טיול מאורגן לאיסטנבול

טיול מאורגן לטורקיה

הצג רשימת יעדים לבחירה

טיולים מאורגנים לטורקיה

טיולים מאורגנים לאיסטנבול העיר הגדולה בטורקיה והיחידה שמשתרעת על שתי יבשות - אירופה ואסיה. טיול מאורגן לאיסטנבול מציע למבקרים שווקים אותנטיים, מסגדים צבעוניים, מוזיאונים, חיי לילה, מסעדות ועוד כל כך הרבה ומעניין
טיול מאורגן לאנטליה ופומקלה
טיול מאורגן לאנטליה ופומקלה
טיול מאורגן לקפדוקיה ארץ האגדות

טיול מאורגן לאיסטנבול  - 3 לילות, 4 ימים


ריחות, טעמים, קניות, היסטוריה ונופים
***כולל שייט בספינה פרטית על הבוספורוס***

יום 1 – תל אביב – איסטנבול 
ניפגש בנמל התעופה בן גוריון ונטוס לאיסטנבול. עם הנחיתה נערוך סיור פנורמי ונצא לסיור רגלי על שדרות איסטיקלל ובתרגום לעברית "שדרת העצמאות". נשוטט במדרחוב הארוך והגדוש בחנויות יוקרה ותכשיטים, נתרשם מהסניפים הרבים של רשתות אופנה בינלאומיות לצד חנויות מקומיות, בתי קפה, קונדיטוריות עם ריח משכר, מסעדות רבות, וגלריות לאמנות ועוד. נסיים את המסלול לאורך השדרה בכיכר טקסים המרכזית בעיר ומשם ניסע למלוננו.

יום 2 - שייט פרטי על הבוספורוס – שוק התבלינים
לאחר ארוחת הבוקר ניסע ליום מהנה הכולל שייט על הבוספורוס בספינה פרטית. נראה את גשר גלאטה המפורסם - הגשר המתרומם מעל הבוספורוס הגדול ביותר בעולם ואשר נחשב לנקודת התצפית הטובה ביותר על העיר. נמשיך לבזאר המצרי או בשמו המוכר בזאר התבלינים שנחשב לאחד מהשווקים הגדולים ביותר והוותיקים ביותר בעיר. בבזאר נהנה מהריחות המשכרים של התבלינים ונוכל גם למצוא בו את כל סוגי התבלינים השונים והמשונים שקיימים. השוק כולו מלא בריחות וצבעים עזים של התבלינים, הפירות היבשים, אגוזים, דבש, חלבה ועוד מטעמים מיוחדים.

יום 3 - איה סופיה-הצד האסיאתי
לאחר ארוחת הבוקר ניסע לביקור במוזיאון איה סופיה - כנסייה מרשימה שהפכה למסגד והיום משמשת כמוזיאון. כנסיית איה סופיה, שפירוש שמה הוא "כנסיית החוכמה הקדושה", נבנתה במאה ה-6 בתקופת האימפריה הביזנטית ונחשבת לאחת מיצירות המופת המפורסמת בעולם ואף נחשבת לאייקון עולמי. בתום הסיור נלך לראות את "נקודת האפס" - אבן ששרדה מהתקופה הביזנטית וששימשה באותה תקופה כנקודת ציון של "מרכז היקום וממנה סומנו באבני מייל המרחקים לכל רחבי האימפריה. בתום הביקור נחצה לצד האסיאתי ונגיע לאאוטלטViaport Asia שנחשב לגדול במיוחד עם מבחר עצום ומגוון של חנויות כולל חנויות מותגים. בתום הקניות נשוב למלוננו ללינה.

יום 4 - הבזאר המקורה
לאחר ארוחת הבוקר ניסע לסיור מהנה בבזאר הגדול. בפי המקומיים הוא נקרא הבזאר המקורה והוא אחד מן השווקים המקורים הגדולים והוותיקים ביותר בעולם כולו. בבזאר נוכל למצוא כ - 61 רחובות מקורים ולמעלה מ- 3,000 חנויות . השוק מפורסם בעיקר בשל חנויות התכשיטים הרבות, קישוטים לבית, עבודות קדרות, שטיחים ותבלינים. בתום הקניות נצא לשדה התעופה לטיסה חזרה ארצה.

המחירים כוללים:
טיסות ישירות תל אביב – איסטנבול – תל אביב
בית מלון - אכסון במלון בדרגת תיירות טובה
בסיס האירוח ארוחת בוקר
תחבורה – אוטובוס תיור נוח וממוזג לביצוע הסיורים
דמי כניסה לאתרים לפי מסלול הטיול
שייט פרטי בספינה
מדריך ישראלי לביצוע הסיורים

המחירים אינם כוללים:
תשר למדריך הקבוצה ולנהג
דמי סבלות
הנפקת דרכון ו/או הארכת תוקפו (על הדרכון להיות בתוקף למשך 6 חודשים מיום תחילת הטיול)
תוספת דלק ומיסים – תוספת דלק שתחול לאחר 01.12.2019 וכן מיסי נמל בחו"ל
כל מה שלא כלול בסעיף "המחירים כוללים"

הערות:
המסלול מתאר את אתרי הביקור, אך לא בהכרח את כיוון הנסיעה או את סדר הימים. ייתכנו שינויים בסדר ובמקום הלינה.