מסלול טיול מאורגן איטליה למשפחות מכל הלב

מסלול טיול מאורגן איטליה למשפחות מכל הלב

מסלול טיול מאורגן איטליה למשפחות מכל הלב

טיול מאורגן לאיטליה משפחות מכל הלב - אומבריה, מרכז וצפון איטליה 8 ימים, טיסות ישירות לפרוג'ה

מסלול טיול מאורגן איטליה למשפחות מכל הלב


אומבריה, מרכז וצפון איטליה, 8 ימים / 7 לילות
ללא ימים חופשיים, טיסות ישירות לפרוג'יה

מפעל השוקולד באצ'י, פארק חבלים, מוזיאון פרארי, מפעל גלידה, פארקי המים והסרטים, ורונה, סרמיונה, גארדה-לנד, שייט באגם גארדה, מפלי וארונה, ריבה דל גארדה, מלצ'סינה

יום 1 - נתב"ג – פרוג'יה - נמריא לפרוג'יה - בירת חבל אומבריה שבמרכז הירוק של איטליה. לאחר הנחיתה ניסע למלוננו שבאזור.

יום 2 - פרוג'יה, מפעל השוקולד באצ'י ופארק החבלים - הבוקר נצא לסיור בפרוג'ה - בירת חבל אומבריה. נסייר ברחובותיה היפים של מרכז העיירה, נראה את המזרקה הגדולה שנבנתה במאה ה-12, נמשיך לתצפית על שערי החומות, נתרשם ממצודת פאולינה, מהארמונות והכנסיות שבעיר ומגשר אמת המים העתיק. בתום הסיור נגיע לביקור מתוק במיוחד במפעל השוקולד "פרוג'ינה" בו מייצרים את שוקולד "באצ'י" המפורסם. בתום הסיור המרתק נטעם כמובן מהשוקולד המעולה ונמשיך מלאי אדרנלין לביקור בפארק החבלים האתגרי "אקטיבו פארק". לעת ערב נשוב למלוננו.

יום 3 - מוזיאון פרארי ומפעל גלידה - היום ניסע צפונה לעיר מראנלו בה נמצא מוזיאון פרארי. נערוך ביקור מרתק במוזיאון ונראה את שלל דגמי מכוניות הפרארי שיוצרו לאורך השנים. בתום הביקור ניסע למפעל גלידה בו נערוך סדנת הכנת גלידה איטלקית טעימה במיוחד וכמובן נטעם ממגוון הטעמים המשובחים. בתום היום נגיע למלוננו שבצפון איטליה.

יום 4 - מפלי וארונה, ריבה דל גארדה, מלצ'סינה - לאחר ארוחת הבוקר נצא לסיור בעיירות הציוריות השוכנות על גדת אגם גארדה שנחשב לגדול שבאגמי איטליה. נתחיל באגם החבוי - אגם טנו ונמשיך צפונה למפלי וארונה שם נוכל להתרשם מהעוצמה האדירה של המים הפורצים מבטן האדמה. נמשיך לעיירת הנופש הידועה - ריבה דל גארדה, נראה את בית העירייה המקסים ונטייל לאורך הטיילת היפהפייה. בתום הסיור נשוט לעיירה המקסימה מלצ'סינה הממוקמת למרגלות ההר בלדו על החוף המזרחי של אגם גארדה. נגיע לעיירה ונטייל בסמטאות היפות המרוצפות בחלוקי נחל ובסיומו של יום קסום, עם נופי טבע מרהיבים ועיירות צבעוניות וציוריות, נשוב למלוננו ללינה.

יום 5 - פארק המים ופארק הסרטים, CANEVA WORLD - הבוקר נצא ליום מהנה המוקדש כל כולו לפעילות של כיף והנאה לילדים ולמבוגרים. נבלה בפארק המים אקווה פרדייס שם תוכלו לגלות עולם מרגש של מגלשות מסוגים שונים, כולל מגלשות אקסטרים, שייט אבובים רגוע וסוער, בריכות מגוונות ומופעים מהנים לכל המשפחה. לאחר בילוי מלא מים ואדרנלין נגיע לפארק הסרטים MOVIELAND"" שם נוכל להתחכך ב"אבק כוכבים" היישר מהוליווד ולהיפגש עם כפילים של כוכבי קולנוע מפורסמים. נצפה במופעים מדהימים, נפחד יחד בבית האימה ונהנה ממתקנים מסעירים וממופעים מתוך סרטי הרפתקאות וסרטי ילדים. לעת ערב נשוב למלוננו עייפים אך מרוצים.

