טיסות לזנזיבר

טיסות לזנזיבר

טיסות זולות לזנזיבר

טיסה לזנזיבר

טיסה לזנזיבר

בין התאריכים, 18.06 - 02.07
טיסת שכר
ישראייר
טיסות זולות לזנזיבר

טיסות זולות לזנזיבר

בין התאריכים, 25.06 - 02.07
טיסת שכר
ARKIA AIRLINES
טיסות לזנזיבר

טיסות לזנזיבר

בין התאריכים, 27.08 - 03.09
טיסת שכר
ARKIA AIRLINES
טיסה זולה לזנזיבר

טיסה זולה לזנזיבר

בין התאריכים, 25.09 - 09.10
טיסת שכר
ישראייר

טיסה לזנזיבר מזמינים עם אופיר טורס


מידע כללי על זנזיבר

זנזיבר היא ביתם של קופי הקולובוס האדום והנמר הזנזיברי, צביון אדרס, צביון כחול, דלקרן המושק, גחן סרוולניה, זבד אפריקאי וזבד דקלים אפריקני. תרבותה הרב גונית של זנזיבר מושפעת מהפרסים, הערבים, הפורטוגלים ומיבשת אפריקה. סגנונה הארכיטקטוני של סטון טאון מלאה בשבילים מצוירים, מגדלים עגולים, דלתות עץ מגולפות, מרפסות מוגבהות ומסגדים. מקומות מומלצים לביקור – בית ליווינגסטון, גשר גוליאני ובית הפלאים. טיסות לזנזיבר גם יציעו לכם ים תכול, חולות לבנים ועצי קוקוס שאפשר לנוח ולהירגע.
 

אתרים מומלצים בזנזיבר


טיסות ישירות לזנזיבר אל חופים עם מים בצבע טורקיז, חולות לבנים ומבחר יצורי מים. ישנם מבחר חופים מומלצים שבהם אפשר להירגע ולנוח. החופים מתחלקים לשניים המזרחיים והמערביים שמפרץ צ'אוואקה הוא המפריד ביניהם. החופים המזרחיים פונים למזרח אל האוקיינוס ההודי וגלי אוקיינוס אדירים מגיעים, כשהם נושאים איתם מזון טרי לכל יצורי הים. במשך השנים צמח ריף אלמוגים גדול ואפשר לקחת שייט עם סירות קטנות. עומק המים של הריף נמוך מאוד, דבר הגורם להתחממות מהירה ולכן המים חמים ונעימים לשחייה. החופים המערביים פונים ליבשת ותעלת מים עמוקה מפרידה בינם לבין היבשת. לאורך התעלה ריפים תת מימיים שחלקם כבר צמחו וחלקם מתגלים לעין רק בעת שפל. המיוחד בחופים אלה הוא שאין מצד זה ריף והמים נעשים עמוקים מיד ליד החוף וזרם חזק זורם בדרך כלל. הרבה דגים גדולים חיים בתעלות אלו. בצד זה של האי אפשר לראות גם מספנות בהן בונים את סירות הדאו המקומיות.

טיסות זולות לזנזיבר אל החופים המומלצים – חוף מנגהפוואני, שמארח באופן קבוע אורחים ממלון סרנה הסמוך. בחוף יש מפרצון, סככות ישיבה קטנות ומסעדה. החוף השני הוא חוף מווהנהזה – מולו יש ריף רחב מאוד ואין צוקים גדולים מול הים.
 

טיפים והמלצות לטסים לזנזיבר


שמורת הטבע ג'וזאני -  הפארק הלאומי בזנזיבר. תזכורת לכך שפעם האי היה מכוסה כולו ביער גשם. בפארק אפשר לראות קופי קולומבוס אדומים שהם זן נדיר, זנים נוספים של קופים, ציפורים, פרפרים, אנטילופות ועוד בעלי חיים. אפשר לטייל באופן עצמאי לשמורה והיא ממוקמת בדרום מזרח האי. בסמוך לשמורה נמצאת שמורה נוספת של עצי מנגרובים, המשמשים כחומר הבנייה העיקרי באי.

חוות התבלינים - האי זנזיבר זכה לכינוי "אי התבלינים", בזכות התבלינים הרבים הגדלים בו. ניתן לסייר בחוות תבלינים בין שיחים וצמחים מהם מופקים התבלינים, לגלות מאיפה מגיע הקינמון, הג'ינג'ר, הציפורן ועוד. במהלך הסיור אפשר לטעום את התבלינים השונים וכן פירות טרופיים שונים. התבלינים הם מקור ההכנסה השלישי של תושבי העיר.

אי האסירים - אי קטן מצפון מערב לסטון טאון, אל מול חופיו של נמל זנזיבר. נמצא במרחק חצי שעה הפלגה וידוע בכינוי "אי האסירים" מכיוון ושימש בשנת 1860 כבית כלא לאסירים שמרדו בשלטון הסולטן הראשון של זנזיבר. בשנים האחרונות האי הפך לשמורת טבע ומצויים בו כ-50 צבי יבשה ענקיים, לאורך חופיו ומתחתם, פזורים שברים של עשרות ספינות ואוניות שנטרפו במהלך ההיסטורי וכמובן במקום ריף מרהיב שאפשר לצלול בו. מבנה בית הכלא הפך למלון.

עיר הבירה סטון טאון
סטון טאון היא העיר העתיקה של זנזיבר סיטי, עיר הבירה של זנזיבר והעיר הגדולה ביותר בה. השילוב בין תרבויות שונות וחשיבותה ההיסטורית של העיר הביאו את אונסקו להכריז עליה באתר מורשת עולמית בשנת 2000. העיר היא המרכז התרבותי של זנזיבר ואחת הערים העתיקות ביותר במזרח אפריקה. מעט מאוד השתנה במהלך ה-200 שנה האחרונות ואפשר לראות בשיטוט בסמטאות הצרות ובשווקים התוססים כאילו נגזרו מתוך סיפורי אלף לילה ולילה. עוד ניתן לראות דלתות בתים צבעוניות ומגולפות, המבצר של הסולטן על שפת הים, גני גונזאני, שווקים, נמל מים  ועוד.

הזמינו טיסות לזנזיבר עם אופיר טורס ותיהנו ממחירים מעולים בהזמנת אונליין באתר.


* המחיר המוצג תקף להזמנה דרך האתר בלבד. בביצוע הזמנה טלפונית יתווספו דמי שירות.  
רוצים לקבל עוד פרטים ? המומחים שלנו ישמחו לחזור אליכם
תחזרו אליי