אל על חבילות נופש

אל על חבילות נופש

חבילות נופש אל על

אל על חבילות נופש ואופיר טורס שמחים להציע לכם מגוון ענק של חבילות נופש לכל יעד בעולם. כאן תוכלו למצוא את כל היעדים הפופולאריים וגם המיוחדים שיש לאופיר טורס להציע, לכל יבשת בעולם - אמריקה הצפונית ארה"ב וקנדה, דרום אמריקה, אירופה, אוסטרליה, אפריקה, אסיה וכמובן גם טיסות לאילת
חבילת נופש לברצלונה אל על
טיסות אל על
חבילת נופש למדריד עם אל על
טיסות אל על
חבילת נופש לפריז אל על
טיסות אל על

חבילות נופש אל על


אל על חבילות נופש, חברת התעופה הגדולה בישראל מפעילה טיסות לאירופה, אסיה, אפריקה וצפון אמריקה. אל על מציעה חבילות נופש המספקות פתרון מצוין לחופשה או טיול בראש שקט וללא דאגות מיותרות.

לחברה טיסות ל-51 יעדים ברחבי העולם ואפשרות לטיסות המשך למקומות אליהן אל על אינה טסה עם חברות ששותפות ומציעות את טיסות ההמשך. החבילות יכולות להיות בקיץ או בחורף, המבחר הוא גדול.

חברת אל על ואופיר טורס מציעים חבילות נופש אלעל לכל מיני יעדים בכל העולם, שכוללים טיסה, מלון עם ארוחת בוקר ובחלק מהמקומות גם העברות לבתי המלון. יש אפשרות לרכוש גם חבילות ליעדים שאינם ברשימת היעדים של אל על, שכוללים טיסת אל על לניו יורק ומשם העברה ליעד המבוקש. החבילות פותרות אתכם מחיפוש והתרוצצות אחר מלון מתאים וכן תחבורה ציבורית מהשדה תעופה למלון והפוך. כמו כן יש אפשרות לחבילה לחו"ל שכולל טיסה, מלון וארוחת בוקר וכן רכב עבור טיולים מחוץ לעיר.

לאל על כמה מחלקות במטוסי החברה וניתן לרכוש חבילות נופש שכוללות את מחלקת העסקים או המחלקה הראשונה על מנת להתפנק ואם יש לכם מספיק נקודות אפשר לשדרג דרך מועדון הנוסע המתמיד.

חבילות נופש אל על הרבה יותר משתלמות מאשר הזמנה בנפרד של כל מוצר גם מבחינת מחיר וגם מבחינת התעסקות מיותרת של הזמנת כל מוצר בנפרד. יש מבחר גדול של בתי מלון ותוכלו לבחור את החבילה המתאימה עבורכם מבחינת מיקום המלון וכמובן הפינוקים שלו. חבילות הנופש יכולות להיות לחופשת בטן גב כדוגמת יוון וקפריסין או חופשה עירונית עם קניות ומסלולי הליכה לערים הגדולות באירופה, יש לנו מבחר גדול להציע לכם. כמו כן יש לנו אפשרות להציע לכם חבילות נופש שכוללות ילדים בערים המציעות מבחר גדול של אטרקציות עבורם.