מסלול טיול מאורגן לרומא ודרומה וטעימה מאומבריה

מסלול טיול מאורגן לרומא ודרומה וטעימה מאומבריה

מסלול טיול מאורגן לרומא ודרומה וטעימה מאומבריה

טיול מאורגן לרומא ודרומה וטעימה מאומבריה - 8 ימים, טיסות ישירות לפרוג'ה

מסלול טיול מאורגן רומא ודרומה וטעימה מאומבריה


8 ימים / 7 לילות, טיסות ישירות לפרוג'יה
רומא, קסטלי-רומני, נמי, "ירושלים הקטנה", פרוג'יה

יום 1 - נתב"ג פרוג'יה - בשעת אחר הצהריים נמריא למרכז הירוק של איטליה - לעיר היפה פרוג'יה - בירת חבל אומבריה - המרכז הירוק של איטליה. לאחר הנחיתה נעשה את דרכנו לעבר מלוננו שבאזור רומא.

יום 2 - רומא - הבוקר נצא לסיור ברומא העתיקה. נבקר בכנסיית "פטרוס בכבלים" בה נמצא פסל משה של האומן מיכאל אנג'לו, נצפה בקולוסאום, בפורום הרומאי, שער קונסטנטין ושער טיטוס ונסיים את הסיור בפיאצה ונציה הגדולה והמרשימה הצופה על הרחוב הראשי והמרכזי "ויה דל קורסו". נשוב למלוננו להתארגנות ומנוחה ונצא שוב בשעת ערב מאוחרת לסיור בכיכרות המוארות שבעיר ולאחר מכן נגיע למלוננו.

יום 3 - ותיקן וטיבולי (יום חופשי) - לאחר ארוחת הבוקר נצא (בתשלום נוסף) ליום מרתק ברומא ובותיקן. נתחיל את היום בכיכר סן פטרוס המרהיבה - פרי תכנונו של ברניני ונמשיך לבזיליקת סן פטרוס הנחשבת לגדולה והמפוארת בעולם. לקראת אחר הצהריים נערוך סיור בגני טיבולי המרשימים ובתום הסיור נשוב למלוננו.

יום 4 - קסטלי רומני – נמי - היום נצא ליום מרתק שאותו נתחיל בדרך קאסטלי רומאני - "דרך המצודות העתיקות". נבקר בעיירה קסטל גנדולפו בה נמצא בית הקיץ של האפיפיור ונמשיך משם לאגם ולעיירה הקסומה נמי. נראה את שרידי המקדש הרומי הקדום שנבנה עבור האלה דיאנה, אשר בסמוך לו נמצא אגם נמי, שעל פי הסברה שקעו בו שתי ספינות שאחת מהן שימשה כמקדש והשנייה כספינת שעשועים ואת שתיהן בנה הקיסר קליגולה המפורסם. נמי עצמה ידועה במטעיה וגידולי התותים מזן ייחודי - טעים ומתוק במיוחד. בתום הסיור נשוב למלוננו.


יום 5 - נאפולי ופומפיי (יום חופשי) – "לראות את נאפולי ולמות..." - לאחר ארוחת הבוקר נצא (בתוספת תשלום( לביקור באתריה המרכזיים של העיר המיוחדת והצבעונית עם המנטאליות הייחודית, אשר נחשבת לבירת מחוז קאמפניה - נאפולי. נתחיל את הסיור בכיכר פלבישיטו וגלריית אומברטו, נראה את בית האופרה, את בית המלוכה של בני משפחת בורבון ואת המבצר החדש. ניכנס לסמטאות העתיקות של "ספאקה נאפולי" הרובע התוסס של שהתקיים כבר בעיר היוונית-הרומית העתיקה נראה את גלפי העץ בעבודתם ונמשיך לקתדרלה המפוארת ה"דואומו", בה נשמע את הסיפור על "נס הדם". נמשיך למדרחוב הססגוני והסואן של העיר ונחוש את הקצב, הריחות והטעמים שכל כך מאפיינים את העיר המיוחדת הזאת. אחר הצהריים ניסע לביקור בפומפיי, העיר שכוסתה באפר געשי בשנת 79 לספירה בעקבות התפרצות הר הגעש האימתני וזוב. נסייר בין בתי העשירים, החנויות, בתי המרחץ והרחובות הראשיים עד לאמפיתיאטרון הגדול. בתום הסיור נשוב למלוננו.

