מסלול טיול מאורגן לאיטליה - רומא ודרומה

מסלול טיול מאורגן לאיטליה - רומא ודרומה

מסלול טיול מאורגן לאיטליה עם אופיר טורס - רומא ודרומה

מסלול טיול מאורגן - רומא ודרומהטיול מאורגן לאיטליה כוכבי הטיול: רומא, נאפולי, פוזיטנו, אמלפי, ראוולו, פומפיי

יום 1- ת"א – רומא - ותיקן - נפגש בנתב"ג ונטוס לרומא, בירת איטליה. נצא למדינת הוותיקן ונבקר בכיכר פטרוס הקדוש המרהיבה, פרי תכנונו של ברניני ובבזיליקת פטרוס הקדוש, המפוארת והגדולה בעולם, בה נמצא פסל ה"פיאטה" המפורסם של מיכלאנג'לו. בערב ניתן להצטרף (בתשלום) לסיור לילי בכיכרות ובמזרקות המוארות של העיר – לינה ברומא.

יום2 – רומא העתיקה - נאפולי - הבוקר נצא לסיור ב"רומא העתיקה". נבקר בכנסיית "פטרוס בכבלים", שם נמצא פסל משה של האומן מיכלאנג'לו. נמשיך ונצפה בקולוסאום – אחד מסמליה הבולטים של העיר, נראה את שער קונסטנטין ושער טיטוס ונעלה לתצפית על הפורום הרומאי, שם נשמע על ההיסטוריה של העיר. נסיים ב"פיאצה ונציה", מונומנט מרהיב שנבנה לאחר איחוד איטליה. לאחר הסיור נעשה דרכנו דרומה לכיוון נאפולי. לינה באזור.

יום 3 - הדרך האמפליטנית – פוזיטנו – אמלפי - ראוולו - היום נטייל ב"דרך האמפליטנית", אחת הדרכים היפות בעולם שהוכרזה ע"י אונסק"ו כאתר מורשת עולמית. נתחיל את היום בנסיעה בכביש צר ופתלתל, לאורך עשרות קילומטרים של מצוקים שנשברים בדרמטיות אל הים. מצדם השני כפרי דייגים צבעוניים, כרמי זיתים, גפנים ומטעי לימונים שמהם מייצרים את ליקר הלימונצ'לו המפורסם. נערוך תצפית על עיירת הקיט הצבעונית, פוזיטנו ונגיע לעיירה אמלפי שהייתה בעבר מעצמה ימית. מאמלפי נעפיל לראוולו, עיירת פסטיבל המוסיקה, ממנה נשקף נוף נפלא של מפרץ סלרנו. מראוולו נעשה דרכנו חזרה למלוננו.

יום 4 – (יום חופשי) – קפרי-סורנטו - ניתן להצטרף (בתשלום) לטיול ב"אי החיים הטובים – קפרי". נשוט ברחפת לאי, נבקר במערה הכחולה (באם מזג האוויר והגאות יאפשרו). נמשיך בנסיעה לעיירה המקסימה אנאקפרי, הצופה על האי מגבוה. נטייל בטיילת של העיירה ונשקיף על הנוף הנפלא. נשוטט להנאתנו בסמטאות הציוריות ונטעם את הליקר המקומי – לימונצ'לו. בתום הסיור נפליג לסורנטו, ששמה ניתן לה בגלל הסירנות המיתולוגיות, ששרו כאן בקולן היפה וגרמו לכל יורדי הים שהתאהבו בשירתן להתנפץ עם ספינותיהם אל צוקי החוף התלולים. נטייל במרכז העיירה, נהנה מהסמטאות הציוריות והאווירה המיוחדות. לינה באזור.

יום 5 – פומפיי – נאפולי - רומא - הבוקר נצא לסיור מודרך בפומפיי, העיר הרומית הגדולה שנקברה תחת אפר הלבה של הר הגעש וזוב, בשנת 1979 לספירה. נשמע את סיפורה המיוחד של העיר, נראה את בתי העשירים, בית הבושת, המאפיה, הפורום ועוד. לאחר מכן נבקר בנאפולי, נראה את כיכר פלבישוטו, ארמון המלך, גלריה אומברטו, בית האופרה וכמובן שנותיר זמן לשוטטות במדרחוב ובבתי הקפה של העיר. אחה"צ נעשה דרכנו לשדה התעופה ברומא ונטוס מלאי חווית חזרה לארץ.

הערות:
המסלול מתאר את אתרי הביקור אך לא בהכרח את כיוון הנסיעה או סדר הימים.
ייתכנו שינויים בסדר ומקומות הלינה.

המחירים כוללים:
v טיסות תל אביב - רומא- תל אביב
v בתי מלון - אכסון במלונות בדרגת תיירות טובה, בהתאם לכלול בתוכנית הטיול
v תחבורה – אוטובוס תיירים נוח וממוזג לביצוע הסיורים
v תשר (טיפים) לנותני השירותים בחו"ל
v מדריך מקצועי מבית אופיר טורס

המחירים אינם כוללים:
v תשר למדריך הקבוצה
v הנפקת דרכון ו/או הארכת תוקפו (על הדרכון להיות בתוקף למשך 6 חודשים מיום תחילת הטיול)
v תוספת דלק ומיסים – תוספת דלק שתחול לאחר 1.1.2016 וכן מיסי נמל בחו"ל
v דמי סבלות
v כל מה שלא כלול בסעיף "המחירים כוללים"