טיסה לבאזל

טיסות לבאזל

טיסות זולות לבאזל

טיסות זולות לבאזל העיר בה ייסדנו את מדינת היהודים וזה נפלא. העיר השוויצרית היא עיר יפהפייה שמושכת אליה תיירים רבים מכל העולם בזכות השילוב בין ישן לחדש, היופי שנשקף מכל פינה בה והשקט ששורר שם. טיסות לבאזל יציעו לכם מקומות נהדרים לראות ולטייל בהם
טיסה לבאזל

טיסה לבאזל

$332 מחיר לאדם
הזמן

23/2/20 - 27/2/20
טיסה סדירה אישור מיידי

טיסה זולה לבאזל

טיסה זולה לבאזל

$286 מחיר לאדם
הזמן

20/2/20 - 24/2/20
טיסה סדירה אישור מיידי

טיסות לבאזל

טיסה סדירה לבאזל

$345 מחיר לאדם
הזמן

01/3/20 - 05/3/20
טיסה סדירה אישור מיידי

טיסות לבאזל עם אופיר טורס


טיסות ישירות לבאזל - האתרים הציוניים


בצפונה של שוויץ ממוקמת לה העיר באזל, במקום הנקרא פינת שלוש המדינות. העיר שוכנת בדיוק בנקודת הגבול המשותפת של שוויץ עם גרמניה וצרפת ומכאן קיבלה הפינה את שמה. טיסות ישירות לבאזל יובילו אותנו לאחד מהמקומות החשובים ביותר להיסטוריה היהודית והישראלית, לכן הגעה לעיר מבלי לבקר באתרים הנחשבים ציון דרך לעם היושב בציון, יהיה ביקור מהנה, אך כזה שיהיה חסר לו משהו.

האתר הראשון בו עליכם לבקר הוא מלון שלושת המלכים. במלון זה צולמה התמונה המפורסמת של הרצל כשהוא נשען על המעקה שבמרפסת החדר במלון. האטרקציה הגדולה במקום היא לעלות לחדר 117, אותו חדר בו התארח חוזה המדינה, בו אף תוכלו למצוא על אחד הקירות דיוקן של הרצל. ממלון שלושת המלכים, המקום השני אליו מומלץ להמשיך הוא בית הקזינו בבאזל. אולם הקונצרטים שלו היה המקום בו כונס הקונגרס הציוני הראשון וגם אליו ניתן להגיע מבלי שום בעיה מיוחדת.

טיסות זולות לבאזל - העיר העתיקה


טיסות זולות לבאזל יביאו אתכם אל אטרקציות ולא רק כאלה הקשורות לבנימין זאב הרצל. העיר העתיקה מתהדרת בסמטאות מרוצפות אבן ובכלל, מכילה בתוכה מספר אתרים השווים ביקור, הראשון הוא כיכר השוק. סיור במקום יפתח לכם את חוש הריח בזכות השילוב המענג בין ריחות התבלינים והמאכלים בשוק, לבין הריחות של הפרחים הנמכרים בדוכנים. טיסות לבאזל וביקור בעיר העתיקה שלה, יועידו לכם מפגש עם הקתדרלה שנבנתה במאה ה-11 ושופצה במהלך הזמן, כך שהחזות של המקום נראית מתאימה יותר לרובע הגותי של ברצלונה, ונותנת לה ייחוד משלה בעיר. הצריחים היפים וגג הרעפים המרהיב משלימים מחזה נהדר, שהופך ביקור במקום לחובה, על אחת כמה וכמה כאשר כניסה למקום הינה חופשית.


* המחיר המוצג תקף להזמנה דרך האתר בלבד. בביצוע הזמנה טלפונית יתווספו דמי שירות.