טיסות לניירובי

טיסות לניירובי

טיסה לניירובי

טיסה לניירובי אל בירת קניה ואחת הערים הגדולות באפריקה. פירוש השם שלה הוא "מים קרירים". הר קניה נמצא ממערבה לה והר הקלימנג'רו דרומית מזרחית ממנה וביום בהיר ניתן לראות אותם מהעיר. ייחודה של ניירובי זו שמורת הטבע שנמצאת בשטחה ובה מינים רבים של ציפורים וחיות אקזוטיות נוספות
טיסות לניירובי

טיסות לניירובי

בין התאריכים, 27.07 - 03.08
טיסת LOW COST
AIR FRANCE
טיסה זולה לניירובי

טיסה זולה לניירובי

בין התאריכים, 16.07 - 23.07
טיסה סדירה
EMIRATES
טיסות לניירובי קניה

טיסות לניירובי קניה

בין התאריכים, 21.07 - 28.07
טיסת LOW COST
AIR FRANCE
טיסה לניירובי

טיסה לניירובי

בין התאריכים, 17.07 - 23.07
טיסת LOW COST
AIR FRANCE

טיסות לניירובי – קניה עם אופיר טורס


טיסה לניירובי בירת קניה שוכנת בגובה 1660 מטר מעל פני הים והיא נמצאת קרוב לבקע הסורי אפריקאי ולהרי נגונג. הר הקלימנג'רו נמצא דרומית מזרחית ממנה והר קניה מערבה מהעיר. 
טיסות לניירובי מציעות מבחר אטרקציות והעיר היא המרכז העסקי החשוב באפריקה. יש בה שדרות רחבות עם רחובות קטנים, פרברים, פארקים, בניינים מודרניים ועוד. ייחודה של העיר הוא בשמורת טבע שנמצאת בשטחה – הפארק הלאומי ניירובי עם יערות עבותים ומגוון רחב של בעלי חיים. אטרקציות מעניינות בעיר – המוזיאון הלאומי, פארק הנחשים, מסגד ג'מייה, השוק העירוני, מרכז הכנסים העירוני ועוד.

טיסות לניירובי – קניה – אטרקציות מרכזיות


טיסות לניירובי כוללות מבחר של אטרקציות שונות המתאימות לכל אחד, אזורי קניות, מסעדות וחיי לילה מגוונים.

בית קארן בליקסן – ביתה נמצא בפאתי ניירובי באזור שהיה חוות קפה אותו ניהלה ומשמש היום כמוזיאון. קארן בליקסן היא סופרת מפורסמת שכתבה את "זיכרונות מאפריקה". הבית שופץ ושוחזר בשנת 1986 עם רוב הריהוט המקורי והפך למוזיאון בעקבות הצלחת הסרט "זיכרונות מאפריקה".

מרכז לטיפול בג'ירפות / מרכז שיקום – חוויה המתאימה להורים וילדים. המקום משמש כבית יתומים לג'ירפות בסכנת הכחדה. הג'ירפות האלה גבוהות מהרגילות, הפרווה בהירה יותר ורגליה לבנות מהברך מטה. יש להן 5 קרניים והן מגיעות במרכז ממש עד האנשים. במקום גם מרפסת מוגבהת שם אפשר להסתכל עליהן בגובה העיניים, לראות סרט על חייהן ואף להאכיל אותן.

מרכז התנינים והיענים – חווה לגידול תנינים ובנות יענה לצורכי מזון. במקום בריכות גדולות עם תנינים ובנות יענה שאוכלות ישר מידי המבקרים.

הפארק הלאומי ניירובי – נמצא 8 ק"מ מהעיר. הפארק הלאומי הראשון שהוקם בקניה ונראה כמו שהיה בתחילת דרכו עם יערות עבותים ומגוון רחב של בעלי חיים. בכניסה לפארק "בית יתומים, לחיות. בפארק אפשר לראות חיות פרא כגון זברות, קרנפים, אריות, צ'יטות, ג'ירפות, תאואים ועוד. בפארק כ-80 מיני יונקים ו-400 מיני ציפורים. בתקופת הגשמים ניתן לראות ברחבי הפארק את פרח החיננית הצהוב, מרבדים אינסופיים.

בכניסה לפארק "בית יתומים" לחיות ומרכז מידע. ברחבי הפארק מסלולי הליכה , מישורים, צוקים גבוהים, נהרות, סכרים ויערות עצי שיטה.

פארק הנחשים – נמצא מול המוזיאון הלאומי ומציג קולקציה גדולה של נחשים. חלק מהנחשים הם מאפריקה וחלקם מיובאים מכל מיני מקומות בעולם. הנחשים נמצאים בכלובי זכוכית מיוחדים וניתן לגעת בכמה מהנחשים. במקום גם תצוגה של כלי צייד של שבטים שונים באפריקה.

מרכז הכנסים העירוני – מדובר בבניין בעל 30 קומות עם אולמות כנסים, מלונות, מסעדות יוקרה ובקומה העליונה תצפית מדהימה על העיר.

בית היתומים לפילים וקרנפים – צמוד לגן הלאומי של ניירובי והוא פתוח לקהל בין השעות 11:00-12:00, כדי לא להפריע לשגרה של הפילים. הכניסה אליו חופשית. במקום כ-10 פילים יתומים שיונקים מבקבוק ומסתובבים להנאתם. הפילים הם בגילאים של בין שבוע ל-3 שנים והם מגיעים למקום ומקבלים מטפל צמוד שמשמש עבורם כ"אמא". בשנים האחרונות שוחררו לטבע כ-40 פילים שגודלו במקום.

ניירובי מציעה מבחר של מוזיאונים המתאימים לכולם. מוזיאון הרכבות הלאומי עם מס' דורות של עיצובי קרונות, קטרים שונים ושיטות להנעת הרכבת. מוזיאון המין האנושי ובו ממצאים ארכיאולוגיים קדומים של המין האנושי וכן פוחלצים של בעלי חיים שונים. מוזיאון הלאומי של ניירובי ובו אומנות ותערוכת אנתרופולוגיה מעניינת.
רוצים לקבל עוד פרטים ? המומחים שלנו ישמחו לחזור אליכם
תחזרו אליי