יום 6 - פיטיליאנו – ירושלים הקטנה - הבוקר ניסע למקום בעל היסטוריה מרתקת ונופים עוצרי נשימה. עוד לפני שמגיעים לפיטיליאנו ניתן כבר ליהנות ממראה הנוף הפנורמי שנחשב לאחד מן היפים באיטליה. נתרשם מהבניינים העתיקים המזכירים בנייה באבנים ירושלמיות ונשמע את סיפורה של הקהילה היהודית שחיה כאן בעבר וניהלה חיים שלווים ופוריים עם התושבים המקומיים. נראה את בית הכנסת ששוחזר בשנת 1995, את קתדרלת סן פייטרו ופאולו, כנסיית סנטה מריה, מבצר אורסיני, את החומות ושערי העיר. בתום הסיור נגיע לפארק מיוחד שנבנה במאה ה-16 ובו פסלי מפלצות מאבן ודמויות מהמיתולוגיה היוונית כגון מזרקה בדמות הסוס פגסוס, פסלה של סרס אלה רומית ועוד מבנים מיוחדים המשתלבים בעצי הפארק. בתום הסיור המרתק נשוב למלוננו.

יום 7 - מפלי השיש – אורבייטו (יום חופשי) - לאחר ארוחת הבוקר נצא (בתשלום נוסף) ליום טבע מרתק בו נראה את מפלי השיש המפורסמים, מפלים מלאכותיים שנבנו ע"י הרומאים ונחשבים לגבוהים ביותר באיטליה. את המשך היום נקדיש לעיירה הקסומה אורבייטו. כדי שנוכל להתרשם מהיופי הייחודי של העיירה, נעלה בפוניקולר לתצפית בקתדרלה הגותית המרהיבה שנחשבת לגדולה ולמפוארת ביותר באיטליה. נמשיך את המסלול רגלית בסמטאות הציוריות שבעיר העתיקה ובתום הסיור נשוב למלוננו ללינה.

יום 8 - פרוג'יה – תל אביב - הבוקר ניסע לביקור בפרוג'יה בירת חבל אומבריה. נתחיל את הסיור ממרכז העיירה, נראה את המזרקה הגדולה שנבנתה במאה ה-12 ואת הבאר האטרוסקית. נראה את שערי החומות ונתרשם ממצודת פאולינה, מהארמונות והכנסיות ומגשר אמת המים העתיק. בתום הסיור נגיע לשדה התעופה לטיסה חזרה לתל אביב.

הערות:
• המסלול מתאר את אתרי הביקור אך לא בהכרח את כיוון הנסיעה או סדר הימים
• ייתכנו שינויים בסדר ומקומות הלינה

המחירים כוללים:
 טיסות: תל אביב – פרוג'יה – תל אביב
 בתי מלון – אכסון במלונות בדרגת תיירות טובה, בהתאם לכלול בתוכנית הטיול
 בסיס אירוח – ארוחת בוקר
 תחבורה – אוטובוס תיירים נוח וממוזג לביצוע הסיורים
 תשר (טיפים) לנותני השירותים בחו"ל
 מדריך מקצועי מבית אופיר טורס

המחירים אינם כוללים:
 תשר למדריך הקבוצה
 הנפקת דרכון ו/או הארכת תוקפו (על הדרכון להיות בתוקף למשך 6 חודשים מיום תחילת הטיול)
 תוספת דלק ומיסים – תוספת דלק שתחול לאחר 1.1.2020 וכן מיסי נמל בחו"ל
 מס עיר (במידה ויידרש בבתי המלון)
 דמי סבלות
 כל מה שלא כלול בסעיף "המחירים כוללים"

דמי ביטול בטיול מאורגן:
במקרה שהנוסע ביטל את השתתפותו בטיול, כאמור לעיל - יחולו עליו דמי ביטול כדלקמן:
ביטול מרגע ההרשמה ועד 90 יום לפני היציאה – 50$
ביטול פחות מ-90 יום ועד 45 יום לפני היציאה – 35% ממחיר הטיול
ביטול פחות מ-45 יום ועד 14 יום לפני היציאה – 55% ממחיר הטיול
ביטול פחות מ-14 יום ועד 7 ימים ליציאת הטיול – 75%
פחות מ-7 ימי עבודה טרם היציאה לטיול – 100% דמי ביטול

*** בטיולים גאוגרפיים וטיולי שייט יחולו דמי ביטול בכפוף למדיניות הביטולים של כל טיול.
תנאי הביטול יוצמדו לפרסומים של טיולים אלו והם המחייבים.

*** כפוף לתנאים ולמידע כללי כפי שמפורסמים בחוברת טיולי קיץ 2020, אותה ניתן לקבל במשרדינו.

לפרטים נוספים, תאריכי יציאה, מחירים ועוד בקרו בעמוד טיול מאורגן לאיטליה