טיסות לוייטנאם

טיסות לוייטנאם

טיסות זולות לוייטנאם

טיסות לוייטנאם שבדרום אסיה. מדינה יפה ומרתקת עם ערים עמוסות, מקדשים, נהרות, אתרי נופש, מפרצים יפים, אוכל טעים והרבה אופנועים. הזמינו עוד היום טיסה לוייטנאם ובואו ליהנות מכל הטוב והיופי שהיא מציעה
טיסה להאנוי

טיסה להאנוי

$1,841 מחיר לאדם
הזמן
בין התאריכים, 12/7/22 - 01/8/22
טיסה סדירה
QATAR AIRWAYS
אישור מיידי
טיסה להאנוי וייטנאם
טיסה להאנוי

טיסות לווייטנאם


טיסות לווייטנאם, מדינה בדרום מזרח אסיה הגובלת עם סין, לאוס וקמבודיה. וייטנאם מחולקת ל-3 יחידות גאוגרפיות – דלתת הנהר האדום ורכס הפנסיפן בצפון וייטנאם, חוף ים סין דרומי במרכז וייטנאם בדרום דלתת המקונג.

טיסות לווייטנאם מציעות ארץ יפה ומרתקת, עם אזורים הרריים, מישורים, אזורי נופש וערים צפופות. מזג האוויר משתנה בהתאם לאזור – בהרים קר וגשום, ליד הים נעים וכדאי להתרחץ במים ובערים הגדולות הו צ'י מיין (סייגון) והאנוי מזג האוויר הוא טרופי חם ובתקופות בשנה גם גשום.

טיסות לווייטנאם מציעות למטייל מבחר גדול של אטרקציות וערים מעניינות – אם זה הו צ'י מיין (לשעבר סייגון) עם ארמון האיחוד, בית הדואר הישן, מוזיאון שרידי המלחמה, קתדרלת נוטרדאם, פגודות, מקדשים ובמרחק נסיעה קצר אפשר לראות את מנהרות קו צ'י ודלתת המקונג, סאפה וטרסות האורז, מפרץ האלונג שקרוב להאנוי, האנוי עם תיאטרון בובות המים, מאוזולאום הו צ'י מין, העיר העתיקה ועוד.

הזמינו עוד היום טיסה לווייטנאם ובואו ליהנות מכל הטוב שהיא מציעה, הנופים, האוכל הטעים, הערים הקטנות, אזורי הנופש, הנהרות הארוכים ועוד כל כך הרבה.

טיסות לווייטנאם – אטרקציות מרכזית

טיסות לווייטנאם מומלצות לאחת משתי הערים הראשיות במדינה, האנוי בירת וייטנאם שנמצאת בצפון וייטנאם או להו צ'י מיין (סייגון לשעבר) שנמצאת בדרום וייטנאם. מכל אחת מהן תוכלו לצאת לטיולים באזור או להמשיך עם תחבורה ציבורית או טיולים מאורגנים לערים נוספות במדינה.

האנוי – בירת וייטנאם היא שילוב בין חדש לישן – דוכני אוכל מול קניונים גדולים, פגודות מול בניינים חדשים וגבוהים. בין האטרקציות המעניינות שתוכלו לראות בעיר –
אגם הואן קיאם – האגם נמצא במרכז האנוי ובמרכזו של האגם פגודה קטנה. סביב האגם פארק עירוני ובו אפשר לשחק בדמינטון או לתרגל טאי צ'י.
אטרקציה נוספת שמומלצת למטיילים היא תיאטרון בובות המים – התיאטרון מציג סיפורים היסטוריים ומיתולוגיים עם דמויות היושבות בתוך מים. ההופעות מתקיימות בכל יום בשעות שונות. מאוזולאום הו צ'י מין – מנהיג וייטנאם הדגול נמצא חנוט ומוצג לראווה במבנה מרשים במרכז האנוי. הכניסה למבנה מותרת עד השעה 11 והיא חופשית. בסמוך לו נמצא מוזיאון הו צ'י מין, הבית בו גר, פגודת העמוד וארמון הנשיאות.

