מידע על מיאמי

מידע על מיאמי - מה לעשות במיאמי? אלו אטרקציות מעניינות יש, מלון או אולי מסעדה מומלצת, פה בעמוד תוכלו להתעדכן בהכל

מידע על מיאמי 


מיאמי, עיר השמש והחופים הנפלאים שנמצאת בפלורידה ארצות הברית ומושכת בכל שנה תיירים רבים שבאים ליהנות מהאטרקציות הנפלאות שלה, ממזג האוויר המושלם, האווירה תוססת החיים ומומלץ להקדיש לעיר לפחות כמה ימים. אטרקציות במיאמי זה גם מועדונים שווים, בתי קפה, אווירה לטינית הודות למהגרים הרבים מקובה ופוארטו ריקו, אדריכלות מעניינת, סצנה אמנותית פורחת ועוד כל כך הרבה.

אטרקציות למיאמי זה גם מבחר של מוזיאונים שווים שמומלץ לבקר לפחות בחלק מהם –

מוזיאון המדע והפלנטריום הצמוד – במוזיאון תערוכות בנושאים של עולם החי, הספורט, אסטרונומיה, טכנולוגיה ועוד. אפשר לשחק ולהתנסות במוצגים האינטראקטיביים. מתאים לילדים ובתצוגת החיות מסתובבים מעל 140 בעלי חיים בהם ניתן לגעת. למוזיאון גם פלנטריום ובסופי שבוע אפשר לבוא לראות את מופעי הלייזר. המוזיאון פתוח כל יום בין השעות 10:00-18:00.

מוזיאון הילדים – מוזיאון בן 2 קומות ובו תערוכות ומוצגים אינטראקטיביים המעוררים סקרנות בילדים. במוזיאון אולפן טלוויזיה, בנק, תצוגה של כבאים ועוד. המוזיאון פתוח כל יום בין השעות 10:00-18:00.

מוזיאון פרוסט לאמנות – במוזיאון יצירות אמנות מתחומים שונים ותקופות שונות. תערוכת צילום משלהי המאה ה-20, פריטים אמריקאים היסטוריים ועוד. הכניסה למוזיאון חופשית והוא פתוח בשלישי עד שבת 10:00-17:00 ובראשון 12:00-17:00.

מוזיאון וגני ויזקאיה – נמצא בביתו של תעשיין מקומי בשם ג'יימס דירינג שחי שם בתחילת שנות ה-20 והוא בנוי בסגנון רנסנס איטלקי. בבית 34 חדרים וסביבו גן מפואר. היום משמש המבנה כמוזיאון ובו עבודות ריהוט, עיצוב ואמנות מהמאה ה-15 עד ה-19. בגן פסלים ומזרקות מאיטליה וצרפת. פתוח כמעט כל יום בין השעות 09:30-16:30 וסגור בימי שלישי.

מוזיאונים נוספים – המוזיאון לאמנות היספנית שפתוח כל יום בין השעות 11:00-17:00 ובשני סגור, שבת פתוח עד 16:00, מוזיאון וולפסוניאן לאמנות אקלקטית והוא שוכן במבנה משופץ משנת 1927. רובע האמנות ווינווד ובו מפעלים ומחסנים שהוסבו למוזיאונים, גלריות, מתחמי אמנות, סטודיואים ועוד. 

מה עוד אפשר לעשות במיאמי

שכונת הוואנה הקטנה – אל תוותרו על ביקור בשכונה המיוחדת הוואנה הקטנה. זוהי שכונה קובנית אותנטית בה חיים הקובנים מראשית שנות ה-50. השפה הקובנית הנשמעת מכל מקום, המטבח השונה שלהם והתרבות היום יומית. בשכונה תוכלו לבקר במוזיאון לאמנות היספנית, לאכול במסעדה קובנית אותנטית, לבקר בחנויות הבגדים והספרים והכי חשוב מוזיקת הסלסה הנשמעת מכל פינה. בתחילת חודש מרץ נערך קרנבל מיאמי עם מצעדים, ריקודים ותלבושות ססגוניות. בשכונה תוכלו לבקר גם בפארק מקסימו לופז ולראות את זקני העדה יושבים ומעשנים סיגרים ומשחקים דומינו.

הבריכה הוונציאנית – בריכת שחייה שהוקמה בשנת 1923 והפכה לאתר בעל חשיבות היסטורית. הבריכה והסביבה שלה נראים כאילו נלקחו מוונציה, היא חצובה בקרקע ובכל יום ממלאים אותה במי באר טריים, מסביב לבריכה מבנים עתיקים שמעוצבים גם הם בסגנון ונציאני, מערות, גשרים, איים קטנים וצמחייה.

אנדרטת השואה – האנדרטה הוקמה בשנת 1990 להנציח את זכרם של קורבנות השואה. את הפסל יצר קנת' טרייסטר בשיתוף ארגון ניצולי השואה של מיאמי ביץ'. גובהה של האנדרטה הוא 14 מטר ומדובר בפסל דמוי זרוע של אדם שעליה מטפסים קורבנות השואה המשוועים לחיות. סביב האנדרטה גן עם אנדרטאות נוספות.

פארק הקופים – בפארק כ-30 סוגים שונים של קופים שאפשר לצפות בפעילות שלהם בין העצים ובבריכה הגדולה. הפארק פתוח כל יום בין השעות 09:00-17:00.

בעיר אפשר לראות גם את – הגנים הטרופיים של פיירצ'יילד, גני התוכים, אחוזת דירינג – 1500 דונם של מוצגים, מאובנים וממצאים ארכיאולוגיים, פתוח כל יום בין 10:00-17:00, פארק בייפרונט ובו גם מרכז קניות, אמפיתיאטראות ובתי קפה על שפת המים. בנוסף בפארק אתר הנצחה לחללי מעבורת החלל צ'אלנג'ר ואחד נוסף לזכרו של ג'ון פ קנדי. חופי הים של אושן דרייב, גן החיות מטרוזו, הסיקוואריום – 26 אקווריומים מיוחדים עם דגים שונים ובעלי חיים ימיים אחרים. עוד בגן הופעות של דולפינים, אריות ים ולוויתן קטלן. פתוח כל יום בין השעות 10:00-18:00. 

חוף הים  העיר מיאמי  חוף ים