דילים לדבלין

דילים לדבלין

טיסות זולות לדבלין

חבילות נופש לדבלין

דילים לדבלין ייקחו אתכם לבירת אירלנד הנעימה, שעשירה במבנים ויקטוריאניים, רחובות וככרות רחבים. חבילות נופש לדבלין יכירו לכם את האתרים המפורסמים של העיר - הטירה, אוניברסיטת טריניטי, קתדרלת סנט פטריק ועוד כל כך הרבה
טיסה לדבלין

טיסה לדבלין

בין התאריכים, 23.07 - 29.07
טיסה סדירה
AEGEAN AIR
טיסה זולה לדבלין

טיסה זולה לדבלין

בין התאריכים, 19.07 - 22.07
טיסה סדירה
AEGEAN AIR
טיסות לדבלין

טיסות לדבלין

בין התאריכים, 16.07 - 22.07
טיסה סדירה
AEGEAN AIR
טיסות לדבלין

טיסה לדבלין אירלנד

בין התאריכים, 16.07 - 22.07
טיסה סדירה
AEGEAN AIR

חבילות נופש לדבלין עם אופיר טורס


דבלין, בירת אירלנד שוכנת לחופו המזרחי, בשפך נהר הליפי סביב מפרץ דבלין. דבלין היא מרכז תרבותי ובה מבנים יפים מהתקופה הוויקטוריאנית, רחובות נעימים וככרות רחבים. בין האתרים המפורסמים והמומלצים לביקור – טירת דבלין, טריניטי קולג', המוזיאון והספרייה הלאומית, ארבעת החצרות, קתדרלות רבות, החוד של דבלין, פארקים יפים, מוזיאונים שונים וכמובן אי אפשר בלי מרכז המבקרים של הבירה המפורסמת "גינס". חבילות נופש לדבלין ייקחו אתכם לעיר שידועה בברים הטובים שלה, שם אפשר לטעום את הבירה המקומית "גינס" או להתענג על כוס של ויסקי המיוצר באירלנד.

הזמינו עוד היום דיל לדבלין ובואו ליהנות מאוכל טעים, אווירה צעירה, מבנים עתיקים ומהפנטים שכולם נמצאים במרחק הליכה קצר אחד מהשני וכמובן פאבים אירים עם מוזיקה קצבית ובירה הנשפכת מהחבית.

דילים לדבלין – אטרקציות מרכזיות


דילים לדבלין בירת אירלנד אותה ייסדו הוויקינגים, היא עיר שמחה, עם פארקים ירוקים, פסטיבלים שווים כגון חגיגות סנט פטריק, מוזיאונים מעניינים, בניינים עתיקים מהתקופה הוויקטוריאנית, בארים בכל מקום ועוד כל כך הרבה מה לראות ולעשות.

חבילות לדבלין ייקחו אתכם אל האטרקציות המיוחדות שהעיר מציעה

המוזיאון של גינס – מוקד התיירות המוביל באירלנד. הבניין עצמו בנוי כמו כוס גינס ענקית, עם קומה שקופה שמזכירה את פס הקצף. המוזיאון נפתח בשנת 2000 והביקור בו הוא חוויה שכן המבקרים הופכים להיות חלק מתהליך ייצור הבירה. במוזיאון אפשר לראות את תהליך עשיית הבירה, לטעום בירה במעבדת הטעימות ולבסוף בקומת הקצף תקבלו פיינט חינם ותצפית על העיר.

טריניטי קולג' – האוניברסיטה העתיקה ממוקמת במרכז דבלין. האוניברסיטה הוקמה בשנת 1592 והקמפוס פתוח לציבור וכולל מבחר מבנים, גנים וחצרות. למקום היסטוריה רחבה ובספרייה העתיקה והגדולה ניתן למצוא הרבה ספרים ובמיוחד את הספר קלס שהוא אחד העתיקים ומכיל 4 בשורות מהברית החדשה וכן מוזיאון בלשות. אפשר להסתובב ברחבי האוניברסיטה וכמובן להיכנס לספרייה המפורסמת.

כלא קלימיינהם – הכלא ממוקם קרוב למבשלת הבירה גינס והוא הוקם במאה ה-18 ע"י הבריטים ובמקום נכלאו גברים, נשים וילדים שנחשדו בבגידה. הכלא כיום לא מאויש ובביקור בו אפשר לראות את המוזיאון, התאים עצמם, מערך החצרות המוקפות תאי מעצר ואפשר ללמוד שם על ההיסטוריה של אירלנד.

טירת דבלין – טירת דבלין שימשה בעבר מקום מגורים של משפחת המלוכה הבריטית בזמן השלטון שלהם באירלנד. במקום אפשר לקחת סיור מודרך איתו עוברים באולמות ובחדרים השונים ולקבל הצצה לחיים של שליטי התקופה.

דילים לדבלין מציעים לכם גם – מוזיאון דרקולה, מוזיאון דבליניה ועולם הוויקינגים – במוזיאון ניתן להתחקות אחרי העיר דבלין מראשית ימיה ועד שנת 1540 וכולל כמובן את עולם הוויקינגים. המוזיאון הלאומי של אירלנד, פארק סנט סטפן גרין, החוד של אירלנד – פסל שהוקם ב-2003, פלדה דמוית מחט ענק המתנשאת לגובה של 120 מטר והוא נראה לעין מכל מקום בעיר, המוזיאון לאומנות מודרנית, הארכיון הלאומי לצילום, אנדרטת הרעב, מוזיאון הוויסקי, המוזיאון היהודי האירי, גן חיות וכמובן אי אפשר לפסוח על חגיגות סנט פטריק ב-17 למרץ, בו העיר הופכת לצבעונית ותוססת, עם אטרקציות מיוחדות, מצעד וכמובן אלכוהול רב.