טיסות לג'נבה

טיסות לג'נבה

טיסות זולות לז'נבה

טיסות זולות לז'נבה שהיא אחת הערים היוקרתיות בשוויץ ובעולם כולו. ג'נבה היא מרכז תיירות, מסחר ודיפלומטיה חשוב. היא גם העיר השנייה באוכלוסייתה בשוויץ אחרי ציריך. העיר ממוקמת בקצה המערבי של אגם ג'נבה, במקום מוצאו של נהר הרון על גבול צרפת. ג'נבה נחשבת לאחת מהערים היפות והנקיות ביותר בעולם ותחום התיירות בה מפותח וניתן למצוא טיסות זולות. כמו כן איכות החיים בה גבוהה, היא יקרה למגורים וידועה בתעשיות השעונים, תכשיטים, הייטק ושוקולד
טיסה לג'נבה

טיסה לג'נבה

$359 מחיר לאדם
הזמן

22/9/19 - 26/9/19
טיסות - סדירות אישור מיידי

טיסה זולה לג'נבה

טיסה זולה לג'נבה

$608 מחיר לאדם
הזמן

26/9/19 - 30/9/19
טיסות - סדירות אישור מיידי

טיסה לג'נבה

טיסה לג'נבה

$318 מחיר לאדם
הזמן

29/9/19 - 03/10/19
טיסות - סדירות אישור מיידי

טיסות לג'נבה עם אופיר טורס


טיסות ישירות לג'נבה – אתרים מרכזיים


בהזמנת טיסות לג'נבה אפשר למצוא פינות חמד בדמות גנים פורחים, בתים ציוריים, סמטאות יפות ומזרקת ענק באגם ג'נבה ולצידה שעון הפרחים המפורסם והמצולם ביותר. השעון מורכב מ-6500 פרחים ששתולים בצורה מדויקת. בג'נבה שוכן ארמון האומות ובו משתמש ארגון האומות המאוחדות. כמו כן שוכנים באזור ארגונים ומוסדות בינלאומיים כגון ארגון הבריאות העולמי, ארגון הסחר העולמי ועוד.

לג'נבה עיר עתיקה ובה נמצאים כנסיית פיטר הקדוש, פארק באסטיון, שד' דה לה פיקס עם הגנים הבוטניים ושפע של מוזיאונים. רובע Carouge - רובע קטן ומעניין עם אווירה ים תיכונית. ברובע שכונת אמנים עם גלריות, חנויות יוקרה, חנויות עתיקות ומסעדות מצויינות.

טיסות לג'נבה – בילויים וחיי הלילה


חיי הלילה תוססים ורחבות הריקודים מלאות בבליינים שבאים לרקוד עד השעות הקטנות של הלילה. בנוסף בעיר מופעים של אמנים מרחבי העולם, פאבים, מופע דראג קווין אהוב על הקהילה הגאה והסטרייטית כאחד, מופעי תיאטרון, בתי קולנוע ובית אופרה המארח אופרות, מופעי בלט ומוזיקה קלאסית מרחבי העולם. תמיד אפשר למצוא משהו מעניין לעשות.

טיסות לוא קוסט לג'נבה – פסטיבל הקיץ בג'נבה


 Fetes de Geneve - פסטיבל קיץ שמתקיים כל שנה כמה ימים. הפסטיבל כולל תהלוכות לאורך אגם ג'נבה, מוזיקה, קונצרטים של מוזיקה קלאסית, אופרות, יום שמוקדש רק לילדים ואוכל מרחבי העולם. הכניסה לרוב האירועים היא בחינם ובסוף האירוע מתקיים מופע זיקוקים מרהיב.


* המחיר המוצג תקף להזמנה דרך האתר בלבד. בביצוע הזמנה טלפונית יתווספו דמי שירות.