טיסות לגלזגו

טיסות לגלזגו

טיסות זולות לגלזגו

לעיתים בעת שיוצאים לחופשה מחפשים דווקא את הלא צפוי. חופשה בצרפת כבר ביליתם, את איטליה כבר מיציתם ולהולנד נסעתם כבר מספיק. לכן, אתם מחפשים אטרקציה חדשה, כזו שתרתק אתכם ותפתח לכם עולמות חדשים במדינה אותה לא הכרתם על פני הגלובוס. אין ספק שמדינה שעונה על ההגדרה הזו הינה סקוטלנד.
טיסה לגלזגו

טיסה לגלזגו

$645 מחיר לאדם
הזמן

בין התאריכים, 26/10/21 - 29/10/21
טיסה סדירה אישור מיידי

טיסה סדירה לגלזגו

טיסה סדירה לגלזגו

$646 מחיר לאדם
הזמן

בין התאריכים, 31/10/21 - 04/11/21
טיסה סדירה אישור מיידי

טיסה לגזלזגו סקוטלנד

טיסה לגלזגו סקוטלנד

$646 מחיר לאדם
הזמן

בין התאריכים, 31/10/21 - 03/11/21
טיסה סדירה אישור מיידי

טיסות לגלזגו עם אופיר טורס

כשחושבים על סקוטלנד בדרך כלל חושבים על מזג אוויר קר אפילו יותר מאנגליה השכנה וכמובן על החצאיות הסקוטיות וחמת החלילים המפורסמות של המקום, שני אמצעים בהם מרבים המקומיים להשתמש באירועים חגיגיים. אבל סקוטלנד מתגאה גם בגלזגו, אחת הערים בהם יש הכי הרבה דברים לעשות והכי הרבה מראות לחזות בהם. בגלזגו תכירו את אחת הקתדרלות המפוארות ביותר ביבשת, קתדרלת גלזגו. הכנסייה הזו נבנתה בסגנון גותי בשנת 543 לספירה ושרדה זמן כה ממושך. הכנסייה העתיקה מציעה למבקרים בה עלייה לקומה העליונה שבה, דרכה הם יוכלו להביט בנוף הנשקף על כל העיר. בגלזגו תוכלו למצוא גם את פארק גלזגו גרין, הפארק הוותיק ביותר בעיר וככל הנראה גם הגדול שבהם. הפארק מציע מדשאות ירוקות ורחבות ידיים, כאלה שככל הנראה לא נתקלתם בהן בעבר. במקום תוכלו גם להשתעשע עם ילדיכם אם החלטתם להגיע יחד עימם, שכן ילדים רבים נוהרים לפארק בסופי שבוע ונהנים לטייל בו עם הוריהם ולשחק האחד עם השני.

גלאזגו

7°-16°
שני 13°-23°
שלישי 13°-19°
רביעי 13°-20°

אטרקציות מיוחדות

בגלזגו תוכלו למצוא גם שפע של אטרקציות שלא קשורות דווקא לאתרים מוחשיים. אטרקציה שכזו היא פסטיבל הג'אז השנתי שמתרחש בדרך כלל באביב ומושך אליו תיירים מכל רחבי העולם, לא מפתיע בהתחשב בעובדה שמלבד את התיירים הוא מושך אליו גם אמנים רבים בעלי שם. אבל אם פסטיבלים תוכלו למצוא בכל העולם, בגלזגו תמצאו אטרקציה מיוחדת למקום- אירוע הדלתות הפתוחות של גלזגו. במסגרת אירוע זה מדי שנה בחודש ספטמבר, מבני עיר רבים הסגורים לאורך כל השנה פותחים דלתותיהם לתייריה ולתושביה של גלזגו, כדי להיכנס לדירות אלו ולהציץ בארכיטקטורה המיוחדת והמרשימה של העיר. בנוסף, לאוהבי הרכבים שביניכם, מציעה העיר מוזיאון לכלי תחבורה שמציג תערוכות גדולות של כלי רכב, החל מאופניים ועד אפילו אוניות.


 

* המחיר המוצג תקף להזמנה דרך האתר בלבד. בביצוע הזמנה טלפונית יתווספו דמי שירות.