יום 6 - ורונה – סרמיונה - היום ניסע לביקור בעיר האוהבים - ורונה אשר ידועה בעיקר בזכות סיפורו של שייקספיר - רומיאו ויוליה. נצפה ב"ארנה" - האמפיתאטרון הגדול מהתקופה הרומית, נטייל במדרחוב האלגנטי וכמובן לא נחמיץ את המרפסת בביתה של יוליה ואת פסלה של יוליה הממוקם בחצר הבית. נמשיך לסרמיונה הנקראת גם "פנינת האגם" (מעין לשון יבשה החודרת לתוך אגם גארדה). נטייל בסמטאות הציוריות הגדושות בחנויות, מסעדות וכמובן גלידריות. בהמשך נבקר באחד ממרכזי הקניות הגדולים של העיר ומשם ניסע למלוננו ללינה.

יום 7 - גארדה-לנד - היום נקדיש את היום כולו לחוויות לכל המשפחה בפארק השעשועים הגדול והמפורסם באיטליה - "גארדה לנד". הפארק משופע באטרקציות ובמתקנים חווייתיים כגון: רכבות הרים, רפטינג אבובים, שייט הרפתקאות, גלישה במגלשת נפטון, קולנוע D3, העץ הענק בכפר הילדים ואטרקציות רבות נוספות. לעת ערב נשוב למלוננו לאחר יום שכולו הנאה וריגושים לכל המשפחה.

יום 8 - הרפובליקה המרוממת של סן מרינו – הפנינה הסודית בהרי האפנינים - היום נצא ליום טיול ייחודי ברפובליקת סן מרינו או בשמה המלא - הרפובליקה המרוממת של סן מרינו. זוהי מדינה יפהפייה עם נופים הרריים, מבצרים מרשימים וערים עתיקות. נתחיל את הסיור מהמרכז העתיק והמבוצר של העיר אשר השתמר היטב. נסייר ברחובות המרוצפות באבן ונהנה מבתי הקפה הרבים, המסעדות וחנויות המזכרות עם המזכרות הייחודיות לאזור כגון בולים ומטבעות ויצירות עץ וקרמיקה. נמשיך לכיכר החירות שברובע העתיק, שם גם נמצא ארמון הממשל המרשים שנבנה במאה ה-19. נראה את טקס חילופי המשמר, עם המדים הצבעוניים של חיילי המשמר, אשר מתקיים אחת לשעה ומאחר וסן מרינו הינה אזור של סחר חופשי, נותיר זמן לקניות במחירים הזולים משמעותית מאיטליה. בתום הקניות ניסע לשדה התעופה לטיסה חזרה ארצה.

הערות:
• המסלול מתאר את אתרי הביקור אך לא בהכרח את כיוון הנסיעה או סדר הימים
• ייתכנו שינויים בסדר ומקומות הלינה

המחירים כוללים:
 טיסות: תל אביב – פרוג'יה – תל אביב
 בתי מלון – אכסון במלונות בדרגת תיירות טובה, בהתאם לכלול בתוכנית הטיול
 בסיס אירוח – ארוחת בוקר
 תחבורה – אוטובוס תיירים נוח וממוזג לביצוע הסיורים
 תשר (טיפים) לנותני השירותים בחו"ל
 מדריך מקצועי מבית אופיר טורס

המחירים אינם כוללים:
 תשר למדריך הקבוצה
 הנפקת דרכון ו/או הארכת תוקפו (על הדרכון להיות בתוקף למשך 6 חודשים מיום תחילת הטיול)
 תוספת דלק ומיסים – תוספת דלק שתחול לאחר 1.1.2020 וכן מיסי נמל בחו"ל
 מס עיר (במידה ויידרש בבתי המלון)
 דמי סבלות
 כל מה שלא כלול בסעיף "המחירים כוללים"

דמי ביטול בטיול מאורגן:
במקרה שהנוסע ביטל את השתתפותו בטיול, כאמור לעיל - יחולו עליו דמי ביטול כדלקמן:
ביטול מרגע ההרשמה ועד 90 יום לפני היציאה – 50$
ביטול פחות מ-90 יום ועד 45 יום לפני היציאה – 35% ממחיר הטיול
ביטול פחות מ-45 יום ועד 14 יום לפני היציאה – 55% ממחיר הטיול
ביטול פחות מ-14 יום ועד 7 ימים ליציאת הטיול – 75%
פחות מ-7 ימי עבודה טרם היציאה לטיול – 100% דמי ביטול

*** בטיולים גאוגרפיים וטיולי שייט יחולו דמי ביטול בכפוף למדיניות הביטולים של כל טיול.
תנאי הביטול יוצמדו לפרסומים של טיולים אלו והם המחייבים.

*** כפוף לתנאים ולמידע כללי כפי שמפורסמים בחוברת טיולי קיץ 2020, אותה ניתן לקבל במשרדינו.

לפרטים נוספים, תאריכי יציאה, מחירים ועוד בקרו בעמוד טיולים מאורגנים לאיטליה