טיסות לליטא

טיסות לליטא

טיסות זולות לליטא

טיסות זולות ליטא אל רפובליקה בצפון מזרח אירופה והיא גובלת עם לטביה, בלארוס, פולין ורוסיה וממוקמת לחופי הים הבלטי. הכלכלה בליטא מבוססת על ייצור חקלאי – דגנים, תפוחי אדמה, סלק, סוכר, ירקות ומחצבים – כבול, אבן וענבר. הקהילה היהודית בליטא מונה כיום 4000 יהודים ומדי שנה יורדת הכמות
טיסה לוילנה

טיסה לוילנה

בין התאריכים, 24.04 - 02.05
טיסה סדירה
LOT-POLISH AIRLINES
טיסות לוילנה ליטא

טיסות לוילנה ליטא

בין התאריכים, 24.04 - 24.04
טיסה סדירה
LOT-POLISH AIRLINES
טיסות זולות לוילנה

טיסות זולות לוילנה

בין התאריכים, 01.05 - 08.05
טיסה סדירה
LOT-POLISH AIRLINES
טיסות לוילנה

טיסות לוילנה

בין התאריכים, 09.05 - 17.05
טיסה סדירה
AEGEAN AIR

טיסות ישירות לליטא – אתרים מרכזיים


וילנה היא עיר הבירה של ליטא. עיר עתיקה ובעלת עבר ומורשת. בעיר נקודות תיירות מעניינות החל מהעיר העתיקה, קתדרלות, כנסיות כגון כנסיית הבזיליקה וכנסיית סנט אן היפה, ארמון גדימינאס בו נקודת תצפית על העיר, המוזיאון הלאומי של ליטא ועוד.

אוניברסיטת וילנה – מרכז תרבותי, חינוכי חשוב באירופה שהוקם בשנת 1579. הבניינים שלה מחוברים בשלוש חצרות שדרכן אפשר לעקוב אחרי הארכיטקטורה וההיסטוריה של ליטא עם סגנונות בנייה גותי, בארוק ואף מתקופת הרנסנס.

בית הכנסת הכוראלי – מתוך עשרות בתי הכנסת שפעלו בליטא עד מלחמת העולם השנייה, רק בית הכנסת הכוראלי שרד ("טהרת הקודש"). מבנה שמור שמעוצב בסגנון רומנסקי, המבנה הפנימי כולל כיפות מסוגננות וקשתות אבן מעוטרות בקישוטים.

טירת טרקאי - מחוץ לווילנה בעיירה קטנה ששוכנת 30 קילומטר משם נמצאת טירת טרקאי. הטירה העתיקה בת מאות שנים שימשה לאורך ההיסטוריה את השושלת הדוכסית הגדולה של ליטא. הטירה נחרבה ועברה שיקום ארוך והיום משמשת כמוזיאון היסטורי לתרבותה של ליטא.

הטירה ממוקמת במרכזו של אגם גלבה, הקופא בימי החורף. סביב הטירה בתי מלון וצימרים, חנויות מזכרות, מסעדות ובתי קפה. בתקופת הקיץ נערכים בטירה ומסביב מספר פסטיבלי תרבות ומוזיקה.

פארק גרוטאס – במרחק של 130 קילומטר דרום מערבית לווילנה שוכן לו פארק ענקי וסוריאליסטי במיוחד. ברחבי הפארק פזורים 86 פסלי ענק, אשר מרביתם נושאים את פניהם של לנין, סטאלין ודמויות חשובות אחרות. פסלים אלו היו פזורים בעבר ברחבי ליטא ולאחר שהוזנחו הועברו לפארק.

בפארק ניתן למצוא גם תערוכות קבועות עם שלל פריטים היסטוריים. בכניסה לפארק מוצב קרון רכבת מקורי שהוביל אסירים ליטאים למחנות עבודה, עוד במקום גן חיות קטן, פינת משחקים לילדים וחנויות מזכרות.


* המחיר המוצג תקף להזמנה דרך האתר בלבד. בביצוע הזמנה טלפונית יתווספו דמי שירות.
רוצים לקבל עוד פרטים ? המומחים שלנו ישמחו לחזור אליכם
תחזרו אליי