מסלול טיול ללב הירוק של איטליה - צפון איטליה ואומבריה

מסלול טיול ללב הירוק של איטליה - צפון איטליה ואומבריה

מסלול טיול מאורגן ללב הירוק של איטליה - אומבריה וצפון איטליה

טיול מאורגן ללב הירוק של איטליה - אומבריה וצפון איטליה, 8 ימים, טיסות ישירות לפרוג'ה

מסלול טיול מאורגן לאומבריה, צפון איטליה - הלב הירוק של איטליה


8 ימים / 7 לילות, טיסות ישירות לפרוג'יה
בולוניה, ונציה, הרי הדולומיטים, ורונה, סרמיונה, פרוג'יה

יום 1 - נתב"ג – אזור בולוניה - נמריא לפרוג'יה - בירת חבל אומבריה שבמרכז הירוק של איטליה. לאחר הנחיתה נעשה את דרכנו צפונה לעבר מלוננו שבאזור בולוניה.

יום 2 - בולוניה – צפון איטליה - היום נצא ליום טיול מהנה בעיר המיוחדת - בולוניה. נסייר בעיר העתיקה, נראה את שני המגדלים המסמלים את העיר, את כיכרות נפטון ומג'ורה, נצפה על בזיליקת סן פטרוניו ועל בית העירייה, נראה את הדואומו ואת בניין האוניברסיטה שנחשב לאחד מן המבנים העתיקים באירופה ונסיים בשוק הצבעוני והתוסס של בולוניה. בתום הסיור ניסע למלוננו שבצפון איטליה ללינה.

יום 3 - ונציה - הבוקר נעשה דרכנו לעיר התעלות והגשרים - ונציה. נטייל בגטו היהודי הישן והחדש. נמשיך לכיכר סן מרקו המפוארת, נראה את מגדל הפעמונים, את גשר האנחות ואת ארמון הדוג'ה. נמשיך את המסלול בשיטוט מהנה בסמטאות היפות ונעלה על גשר הריאלטו המפורסם לתצפית על תנועת הסירות והגונדולות ב"קנאל גרנדה". בתום היום המופלא נשוב למלוננו ללינה.

יום 4 - הרי הדולומיטים - היום נצא ליום מהנה בהרי האלפים האיטלקיים - הדולומיטים. ניסע צפונה ונהנה מהיופי הפראי של ההרים הנישאים והמרשימים לצד מראה הנהרות השוצפים. בדרכנו, נעבור דרך עיירות אלפיניסטיות ציוריות עם בתי עץ ואדניות עמוסות פרחים ובסיומו של היום המופלא, שכולו אוויר פסגות וחווית טבע משכרת, ניסע למלוננו ללינה.

יום 5 - מפלי וארונה, ריבה דל גארדה, מלצ'סינה (יום חופשי) - לאחר ארוחת הבוקר, נקדיש את היום (בתשלום נוסף) לסיור בעיירות הציוריות השוכנות על גדת אגם גרדה שנחשב לגדול שבאגמי איטליה. נתחיל באגם החבוי - אגם טנו ונמשיך צפונה למפלי וארונה, שם נוכל להתרשם מהעוצמה האדירה של המים הפורצים מבטן האדמה. נמשיך לעיירת הנופש הידועה - ריבה דל גארדה. נראה את בית העירייה המקסים ונטייל לאורך הטיילת היפהפייה. בתום הסיור נשוט לעיירה המקסימה - מלצ'סינה הממוקמת למרגלות ההר בלדו על החוף המזרחי של אגם גארדה. נגיע לעיירה ונטייל בסמטאות היפות המרוצפות בחלוקי נחל ובתום הביקור נשוב למלוננו ללינה, בסיומו של יום קסום עם נופי טבע מרהיבים ועיירות צבעוניות וציוריות.

