טיסות לריגה

טיסות לריגה

טיסות זולות לריגה

טיסה לריגה

טיסה לריגה

$777 מחיר לאדם
הזמן
בין התאריכים, 10/12/23 - 13/12/23
טיסה סדירה
EL-AL
אישור מיידי
טיסה זולה לריגה

טיסה זולה לריגה

$719 מחיר לאדם
הזמן
בין התאריכים, 01/12/23 - 06/12/23
טיסה סדירה
EL-AL
אישור מיידי
טיסה לריגה לטביה

טיסה לריגה לטביה

$777 מחיר לאדם
הזמן
בין התאריכים, 10/12/23 - 13/12/23
טיסה סדירה
EL-AL
אישור מיידי

טיסות לריגה עם אופיר טורס

מידע כללי על ריגה


טיסות זולות לריגה שבלטביה כנראה לא תהיה אחת הבחירות הראשונות שלכם בעת שתתכננו חופשה בחו"ל וחבל. המדינה הזו מציעה לתיירים מגוון של אטרקציות נהדרות המיועדות לכולם, כשבעיקר נכון הדבר לעיר הבירה הנהדרת של המדינה, ריגה.

אטרקציות מרכזיות בריגה
 

הכנסיות - הדבר הבולט במיוחד שתגלו בעת שתעלו על טיסות לריגה, היא העיר העתיקה שלה בה תמצאו בניינים בני מאות שנים המשלבים סגנונות ארכיטקטוניים רבים, אותם במקום לחפש ברחבי אירופה ניתן למצוא במקום אחד, החל מהסגנון הגותי לו יש רובע מיוחד בברצלונה ועד סגנון הבארוק הבולט למשל בסלובניה. בעיר ניתן למצוא גם מספר לא מבוטל של כנסיות, מהן כדאי לציין שתיים עיקריות. הראשונה היא כנסיית סנט פיטר, שעברה גלגולים רבים מאז נבנתה במאה ה-13 ומעוצבת בסגנון הגותי עם שילוב של מאפיינים בארוקיים. האטרקציה המרכזית בכנסייה הינה התצפית בראשה אשר נמצאת בגובה של כ-70 מטרים, משם נשקפת כל העיר העתיקה של ריגה. הכנסייה הבולטת הנוספת הינה כנסיית הכיפה שאף היא נבנתה לפני מאות שנים ומשלבת מספר סגנונות עיצוב ארכיטקטוניים ונחשבת לכנסייה הגדולה ביותר בלטביה.

 

טירת ריגה - לאחר הסיור בין הכנסיות של ריגה, ניתן לעבור אל אטרקציה מרכזית נוספת בעיר והיא טירת ריגה. הטירה, אשר נבנתה בשנת 1330 קיבלה במרוצת השנים תוספות בנייה רבות שהקנו לה את המראה בו היא מתגאה כיום, הכי רחוק מהמראה ממנו נהנתה בעבר. בטירת ריגה מצויים משרדי הנשיאות הלטבית ומלבדם ניתן למצוא גם מספר מוזיאונים במקום. אחד מהם יוכיח לכם שעלייתכם על טיסות לריגה הייתה כדאית, והוא המוזיאון הלאומי להיסטוריה של לטביה. המוזיאון אמנם נוסד כבר בשנת 1869, אך לטירת ריגה עבר 50 שנה לאחר מכן וכיום ניתן לצפות בו בתצוגות רבות הסוקרות את ההיסטוריה הלטבית, החל מהתקופה המוקדמת והפרהיסטורית ועד לאמצע המאה העשרים. מוזיאון נוסף הנמצא בטירת ריגה הינו המוזיאון לאמנות זרה, שבניגוד למוזיאון להיסטוריה מתגאה ביצירותיהם של אמנים זרים בתקופות המקבילות, ומציג שם ציורים פסלים ואמנות שימושית מהתקופות המדוברות.
* המחיר המוצג תקף להזמנה דרך האתר בלבד. בביצוע הזמנה טלפונית יתווספו דמי שירות.
רוצים לקבל עוד פרטים ? המומחים שלנו ישמחו לחזור אליכם
תחזרו אליי