אטרקציות נוספות בעיר – העיר העתיקה עם אדריכלות מזרחית ישנה והשפעות צרפתיות, בעיר תוכלו ליהנות ממסעדות, מלונות, בתי עסק מקומיים וסמטאות קטנות. מבחר גדול של מוזיאונים כגון מוזיאון הנשים, מוזיאון כלא הואה לו, המוזיאון להיסטוריה, מוזיאון לצבא ועוד.

מהאנוי תוכלו לצאת לטיול של יומיים – שלושה למפרץ האלונג. דרך סוכנויות הכרטיסים ניתן למצוא חבילות הכוללות הגעה למפרץ ושייט של יומיים – שלושה באחת מהספינות דרך נופי המפרץ היפים. מפרץ האלונג הוא אחד משבעת פלאי העולם ומדובר במפרץ המורכב ממאות איים קטנים – צוקים גבוהים המזדקרים מהים ומים בצבע ירוק טורקיז. המים שקטים ובשייט תוכלו ליהנות מאטרקציות של שייט בסירת קאנו, שוק ירקות ופירות צף, טיול רגלי באיים גדולים וביקור במערת נטיפים שמוארת באורות צבעוניים ושבילי הליכה.

מהאנוי מומלץ לצאת גם לטיול של יומיים שלושה בהרים של סאפה עם טרסות האורז המרשימות. סאפה נחשב לאחד המקומות האותנטיים והמיוחדים במזרח ונמצא בראשו של הר ובעמק מתחת נמצאים כפרים קטנים. תושבי האזור הם ממוצא מונגולי ומסבירי פנים לתיירים. תוכלו לטייל באזור בשווקים הקטנים, בכפרים הקטנים ולראות את אורח החיים הפשוט או לצאת לטיול עם מדריך מקומי בין טרסות האורז.

טיסות לווייטנאם מגיעות גם אל העיר הדרומית הו צ'י מיין או בשמה הקודם סייגון. היא נחשבת לעיר הגדולה במדינה וגם הסואנת ביותר. לעיר יש היסטוריה רבה ואפשר לראות אותה בכל פינה. בעיר תוכלו לראות אטרקציות רבות ומעניינות שחלקן מספרות את סיפור המלחמה בין הצפון לדרום.

האטרקציות המעניינות בעיר – ארמון האיחוד – נבנה בשנות ה-60 ושימש את הנשיאות של דרום וייטנאם. בשנת 1975 בסיום המלחמה, פרץ טנק את שערי הארמון וסימל את השלמת הכיבוש. הארמון נשאר בדיוק כמו שנבנה ואפשר לראות בו ריהוט וחפצים מקוריים ואת הטנק המדובר בחניה. בהו צ'י מיין מוזיאונים רבים, שהחשוב ביניהם הוא מוזיאון שרידי המלחמה. במוזיאון תוכלו לראות מוצגים ותמונות מהמלחמה, כלובי הנמרים בהם הוחזקו שבויים, אמצעי לחימה וכמובן כלי טייס. קתדרלת נוטרדאם – מבנה צרפתי בלב העיר שהכניסה אליו חינם לידו נמצא בית הדואר העתיק שמומלץ לבקר בו. ברחבי העיר תוכלו לראות גם פגודות, מקדשים, מסגדים וכנסיות.

מחוץ לעיר תוכלו לצאת לטיול במנהרות קו צ'י – רשת מנהרות וחדרים תת קרקעיים ששימשו את לוחמי הוואט קונג במלחמת וייטנאם. כ-250 ק"מ של מנהרות ואפשר לקחת סיור מודרך עם הסברים על החיים שם והלוחמה במנהרות. טיול נוסף מחוץ לעיר יכול להיות גם אל דלתת המקונג, מומלץ לקחת שייט בו תראו את שדות האורז, כפרים קטנים, שוק צף ועוד.
 
רוצים לקבל עוד פרטים ? המומחים שלנו ישמחו לחזור אליכם
תחזרו אליי