דילים ללרנקה

דילים ללרנקה

חבילות נופש ללרנקה

דילים ללרנקה, עיר בדרום מזרח קפריסין, שם גם נמצא שדה התעופה הבינלאומי. חבילות נופש ללרנקה מובילות לעיר תיירותית עם חופים נעימים, אתרים ארכיאולוגיים, מוזיאונים ומבחר של אטרקציות הכוללות גם את כנסיית איה פאנרומני ואת האגם המלוח עם הפלמינגו הוורודים
דיל ללרנקה

דיל ללרנקה

בין התאריכים, 29.05 - 31.05
Atrium Zenon Hotel Apartments
2  לילות לינה בלבד
באישור מיידי
$288
להזמנה מחיר לאדם בהרכב זוג
חבילה ללרנקה

חבילה ללרנקה

בין התאריכים, 09.06 - 11.06
Mikes Kanarium City Hotel
2  לילות ארוחת בוקר
באישור מיידי
$359
להזמנה מחיר לאדם בהרכב זוג
חבילת נופש ללרנקה

חבילת נופש ללרנקה

בין התאריכים, 24.06 - 26.06
Mikes Kanarium City Hotel
2  לילות ארוחת בוקר
באישור מיידי
$347
להזמנה מחיר לאדם בהרכב זוג
דיל זול ללרנקה

דיל זול ללרנקה

בין התאריכים, 28.06 - 30.06
Mikes Kanarium City Hotel
2  לילות ארוחת בוקר
באישור מיידי
$401
להזמנה מחיר לאדם בהרכב זוג

חבילות נופש ללרנקה עם אופיר טורס


דילים ללרנקה עיר בדרום מזרח קפריסין ובה שדה התעופה הראשי של המדינה ונמל ראשי. חבילות נופש ללרנקה מציעות עיר מקסימה, תיירותית עם חופים נעימים וטיילת, אתרים היסטוריים, מוזיאונים, מסעדות, בתי קפה ובעיקר הרבה תיירים שבאים ליהנות מהטוב של העיר השנייה בגודלה במדינה. בין האטרקציות המעניינות בעיר – כנסיית איה פאנורמוני, האגם המלוח עם הפלמינגו הוורודים, אפשרות צלילה ליד ספינה טרופה, אתרים ארכיאולוגיים כגון האקרופוליס של קיטין (שמה הקדום של לרנקה), שרידים של העיר העתיקה, המקדשים של הרקולס ואפרודיטה ועוד.

הזמינו עוד היום חבילת נופש ללרנקה ובואו ליהנות ממזג האוויר המושלם, האטרקציות הרבות, המוזיאונים המעניינים ומהאוכל הטעים.

דילים ללרנקה – אתרים מרכזיים

חבילות נופש ללרנקה קפריסין הן לעיר מקסימה עם כנסיות, מסגדים, אתרים היסטוריים, בתי מלון נעימים, מסעדות טעימות וחופי ים מושלמים בהם אפשר לעשות בטן גב או לצאת מחלק מהם לצלילה באזור. דיל ללרנקה מציע למטייל מבחר של אטרקציות מכל הסוגים אם זה צלילה לספינה טרופה, אגם מלוח עם ציפורי פלמינגו ורודים או אתרים ארכיאולוגיים, גם לילדים יש מה לעשות בעיר כל מה שאתם צריכים לעשות זה להזמין חבילת נופש ללרנקה מתי שנוח לכם וכן אפשר להגיע גם בחורף, מזג האוויר נוח ומי שלא צריך חופי ים, עדיין יש הרבה מה לעשות בעיר.
אז איזה אטרקציות תוכלו לראות ולעשות בחבילת נופש ללרנקה?

כנסיית לזרוס הקדוש – כנסייה ביזנטית שהוקמה במאה ה-9 ונחשבת לאחת החשובות בעיר. לזרוס הוקם לתחייה ע"י ישו והמשיך לחיות את חייו לאחר מכן בלרנקה והיה הבישוף הראשון של העיר. בכנסייה אפשר לראות עיטורי זהב, אייקונים דתיים ופרטי אמנות. מסגד הלה סולטן – מסגד עותומני שהוקם במאה ה-19 ונחשב לאחד החשובים בדת האסלאמית. סביב המסגד דקלים ועצי זית ובחצר המסגד עשרות חתולים. המסגד נמצא ליד שדה התעופה. מצודת לרנקה – המצודה הוקמה בשנת 1600 ושימשה בעבר כבית סוהר. היא מחלקת את העיר למחוז היווני והטורקי ובקומה הראשונה מוזיאון לפריטים מימי הביניים וברחבה הפתוחה מתקיימים מופעים וקונצרטים. אגם המלח – בעבר היה חלק מהים אבל לאורך אלפי השנים התייבש והתנתק מהים והפך לאגם. באגם ציפורים ועופות מים המגיעות בתקופת החורף לאזור החם והאטרקציה הגדולה שם הן ציפורי הפלמינגו שמגיעות בחודש ספטמבר. עוד אטרקציות – טיילת הדקלים, פארק הגמלים, סכר קלבסוס, צוללת התיירים, נמל הדייגים, רחבת האמנים ומבחר מוזיאונים כגון המוזיאון לארכיאולוגיה, מוזיאון ימי הביניים, גלריה אוטופיה, הגלריה העירונית ועוד.  
לרנקה ברגע האחרון