טיול מאורגן לרואנדה ואוגנדה

טיול מאורגן לרואנדה ואוגנדה

הצג רשימת יעדים לבחירה

טיולים מאורגנים לאוגנדה ורואנדה

טיול מאורגן לאוגנדה ורואנדה אל השמורות היפות, הגורילות המקומיות ושייט בערוצים יפים. בטיולים מאורגנים לרואנדה ואוגנדה תוכלו ליהנות מכל החיות המיוחדות ולראות כפרים ייחודיים

טיול מאורגן לאוגנדה ורואנדהטיול מאורגן לאוגנדה ורואנדה ייקח אתכם לשמורות טבע עם מגוון חיות בר רב, נופים מדהימים, כפרים אותנטיים, אגמים יפים, פארק עם הרי הגעש ועוד כל כך הרבה. טיול מאורגן מובל ע"י מדריך טיולים מקצועי המכיר את הסביבה ואת המנהגים של המקומיים וידע לקחת אתכם בנוסף לטיול הקבוע גם לכל מיני מקומות שאינם רשומים במסלול הטיול.

טיול מאורגן לרואנדה ואוגנדה מתחיל ברואנדה הכפרית, רוב האוכלוסייה מתגוררת בכפרים וחיה מגידול עצמי. מטיילים שמגיעים לרואנדה באים לצפות בעיקר באוכלוסיית הגורילות שלה ולטיול בעיר הבירה קיגאלי. בטיול מאורגן לרואנדה תוכלו לראות את אגני הניקוז של הנילוס והקונגו, הרי געש, אגמים, יערות גשם טרופיים, נהרות והכי חשוב את גורילות ההרים החיות באזור.

טיול מאורגן לרואנדה ואוגנדה עובר גם באוגנדה, מדינה במזרח אפריקה השוכנת לחופו של אגם ויקטוריה. למדינה אין מוצא לים, יש בה הרים בגבולות המדינה, אגמים רבים, הרבה צמחייה, תושבים מסבירי פנים והאקלים רובו טרופי. קמפאלה היא עיר הבירה והיא משמשת יעד ליציאה לטיולים בסביבה. האטרקציות המעניינות באוגנדה הם – מפלי מוריצ'יסון, מפלי סיפי, הר אלגון, אגם ויקטוריה ועוד.

הצטרפו עוד היום לטיול מאורגן לאוגנדה ורואנדה ובואו ליהנות מהנופים היפים של המדינות, האנשים החמים, האגמים היפים, יערות הגשם וכמובן לצאת לסיור באזור המחייה של הגורילות.

• הערה – ישראלים זקוקים לאשרת כניסה למדינה, אותה מקבלים בכניסה למדינה.

טיול מאורגן לרואנדה ואוגנדה – אטרקציות מרכזיות

טיול מאורגן לרואנדה ואוגנדה מציע לכם מבחר גדול של אטרקציות מעניינות. מדריך הטיול ייקח אתכם באוטובוס גדול וממוזג אל האטרקציות המרכזיות, יסייר אתכם בערים הגדולות, ביערות הגשם וכמובן לסיור באזור השמורה של הגורילות והכל בליווי הסברים מעניינים ואוכל שלא אכלתם אף פעם.

טיול מאורגן לרואנדה ואוגנדה ייקח אתכם לביקור באתרים הבאים – העיר קיגאלי בה תבקרו באנדרטת העם, תעשו סדנת קפה עם תוצרת הסביבה, לאחר מכן תמשיכו לביקור בשמורת בווינדי שם תוכלו לראות את גורילות ההרים, ביקור בשמורת קווין אליז'בת, ספארי באזור קימבורה, שייט בערוץ קזינגה, בשמורת היער קלינזו תראו את השימפנזים, נבלה גם באגם בוניוני, בשמורת וולקנוס נראה את קופי הזהב ועוד כל כך הרבה ומעניין.

שמורת בווינדי – גורילות ההרים חיות בשמורת היער בווינדי, יער גשם מרשים שהכניסה אליו סגורה מכל הכיוונים. גורילות ההרים שנמצאות בסכנת הכחדה חיות במרכז אפריקה. על מנת לראות את הגורילות יש להירשם מראש ומקבלים אישור כניסה (הכל מתבצע דרך אופיר טורס), עם אישור זה תוכלו לבלות כשעה במתחם הגורילות. גודל השמורה 125 ק"מ והיא יושבת על רכס הרי געש שמרביתם רדומים. הגורילות חיות ביער הגשם ובוא גם מאות זני צמחים ומאות סוגי ציפורים. ההליכה לגורילות אורכת כשעתיים עד ארבע, בהתאם לקבוצה. הפארק הוכרז כאתר מורשת עולמית בשנת 1994 ובו חיות כיום כ-320 גורילות, המהוות את מחצית מהאוכלוסייה העולמית של הגורילות.

טיול מאורגן לרואנדה ואוגנדה יוביל אתכם לשמורת קווין אליזבת', שנמצאת באוגנדה ונחשבת למגוונת באטרקציות. בשמורה עמק שימפנזים, סיור ספארי איתו תראו אריות על העצים, באזור אישאשה אגמי מכתש שנוצרו כתוצאה מהתפרצויות געשיות ובחלקן אפשר לראות להקות פלמינגו, בשמורת נצא גם לשייט בתעלת קזינגה, תעלת מים טבעית המחברת בין אגם אדוארד לאדם ג'ורג' ובה נראה היפופוטמים ותנינים. סביב התעלה חיות בר נוספות כגון פילים, תאואים, אנטילופות, עופות מים ועוד. שמורת קווין אליזבת' קרויה על שם מלכת אנגליה השנייה והיא משתרעת על פני 2000 קמ"ר ובה סוואנות, יערות, אגמים שקופים והיא כמובן בית גידול עשיר ליונקים.

אגם בוניוני – זהו אגם פסטורלי בדרום מערב אוגנדה על הגבול עם רואנדה והאגם שוכן בתוך לוע של הר געש, שעומקו 950 מטר שקרס פנימה. באגם כ-250 מיני עופות והוא מוקף גבעות ירוקות עם טרסות וגידולים חקלאיים. על גדותיו כפרים קטנים ובתוכו 29 איים קטנים. באזור האגם אפשר לצאת לשייט בסירות קאנו, יש מבחר של ספורט ימי, אפשר לצאת לסיור רגלי באזור או במשתלות למטעי תה. מי האגם מלוחים ואין בו תנינים, היפופוטמים או נחשי מים.

 
רוצה שמומחה יחזור אליך? נא השאר פרטים
תחזרו אליי