יום 6 - ורונה – סרמיונה - היום ניסע לביקור בעיר האוהבים - ורונה, הידועה בעיקר בזכות סיפורו של שייקספיר - רומיאו ויוליה. נצפה ב"ארנה" - האמפיתאטרון הגדול מהתקופה הרומית, נטייל במדרחוב האלגנטי וכמובן לא נחמיץ את המרפסת בביתה של יוליה ואת פסל יוליה הממוקם בחצר הבית. נמשיך לסרמיונה הנקראת גם "פנינת האגם" (מעין לשון יבשה החודרת לתוך אגם גרדה). נטייל בסמטאות הציוריות הגדושות בחנויות, מסעדות וכמובן גלידריות. בהמשך נבקר באחד ממרכזי הקניות הגדולים של העיר ומשם ניסע למלוננו ללינה.

יום 7 - פדובה ובסאנו דל גראפה (יום חופשי) - לאחר ארוחת הבוקר נצא (בתשלום נוסף) לטיול מרתק בעיירות מיוחדות. נתחיל את היום בבסאנו דל גראפה, הידועה כבית היוצר למשקה הגראפה המפורסם, שם גם נוכל לטעום ממגוון סוגי הגראפה. נמשיך לעיר המרשימה פדובה ונערוך סיור רגלי כולל ביקור ברובע היהודי, בכיכרות המרהיבות, ברחובות ובסמטאות הציוריות. בתום הסיור נחזור למלוננו.

יום 8 - פרוג'יה – תל אביב - לאחר ארוחת בוקר ניסע לביקור בפרוג'יה - בירת חבל אומבריה. נתחיל את הסיור ממרכז העיירה, נראה את המזרקה הגדולה שנבנתה במאה ה-12 ואת הבאר האטרוסקית. נראה את שערי החומות ונתרשם ממצודת פאולינה, מהארמונות והכנסיות ומגשר אמת המים העתיק. בתום הסיור נגיע לשדה התעופה לטיסה חזרה לתל אביב.

הערות:
• המסלול מתאר את אתרי הביקור אך לא בהכרח את כיוון הנסיעה או סדר הימים.
• ייתכנו שינויים בסדר ומקומות הלינה.

המחירים כוללים:
 טיסות: תל אביב – פרוג'יה – תל אביב
 בתי מלון – אכסון במלונות בדרגת תיירות טובה, בהתאם לכלול בתוכנית הטיול
 בסיס אירוח – ארוחת בוקר
 תחבורה – אוטובוס תיירים נוח וממוזג לביצוע הסיורים
 תשר (טיפים) לנותני השירותים בחו"ל
 מדריך מקצועי מבית אופיר טורס

המחירים אינם כוללים:
 תשר למדריך הקבוצה
 הנפקת דרכון ו/או הארכת תוקפו (על הדרכון להיות בתוקף למשך 6 חודשים מיום תחילת הטיול)
 תוספת דלק ומיסים – תוספת דלק שתחול לאחר 1.1.2020 וכן מיסי נמל בחו"ל
 מס עיר (במידה ויידרש בבתי המלון)
 דמי סבלות
 כל מה שלא כלול בסעיף "המחירים כוללים"

דמי ביטול בטיול מאורגן:
במקרה שהנוסע ביטל את השתתפותו בטיול, כאמור לעיל - יחולו עליו דמי ביטול כדלקמן:
ביטול מרגע ההרשמה ועד 90 יום לפני היציאה – 50$
ביטול פחות מ-90 יום ועד 45 יום לפני היציאה – 35% ממחיר הטיול
ביטול פחות מ-45 יום ועד 14 יום לפני היציאה – 55% ממחיר הטיול
ביטול פחות מ-14 יום ועד 7 ימים ליציאת הטיול – 75%
פחות מ-7 ימי עבודה טרם היציאה לטיול – 100% דמי ביטול

*** בטיולים גאוגרפיים וטיולי שייט יחולו דמי ביטול בכפוף למדיניות הביטולים של כל טיול.
תנאי הביטול יוצמדו לפרסומים של טיולים אלו והם המחייבים.

*** כפוף לתנאים ולמידע כללי כפי שמפורסמים בחוברת טיולי קיץ 2020, אותה ניתן לקבל במשרדינו.