טיסות לשוויץ

טיסות זולות לשוויץ

טיסות זולות לשוויץ אל אחת המדינות היפות באירופה. היא מדינה קטנה ומלאת תיירים ונחשבת לבעלת נופים יוצאים מן הכלל, תרבות ושפע ברמה גבוהה מאד. היופי הטבעי שלה משתלב עם היופי שיצר האדם והיא נחשבת לפנינה של ממש שמקנה לה מראה של גלויה. מצד אחד האלפים, שם בדרך כלל נוסעים לעשות סקי. מצד שני, ערים קלאסיות כמו ג'נבה, ציריך, באזל ולוצרן, שם אפשר להינות מאוכל, אדרכילות וקניות. טיסות לשוויץ מביאות אתכם התיירים למדינה מסודרת, מאורגנת, שקטה ונקייה – כזו שנראית כמעט כמו חלום
טיסה זולה לציריך

טיסה זולה לציריך

בין התאריכים, 05.06 - 17.06
טיסה סדירה
LOT-POLISH AIRLINES
טיסות לציריך

טיסות לציריך

בין התאריכים, 11.06 - 12.06
טיסה סדירה
AIR EUROPA
טיסות לבאזל

טיסות לבאזל

בין התאריכים, 05.06 - 12.06
טיסה סדירה
KLM
טיסה לג'נבה

טיסה לג'נבה

בין התאריכים, 05.06 - 12.06
טיסה סדירה
KLM

טיסות לשוויץ עם אופיר טורס


טיסות ישירות לשוויץ - כל הפרטים


טיסות ישירות לשוויץ מצריכות טיול של 5-7 ימים לפחות. לא משנה אם זה סקי או "סתם טיול קניות", שוויץ כל כך יפה שחייבים לבלות בה מספר ימים כמינימום. יש בה אטרקציות רבות, כפרים, אגמים. מומלץ לשכור רכב ולעשות בה טיול יומי לכל אחד מהאתרים המרכזיים, או לעשות בה ספורט אתגרי כמו חתירה או סקי. בנוסף, שוויץ קרובה מאד למספר רב של מדינות (גרמניה, צרפת, איטליה, אוסטריה) ולכן אפשר להינות מרב תרבות עשירה ביותר, בשל ההשפעות של המדינות השונות. שוויץ מחולקת ל-26 מחוזות שבכל אחת מהם מדברים שפה קצת שונה ולכן דוברי שפות שונות יכולים להינות בה ולהסתדר היטב. בשוויץ מדברים צרפתית, גרמנית, איטלקית ורומנש. שוויץ היא ללא ספק טיול עבור מי שאוהב את החיים הטובים.

טיסות זולות לשוויץ


אם אתם מעוניינים בטיסות זולות לשוויץ באופיר טורס ישמחו לעמוד לרשותכם. תוכלו למצוא טיסות בתאריכים משתנים, חבילות סקי ונסיעות ישירות לערים שונות, דרך האתר שלנו. נשמח לעמוד לרשותכם בחבילות, השכרת רכב או עצות והסברים אודות הטיול הקרוב שלכם לשוויץ.


* המחיר המוצג תקף להזמנה דרך האתר בלבד. בביצוע הזמנה טלפונית יתווספו דמי שירות. 
רוצים לקבל עוד פרטים ? המומחים שלנו ישמחו לחזור אליכם
תחזרו אליי