טיול מאורגן לאיסטנבול

טיול מאורגן לטורקיה

הצג רשימת יעדים לבחירה

טיולים מאורגנים לטורקיה

טיולים מאורגנים לאיסטנבול העיר הגדולה בטורקיה והיחידה שמשתרעת על שתי יבשות - אירופה ואסיה. טיול מאורגן לאיסטנבול מציע למבקרים שווקים אותנטיים, מסגדים צבעוניים, מוזיאונים, חיי לילה, מסעדות ועוד. מיקומה האסטרטגי של איסטנבול בין יבשות אירופה ואסיה, עצם היותה ממוקמת בקצה דרך המשי ושליטתה על נתיבי המסחר ימיים הפכו את העיר למרכז עולמי של תרבות ומסחר לאורך כל השנים. איסטנבול נחשבת למלכה הבלתי מעורערת של הערים היפות והמיוחדות בעולם. במהלך ביקורינו הקצר נחווה יחד את היופי המיוחד של העיר, נשמע על ההיסטוריה רבת התהפוכות, נופתע מסיפורים מסתוריים ומרתקים ונטעם מהמאכלים הטעימים במיוחד בעלי ההשפעות הרב תרבותיות ולסיום, נקנח בקניות במחירים אטרקטיביים מאד.
מאורגן לטורקיה
טיול מאורגן לטורקיה
מאורגנים לטורקיה
טיולים מאורגנים לטורקיה

טיולים מאורגנים לטורקיה


טיולים מאורגנים לאיסטנבול העיר הגדולה בטורקיה והיחידה המשתרעת על שתי יבשות - אירופה ואסיה.
טורקיה היא מדינה המשלבת בתוכה מספר קסמים - מסורת, היסטוריה, נופים קסומים ותרבות מגוונת. האטרקציות המרהיבות, והחופים הפנטסטיים יוצרים חווית טיול חד פעמית.
אם חשבתם על טיול לחוויית עולם מודרנית המשולבת בשורשים עממיים, 
הטיולים המאורגנים לטורקיה הם בדיוק בשבילכם.

טיול מאורגן לאיסטנבול מציע למבקרים שווקים אותנטיים, מסגדים צבעוניים, מוזיאונים, חיי לילה, מסעדות ועוד. מיקומה האסטרטגי של איסטנבול בין יבשות אירופה ואסיה, עצם היותה ממוקמת בקצה דרך המשי ושליטתה על נתיבי המסחר ימיים הפכו את העיר למרכז עולמי של תרבות ומסחר לאורך כל השנים. 

איסטנבול נחשבת למלכת היופי של איסטנבול ובין הערים היפות והמיוחדות ביותר בעולם. במהלך ביקורנו הקצר נחווה יחד את היופי המיוחד של העיר, נשמע על ההיסטוריה רבת התהפוכות, נופתע מסיפורים מסתוריים ומרתקים ונטעם מהמאכלים הטעימים ונקנח בקניות במחירים אטרקטיביים מאד

העושר של טורקיה 
המסלולים המאורגנים לטורקיה מציעים טיסות נוחות, מותאמות לצרכים שלכם, וכך אתם מקבלים גם את האפשרות להתרכז רק בחוויית הטיול
בראשית המסע המרשים איסטנבול, העיר המגניבה שבה משולבות מודרניות וערכיות, תכנים עממיים יציבים. כאן תוכלו לבלות בשוק הגרנד באזר, לטייל ברחבי המדינה הראשית של הממלכה העתיקה בבורסה וליהנות מהתרבות הטורקית

שוק הבזאר הגדול של טורקיה 
מדובר בשוק טורכי במיטבו. אוסף ענק של רחובות שתי וערב תחת קורת גג.
עם מגוון חנויות בכל הנושאים: תבלינים, בגדים, שטיחים, שעונים ומה לא, הכל בשפע רב. המקום שוקק והומה. כדי להבין את הגודל והעושר של המקום תצטרכו להקדיש לו כמה שעות. אם בעל חנות מסויימת יחשוב שאתה רציני בקניה שלך תזכה גם להזמנה לכוס תה. בכל החנויות אדיבים מאוד, אם תרצו לראות שטיח יפרסו למענך בסבלנות את כל החנות .

טורקיה למשפחות - עשרות הפנטזיות במקום אחד
טיול מאורגן הוא פתרון מושלם למשפחות שרוצות להנות מחופשה מגוונת בטורקיה, עם תחבורה, אטרקציות ואכילה מאורגנת, מציעה מגוון רחב של פעילויות לילדים ולמבוגרים כאחד. המגוון הרחב כולל ביקורים בחצרות סולטנים, סיורים מודרכים בטבע, חופים המדהימים, ערים התוססות ונופים המרהיבים.

טיול מאורגן - הבחירה החכמה לחופשת חלומות
הכיף וההנאה הם גורמים מרכזיים בחופשת החלומות ולכן יש לדעת להשתמש בהם באופן הטוב ביותר. טיול מאורגן לטורקיה מבטיח לכם את שני האלמנטים הללו, מבלי שתצטרכו לדאוג לפרטים הטכניים.חשוב להזכיר שבכל רגע תמיד נגיע מפקחים אחריכם, כך שתמיד תרגישו מאובטחים.

רוצים לקבל עוד פרטים ? המומחים שלנו ישמחו לחזור אליכם
תחזרו אליי