמה כניסות. העיר מוקפת חומה ובתחומה טיילת, רחובות מפותלים, בתים ציוריים, מלונות בוטיק קטנים, אווירה שקטנה וכמובן אטרקציות כגון שער אדריאנוס / שער הניצחון - השער העתיק מהתקופה הרומית שבנוי מ-3 קשתות. השער הוקם לכבודו של הקיסר הרומי אדריאנוס שביקר בעיר בשנת 130 לפני הספירה ועל שמו הוא גם נקרא. הצריח המחורץ / השבור – מסגד עתיק שנבנה במקור כמקדש רומי במאה ה-2 לספירה. בשנת 600 הוא הוסב לכנסייה ביזנטית אך היא ניזוקה קשה ובשנת 900 שופצה והוסבה למסגד. בשנת 1361 הוסיפו למסגד צריח, שזה הדבר היחיד שנשאר לאחר השריפה בשנת 1846. מגדל השעון, המוזיאון הארכיאולוגי – שרידים מתקופות שונות – מהברונזה ועד היום. במוזיאון גם גן עם פסלים ובית קפה. מוזיאון הקרמיקה – יושב בתוך בית עותומני עתיק ומוקף גן. במוזיאון קרמיקה מתקופות שונות וספרייה ציבורית.

אטרקציות נוספות באנטליה


 מסגד אלעדין – אחד המסגדים האסלאמיים הראשונים שנבנו בעיר.
בנייתו החלה בשנת 1230 והסתיימה ב-1373. למסגד צריח עם אריחים כחולים, הוא נשען על בסיס אבן מרובע וגובהו 38 מטר. כיום נמצא במסגד המוזיאון לאתנוגרפיה שהוקם בשנת 1974. ברחבי העיר נחל ומפלים, שמורת טבע, פארק ובו מפלי קורשנלו, אמות מים רומיות עתיקות ואפשרות לעשות שייט בנהר. חופים נפלאים, אפשרות לרכיבה על סוסים, טיול בהרים באמצעות ג'יפים או סוסים או במסלולי הליכה רגליים, שייט ביאכטות בין המפרצונים והחופים, צלילה, ראפטינג ועוד. לילדים יש מבחר אטרקציות בבתי המלון, פארק עם מגלשות מים, מרכזי קניות, אקווריום גדול, בית קולנוע, הפעלות ועוד.