טיסות זולות לפרנקפורט

טיסות לפרנקפורט

טיסות זולות לפרנקפורט

פרנקפורט היא העיר החמישית בגודלה בגרמניה הנמצאת על גדות נהר המיין. מדובר בעיר מודרנית שעברה בנייה מחדש ובה הרבה גורדי שחקים. בעיר אטרקציות מעניינות כגון קתדרלת פרנקפורט, הכנסייה הגותית, העיר העתיקה שבה מרוכזים רוב האתרים ההיסטוריים, מוזיאון גתה ועוד.
טיסה לפרנקפורט

טיסה לפרנקפורט

בין התאריכים, 03.06 - 05.06
טיסה סדירה
AEGEAN AIR
טיסות זולות לפרנקפורט

טיסות זולות לפרנקפורט

בין התאריכים, 03.06 - 05.06
טיסה סדירה
AEGEAN AIR
טיסות פרנקפורט גרמניה

טיסות פרנקפורט גרמניה

בין התאריכים, 05.06 - 10.06
טיסה סדירה
AIR FRANCE
טיסות לפרנקפורט

טיסות לפרנקפורט

בין התאריכים, 03.06 - 05.06
טיסה סדירה
AEGEAN AIR

טיסה לפרנקפורט עם אופיר טורס 

פרנקפורט נמצאית בלב ליבה של גרמניה, על גדות נהר מיין. פרנקפורט היא העיר החמישית בגודלה בגרמניה והיא נחשבת לבירה הכלכלית של אירופה, בעיר נמצאים הבורסה לניירות ערך של פרנקפורט והבנק המרכזי האירופאי. קו הרקיע של פרנקפורט ייחודי לגרמניה עם גורדי שחקים רבים וחזית מודרנית. רוב האתרים החשובים של העיר מרוכזים בין חומות העיר העתיקה שנהפכו לרצועת פארק, היוצרת מעין חצי עיגול.

האתרים המרכזיים בעיר – קתדרלת פרנקפורט, מוזיאון גתה, קתדרלת סנט ברתולמיוס, המוזיאון לאומנות מודרנית, המצודה העתיקה, מבחר מוזיאונים גדול ועוד אטרקציות נוספות ומעניינות.

הזמינו עוד היום טיסות זולות לפרנקפורט גרמניה ובואו לראות את העיר המיוחדת וליהנות מהאטרקציות שהיא מציעה.

בגלל השילוב בין חדש וישן


עיר זו נחשבת למרכז הכלכלי של גרמניה, אליה מתנקזים בדרך כלל אנשי עסקים רבים המגיעים לפגישות באחד מגורדי השחקים הממוקמים בעיר. גורדי השחקים הללו מדגישים את הייחוד של העיר והוא השילוב בין חדש לישן. אחד הבניינים החדשים והמרהיבים ביותר של פרנקפורט, הוא מגדל מיין. מגדל זה מורכב למעשה משני מגדלי זכוכית, האחד עגול והשני מרובע ואם תאמרו שבשביל מגדל אחד עגול ואחד מרובע מספיק ללכת למגדלי עזריאלי, אז כשתעלו לראש המגדל ותצפו בנוף המרהיב שנשקף ממנו, תבינו מדוע היה שווה להגיע עד שם. אך כאמור, פרנקפורט דואגת למינון מדויק בין חדש לישן ולכן זה הזמן לעיר העתיקה. כיכר רומרברג היא הכיכר המרכזית באזור זה של העיר, בה לצד בתי קפה ומסעדות תוכלו לחזות באולם הקיסר שנבנה בשנת 1612 ובו הוכתרו בעבר עשרה קיסרי גרמניה.

פרנקפורט

15°-21°
ראשון 12°-23°
שני 13°-21°
שלישי 11°-20°

בגלל התרבות והמוזיאונים

פרנקפורט הינה עיר מלאה בתרבות ומוזיאונים, בכיכר רומרברג תוכלו להיתקל בעוד דבר המייחד מאוד את פרנקפורט, המוזיאונים. לא רק במוזיאון ההיסטוריה ובמוזיאון הילדים ששוכנים בכיכר העיר העתיקה תוכלו לבקר, כי אם במוזיאונים נוספים רבים הממוקמים ברחבי העיר. בקרו במוזיאון שטאדל, אשר בתוכו תזכו לחזות ב-700 שנה של אמנות אירופאית באמצעות יצירות מרהיבות של מיטב האומנים דוגמת פיקאסו, ורמיר ומאטיס. משם תוכלו להמשיך אל המוזיאון לארכיאולוגיה ששוכן בכנסיית כרמליטה ששווה ביקור בפני עצמה, אל המוזיאון לאמנות שימושית שמכיל תצוגות של אמנות שימושית מאירופה ומהמזרח הרחוק, או אל גלריית שטאדל, שם תיחשפו לעבודות אמנות של רמברנדט, מונה ודגה.

אתרים מרכזיים בעיר


המרכז ההיסטורי של פרנקפורט מרכז את רוב האתרים החשובים בעיר. בקו הרקיע של העיר שולטים גורדי השחקים ובניינים מודרניים נוספים וחיי התרבות והאמנות בעיר מפותחים מאוד. 

למרכז ההיסטורי קוראים רומרברג– באזור נמצאים המצודה העתיקה, קתדרלת סנט ברתולומאוס, הסאלהוף – המוזיאון להיסטוריה, כיכר רומר המוקפת בניינים צבעוניים, בניין העירייה, כנסיית ניקולאי, בית גתה, בית האופרה הישן ועוד.

קתדרלת סנט ברתולומאוס– הוקמה במאה ה-13 אך נותרו ממנה רק הקירות המרכזיים. בקתדרלה הוכתרו בעבר שליטי האימפריה הרומית ועד בניית גורדי השחקים בעיר, הקתדרלה הייתה המבנה הכי גבוה בעיר. ניתן לטפס לראש המגדל ולהשקיף על העיר. 

בפרנקפורט מבחר גדול של מוזיאונים שמתאימים לכולם – מוזיאון גתה – הבית בו גדל המשורר, הסופר והמחזאי הגרמני הפך למוזיאון המכיל את החפצים שלו, הבית נשאר אותו הדבל כמו שגל בו, הסאלהוף – מתחם בניינים עתיק שהוסב למוזיאון להיסטוריה ומכיל אוסף מקיף של ההיסטוריה המקומית, המוזיאון לאומנות מודרנית – מכיל אוסף עבודות של השמות החשובים מהאומנים האמריקאים והגרמנים בתקופה לאחר המלחמה, גלריית סטאדל- אחת מגלריות האומנות המקיפות ביותר באירופה, המוזיאון לאומנות שימושית – אוסף גדול המחולק ל-4 אגפים, אירופאי, אסלאמי, מזרח רחוק ואגף הספרות והכתיבה, המוזיאון לקולנוע גרמני, המוזיאון לארכיטקטורה, המוזיאון לתרבויות העולם, המוזיאון האתנוגרפי ואף גלריות מעניינות נוספות המציגות אומנות מודרנית.  


* המחיר המוצג תקף להזמנה דרך האתר בלבד. בביצוע הזמנה טלפונית יתווספו דמי שירות. 
רוצים לקבל עוד פרטים ? המומחים שלנו ישמחו לחזור אליכם
תחזרו אליי