טיסה לבאזל

טיסות לבאזל

טיסות זולות לבאזל

באזל הינה העיר בה ייסדנו את מדינת היהודים וזה נפלא. העיר השווייצרית היא עיר יפהפייה שמושכת אליה תיירים רבים מכל העולם בזכות השילוב בין ישן לחדש, היופי שנשקף מכל פינה בה והשקט ששורר שם. חופשה בבאזל מציעה לכם מקומות נהדרים לראות ולטייל בהם
טיסות לבאזל

טיסות לבאזל

בין התאריכים, 25.05 - 08.06
טיסה סדירה
KLM
טיסות זולות לבאזל

טיסות זולות לבאזל

בין התאריכים, 29.05 - 05.06
טיסה סדירה
KLM
טיסה לבאזל שוויץ

טיסה לבאזל שוויץ

בין התאריכים, 28.05 - 03.06
טיסה סדירה
KLM
טיסות לבאזל שוויץ

טיסות לבאזל שוויץ

בין התאריכים, 28.05 - 03.06
טיסה סדירה
KLM

טיסות לבאזל עם אופיר טורס

האתרים הציוניים בבאזל


בצפונה של שוויץ ממוקמת לה העיר באזל, במקום הנקרא פינת שלוש המדינות. העיר שוכנת בדיוק בנקודת הגבול המשותפת של שוויץ עם גרמניה וצרפת ומכאן קיבלה הפינה את שמה. טיסות ישירות לבאזל יובילו אותנו לאחד מהמקומות החשובים ביותר להיסטוריה היהודית והישראלית, לכן הגעה לעיר מבלי לבקר באתרים הנחשבים ציון דרך לעם היושב בציון, יהיה ביקור מהנה, אך כזה שיהיה חסר לו משהו.

האתר הראשון בו עליכם לבקר הוא מלון שלושת המלכים. במלון זה צולמה התמונה המפורסמת של הרצל כשהוא נשען על המעקה שבמרפסת החדר במלון. האטרקציה הגדולה במקום היא לעלות לחדר 117, אותו חדר בו התארח חוזה המדינה, בו אף תוכלו למצוא על אחד הקירות דיוקן של הרצל. ממלון שלושת המלכים, המקום השני אליו מומלץ להמשיך הוא בית הקזינו בבאזל. אולם הקונצרטים שלו היה המקום בו כונס הקונגרס הציוני הראשון וגם אליו ניתן להגיע מבלי שום בעיה מיוחדת.

העיר העתיקה בבאזל

באזל מציעה מגוון אטרקציות ולא רק כאלה הקשורות לבנימין זאב הרצל. העיר העתיקה מתהדרת בסמטאות מרוצפות אבן ובכלל, מכילה בתוכה מספר אתרים השווים ביקור, הראשון הוא כיכר השוק. סיור במקום יפתח לכם את חוש הריח בזכות השילוב המענג בין ריחות התבלינים והמאכלים בשוק, לבין הריחות של הפרחים הנמכרים בדוכנים. בעת ביקור בעיר העתיקה שלה, אל תפספסו את הקתדרלה שנבנתה במאה ה-11 ושופצה במהלך הזמן, כך שהחזות של המקום נראית מתאימה יותר לרובע הגותי של ברצלונה, ונותנת לה ייחוד משלה בעיר. הצריחים היפים וגג הרעפים המרהיב משלימים מחזה נהדר, שהופך ביקור במקום לחובה, על אחת כמה וכמה כאשר כניסה למקום הינה חופשית.


* המחיר המוצג תקף להזמנה דרך האתר בלבד. בביצוע הזמנה טלפונית יתווספו דמי שירות.
רוצים לקבל עוד פרטים ? המומחים שלנו ישמחו לחזור אליכם
תחזרו אליי