מסלול טיול מאורגן לסין - פניני סין בייג'ין ושנגחאי

טיול מאורגן לפניני סין

מסלול טיול מאורגן לסין - פניני סין בייג'ין ושנגחאי

טיול מאורגן לסין - פניני סין, בייג'ין ושנגחאי

לוח זמנים לפי יום, טיול מאורגן לסין

יום 1-2: ת"א בייג'ין - מתחם אולימפי - שוק האוכל הלילי - נפגש בשדה התעופה לטיסה לבייג'ין בירתה של הקיסרות הסינית, עיר מודרנית בעלת מרכזי עסקים גדולים, עם היסטוריה מרשימה מהתקופה הקיסרית. לאחר הנחיתה נצא לסיור פנורמי במתחם האולימפי בו נערכה אולימפיאדת 2008, נראה את "קן הציפור" ו"קוביית המים". בערב נטייל במדרחוב של וואנגפוג'ינג ושוק האוכל הלילי של העיר, שם נוכל לראות את מגוון המאכלים המקומיים. לינה בבייג'ין.

יום 3: בייג'ין - מקדש השמיים - סיור רקשות בהוטונג - לאחר ארוחת הבוקר נבקר ב"מקדש השמיים"- מקום תפילתו של הקיסר להודות לשמיים על היבולים. נתרשם מהפעילות הענפה של תושבי העיר בפארק הצמוד. לאחר מכן נצא לסיור הוטונגים רכובים על גבי ריקשות בסמטאות הצרות של השכונה וסביב אגם חוחאי. כמו כן נבקר בבית תה סיני לטקס שתיית התה המסורתי. בערב ניתן להצטרף (בתשלום) למופע קונג-פו מרשים , עשיר בפעלולים – מרהיב ומיוחד. לינה בבייג'ין.

יום 4: בייג'ין - החומה הגדולה - דרך הרוחות - לאחר ארוחת הבוקר נצא מבייג'ין לכיוון צפון מערב לביקור בחומה הגדולה המשתרעת לאורך 6700 ק"מ שבנייתה החלה לפני 2220 שנה ונמשכה מאות שנים, על מנת להגן על סין מפלישת אויבים מהצפון. בדרך נבקר במרכז רוקחות סינית המתמחה במשחת פלאים נגד כוויות. נבקר בבית מלאכה לעיבוד קולוזונה- עבודת יד המשלבות ריקועי נחושת וציפוי אמייל. כמו כן נבקר בדרך הרוחות- הדרך המרשימה המובילה לקברי שושלת מינג- אתר מורשת אונסקו שנבנה ע"י הקיסר הסיני יונגלה. בערב נצא לאזור הבילויים של העיר סביב אגם חוחאי. לינה בביג'ין. 

יום 5: בייג'ין - העיר האסורה וכיכר טיינאנמן - שנגחאי - לאחר ארוחת הבוקר, נצא לסיור היכרות מעמיק עם ההיסטוריה של העיר.נתחיל בכיכר טינאנמן, הכיכר הגדולה בעולם שהוקמה בתקופת שלטונו של מאו וממנה נפנה לביקור ב"עיר האסורה"- העיר הקיסרית המרשימה מתקופת שושלות מינג וצ'ינג. אחה"צ ניסע ברכבת המהירה לשנגחאי. לאחר ההגעה העברה למלון. ניתן להצטרף (בתשלום) לשייט לילי בנהר החוצה את העיר לחלק העתיק והמודרני- חוויה. לינה בשנגחאי.

יום 6: שנגחאי - באנד - צ'יינה טאון - בית הכנסת והגטו היהודי - היום נטייל לאורך ה"באנד"- הטיילת שעל הנהר, ונראה מבנים קולוניאליים בעלי השפעה אירופאית מחד, לצד רבי קומות מודרניים, מאידך. נשוטט במדרחוב נאנג'ינג העתידני. נבקר ברובע העתיק "צ'יינה טאון"- רובע סיני משוחזר. נמשיך לביקור ב"גטו היהודי", בו רוכזו יהודי העיר על ידי היפנים הכובשים, על פי דרישת בני בריתם- הנאצים. עוד נבקר בבית הכנסת ובמוזיאון היהודי. בערב ניתן להצטרף (בתשלום) למופע אקרובטיקה סיני- חוויה אדירה. לינה בשנגחאי.

יום 7: שנגחאי - עיירת המים: Zhujiajiao- בייג'ין - בבוקר נצא משנגחאי לביקור בעיירת המים העתיקה: "ז/ו ג/יא ג/יאו"- אחת מהפנינים של סין, המשמרת דפוס חיים וארכיטקטורה שחלפו מן העולם וכל זה בהתרסה אל מול הענקית והמודרנית שבערי סין- שנגחאי. בעיירה הציורית עצי ערבה שסוככים מעל תעלות מים- אל מול גשרי אבן נטויים מעל פלגי מים הרוחשים סירות.. ונציה של המזרח! בתום הביקור ניסע לתחנת הרכבת. נעלה על רכבת מהירה וניסע לבייג'ין, בירת סין. לאחר ההגעה – העברה למלון. לינה בבייג'ין.

יום 8: גן החיות - מקדש הלאמה - שוק הפרחים - לאחר ארוחת הבוקר נבקר בגן החיות הלאומי של העיר, שם נראה את הפנדה החיה הלאומית. בהמשך נבקר במקדש הלאמה- אחד המקדשים של הזרם הלאמאיסטי הפועלים כיום בסין ונתרשם מפסל בודהה בגובה 26 מ' שמופיע בספר השיאים של גינס. בערב נהנה ממופע מסכת הזהב- מופע מרהיב וססגוני העשיר בפעלולים. לינה בבייג'ין.

יום 9: ארמון הקיץ – קליניקה סינית - בבוקר נצא לביקור בארמון הקיץ של קיסרי סין, ממנו נוכל ללמוד על החיים הקיסריים בזמני האימפריה הסינית. נלך לאורך מסדרון הארמון המהווה גלריה לתמונות, נראה את ספינת השיש ועוד. נבקר בקליניקה לרפואה סינית המתמחה בשיטת הריפוי הסיני המסורתית, נתוודע לשיטות הריפוי ממומחי המקום. לא נחמיץ את שוק המשי המפורסם. בערב, עמוסי חוויות נעשה דרכנו לשדה התעופה של בייג'ין לטיסת לילה לנתב"ג.

המחירים כוללים:
v טיסות לבייג'ין בחברת אל על
v בתי מלון - אכסון במלונות בדרגת תיירות טובה, בהתאם לכלול בתוכנית הטיול
v נסיעה ברכבת המהירה בייג'ין – שנחאי / שנחאי – בייג'ין
v תחבורה – אוטובוסי תיור נוחים וממוזגים לביצוע הסיורים
v תשר (טיפים) לנותני השירותים בחו"ל
v מדריך מקצועי מבית אופיר טורס

המחירים אינם כוללים:
v תשר למדריך הקבוצה
v הנפקת דרכון ו/או הארכת תוקפו (על הדרכון להיות בתוקף למשך 6 חודשים מיום תחילת הטיול)
v תוספת דלק ומיסים – תוספת דלק שתחול לאחר 1.1.2016 וכן מיסי נמל בחו"ל
v דמי סבלות
v כל מה שלא כלול בסעיף "המחירים כוללים"

הערות:
המסלול מתאר את אתרי הביקור, אך לא בהכרח את כיוון הנסיעה או את סדר הימים.
ייתכנו שינויים בסדר ובמקומות הלינה.

*** נדרשת ויזה לסין